Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zafer5139 , blackrock89 , dogerli , Sakho- , gkt84 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 38 Misafir (20 Mobil) - 22 Masaüstü21 Mobil11 Android
254.952
Cevap
2.008
Favori
12.027.067
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    909 Mesaj
    http://www.playstore.com/#!/oyun/total-war-rome-ii
    Total war rome 2 playstore da 48tl ye inmiş sizce değer mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |

Orijinalden alıntı: serdar_k

değmez, steamtrades'te 2 dlc ile birlikte 6 key / 12$ (intel promosyonu ile gelen keyler)

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    437 Mesaj
    football manager 50 tl den alsammı bekliyimmi yoksa?
    |
    |

10 yaş civarı için, 10 doları geçmeyecek oyun tavsiyesi olan var mı?
    Gta IV aldım ama kesmedi kendisini, genelde metro last light ya da crysis 3 gibi oyunları oynamayı seviyor ancak ben yaşına daha uygun bir şeyler arıyorum.
    quote:

Orijinalden alıntı: gıda.mühendisi

Okullar tatile girdi, benim canavar yeğen de her ara tatilde olduğu gibi yine bana geldi

10 yaş civarı için, 10 doları geçmeyecek oyun tavsiyesi olan var mı?
    Gta IV aldım ama kesmedi kendisini, genelde metro last light ya da crysis 3 gibi oyunları oynamayı seviyor ancak ben yaşına daha uygun bir şeyler arıyorum.

yasina daha uygun bi sey ariyorsun ve gta mi aldin Metro Last Night'i uygun bulmayip GTA alanida ilk defa duydum

yasin bir onemi yok aslinda, Call of Duty 1'i 2.sinifta almistim, su ana kadar psikologlarin dedigi gibi cildirip adam oldurmeye falan da kalkmadim. Ama illa diyorsan ki crysis 3 onun icin degil, tek tercihin yaris oyunlari olacaktir, need for speed falan. Belki de strateji, sen bilirsin ama, age of empires serisine baslasin derim eskiden gelerek, europa universalis de olabilir, tam zeka gelistiren oyunlar.

edit: yazim hatasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biozalp -- 24 Ocak 2014; 4:02:02 >

Ubuntu 16.04 / Windows 10 SingleLanguage
    Huawei P9 Lite | Android 7.0 | Schecter Omen Extreme-6 | Bias fx
    American Collegiate Institute Izmir (ACI) '17
    Namideger BIO

• Binbaşı
    1519 Mesaj

Başımın etini yedi aldırana kadar, Gta'yı almak zorunda kaldım, bildiğin üzere çocukların çoğu gta serileriyle büyüyor.

Evet metro ve crysis gibi oyunları 10 yaşlarındaki çocuklar için uygun bulmuyorum. Bazılarının gelişimlerini bence olumsuz etkileyebiliyor tıpkı Gta gibi.

Yarış ve spor oyunlarını hiç sevmiyor. Aslında tam olarak strateji tarzı bir oyun arıyorum veya benzeri zekasını kullanabileceği. Zekası yaşıtlarının üzerinde, bu yaşta oturup kim milyoner olmak isteri izliyor mesela. Zekasını işleyebileceği ve aynı zamanda eğlenebileceği bir oyun bulabilirsem süper olur
    Kütüphanemde age of conquerors hd var ama yüzüne bakmıyor
    Europa universalis'e bakayım.

Başka önerilere de açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Of Monsters and Men -- 24 Ocak 2014; 4:10:02 >
    |
    |
    biozalp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    389 Mesaj
    quote:

Başımın etini yedi aldırana kadar, Gta'yı almak zorunda kaldım, bildiğin üzere çocukların çoğu gta serileriyle büyüyor.

Evet metro ve crysis gibi oyunları 10 yaşlarındaki çocuklar için uygun bulmuyorum. Bazılarının gelişimlerini bence olumsuz etkileyebiliyor tıpkı Gta gibi.

Yarış ve spor oyunlarını hiç sevmiyor. Aslında tam olarak strateji tarzı bir oyun arıyorum veya benzeri zekasını kullanabileceği. Zekası yaşıtlarının üzerinde, bu yaşta oturup kim milyoner olmak isteri izliyor mesela. Zekasını işleyebileceği ve aynı zamanda eğlenebileceği bir oyun bulabilirsem süper olur

uygun bulmamani anliyorum da ben de 16 yasindayim, dedigim gibi 4 yasindan beri ps1 oynuyordum araba yarisi falan, 8 yasinda call of duty oynamaya basladim babamin suanda da inatla kullandigi emektar bilgisayarinda, o gunden beri fps oynuyorum, hic bir manyaklik belirtim yok, hatta bu oyunlar sayesinde reflexlerim cok gelisti, bunun hakkinda bilimsel arastirmalar var "video oyunlarinin yararlari" hakkinda, psikologlar kotu diyor, bilim adamlari iyi diyor, ben bilim'e guvenirim

civilization olabilir strateji olarak, bi de total war serisine bak, rome II pek begenmedim ama seri genel olarak guzel.

