Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (4329. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 33 Misafir (2 Mobil) - 34 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.689
Cevap
2.721
Favori
21.311.119
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43274328432943304331
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: acaluka

quote:

Orijinalden alıntı: ANLOVE

quote:

Hocam daha Skyrim gelmez bir süre. Bence fazla umutlanmayın. Riske girmeden alın temizinden Far Cry 3. Sonra evdeki bulgurdan da olmayın

Doğru söylüyorsun hocam aslında

Hocam kendimi çok kötü hissettim şimdi, ben de bundan korkuyordum :/ Aldın mı Far Cry? Eğer Skyrim için paran bittiyse sana hediye olarak bitane alabilirim? Sonra bi ara para yüklediğinde sen de bana bi oyun atarsın. Ciddiyim bak çok kötü hissettim

İlgi ve alakana çok teşekkürler hocam :)

Far Cry almamıştım Allah tan aldım Skyrim

• quote:

Orijinalden alıntı: ömersal

machinarium hatrına 1 usd verilebilir ama diğerleri çöp 4 saat sonraki indiegala da çöp olursa indirim dönemi benim adıma kapanmış olacak

Machinarium adına 1 dolar verilirmi bilemedim açıkçası.Oyunlardan birisi Steam'de değil.Kalan 2 oyunda kötü.Machinarium güzel oyun tabi ona lafım yok ama 1 dolarda olsa veresim gelmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nepp

şu aralar pek mümkün değil

Cevabın için teşekkürler hocam aldım.Ayrıca machinarium hayatımda oynadığım en iyi oyunlardan biri ve bana göre en iyi puzzle oyunu.
  • quote:

Hocam daha Skyrim gelmez bir süre. Bence fazla umutlanmayın. Riske girmeden alın temizinden Far Cry 3. Sonra evdeki bulgurdan da olmayın

Yılın olayı
  • Sabah indiegala'ya bakarım sarmazsa Chivalry ve dlc'ini alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

1 TL'lik Jericho çekilişi yapacam arkadaşları oraya bekliyorum.

• böyle hundle bundle ömrümde görmedim cok kaliteli seçimler ama ben mal biri olduğum için india da ki overlordları alım
  • quote:

Orijinalden alıntı: battleship08

quote:

machinarium hatrına 1 usd verilebilir ama diğerleri çöp 4 saat sonraki indiegala da çöp olursa indirim dönemi benim adıma kapanmış olacak

dostum bu bundle ların sürekli biri bitince diğeri gelecek diye bir kaide yok. boşuna beklenti içine girme her seferinde

yılbaşının olmayan bundle ından sonra artık beklentinin b si kalmadı zaten dostum

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

quote:

Machinarium adına 1 dolar verilirmi bilemedim açıkçası.Oyunlardan birisi Steam'de değil.Kalan 2 oyunda kötü.Machinarium güzel oyun tabi ona lafım yok ama 1 dolarda olsa veresim gelmiyor.

steamde machinarium 1 dolar olsa alırız büyük ihtimal ama bundle olunca insanın alası gelmiyor tek oyun için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ömersal -- 2 Ocak 2014; 21:42:59 >

• cs complete yarına kalır mı?

ve bu sitehttp://www.indiegala.com/ güvenilir mi?
  • Ya oyunlara bakıyorum alasım geliyor sonra paraya acıyorum, ama alsam çatır çutur oynayacağım. Aşağıdaki oyunlar için geçerli

Far Cry 3, Skyrim, Payday Heist