Namideger BIO

• Binbaşı
    1519 Mesaj

Biz de quake 2, half life ve cs ile buyuyen nesiliz
    Benim de cevremde bu oyunlarla buyudugu icin psikopat olan kimse yok

Cocukta yasaklamaya karsiyim zaten yasaklayinca daha cekici kilarsin.
    Fps tarzi oyunlari oynamaya devam edecek elbette, aklini kullanmasi gereken oyunlardaki davranisini merak ediyorum sadece. Muhtemelen sıkılıp atacak ama

Total war serisi mantikli, m2tw vardi zaten, onu denemekte yarar var.

Sims geldi aklima bir de yaraticiligini gelistirmesi icin.

|
    |
    biozalp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    389 Mesaj
    quote:

Biz de quake 2, half life ve cs ile buyuyen nesiliz
    Benim de cevremde bu oyunlarla buyudugu icin psikopat olan kimse yok

Cocukta yasaklamaya karsiyim zaten yasaklayinca daha cekici kilarsin.
    Fps tarzi oyunlari oynamaya devam edecek elbette, aklini kullanmasi gereken oyunlardaki davranisini merak ediyorum sadece. Muhtemelen sıkılıp atacak ama

Total war serisi mantikli, m2tw vardi zaten, onu denemekte yarar var.

Sims geldi aklima bir de yaraticiligini gelistirmesi icin.

biz de az oynamadik 10 kisi C.S 1.5 (turkce dublaj)

sims'i bosver, anladigim kadariyla erkek yegen, benim kucukken en buyuk eglencem kardesimin karakterlerini oldurmekti, cok degil 3 yil once falan :D cok gereksiz bir oyun bence

eger strateji oyunun mantigini anlarsa sikilmasi imkansiz, ben ilk bi demo oynamistim europa universalis'in sanirim 2007 civarinda, bilgisayarimi aldigim sene ondan sonra bi merak sardim, aldi basini gitti. Bence de bi goster Total War'i
    |
    |

Namideger BIO

• Yarbay
    2660 Mesaj
    quote:

çocuğa gta almışsın yani zaten sınırları aşmışsın kardeş ne alırsan gider artık ona
    ama gta almamış olsaydın rayman legends önerebilirdim
    listeyi uzatim
    lego marvels
    castle of illision
    castlestorm
    nba
    fifa
    ama dediğim gibi gta almışsın artık ne koysan gider
    |
    |

• Yarbay
    2271 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

değmez, steamtrades'te 2 dlc ile birlikte 6 key / 12$ (intel promosyonu ile gelen keyler)

Nerden alabiliriz hocam link atabilir misiniz?

Betadır o. Ana oyun çıktığında ücretsiz olacak zaten.
    |
    |
    Cpt. Price kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim canavar kuzenim de heroes serileri ile büyüdü. Ben tavsiye ederim. Total War dan daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Turn Based Strategy + belki mitolojik yaratıkların ilgi çekici gelmesi :) Bir de farklı platform olarak "World of Goo" yu denemelisin. Bu da o yaştaki bi çocuk için eğlenceli ve zeka geliştirici olabilir diye düşünüyorum.
    |
    |
    gıda.mühendisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    battletag: fahrettin75#2554
  • Yarbay
    5785 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: vRetribution

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Nerden alabiliriz hocam link atabilir misiniz?

örnek:
    http://www.steamtrades.com/forum/256kt/h-total-war-rome-ii-w-4-tf2-keys-dishonored-goty

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 24 Ocak 2014; 9:29:07 >
    |
    |

INTEL 4790K 4.8 Ghz | ASUS Maximus VII Hero | ASUS STRIX RTX 2070 | Kingston 4x4GB Savage Red
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra

• Binbaşı
    1737 Mesaj
    Amazonda tomb raider için pusuya yattım. Umarım 7-8 dolara düşer de kuponla ucuza kapatırız..

+skyrim+castlevania+sega pack+sonic pack bekliyorum ben..
    |
    |
    nty35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    http://www.playstore.com/#!/oyun/battlefield-3
    Battlefield 3 yaza kadar daha fazla düşermi ? :D Yoksa alınır mı bu?

EDİT: Ve crysis 3 de daha düşermi diye sormadan edemedim :D
    http://www.playstore.com/#!/oyun/crysis-3

İkisi de 24'er TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alexander Alekhine -- 24 Ocak 2014; 10:13:27 >
    |
    |

|
    |
Mobilya Takımları
bankalar.org
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,427
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.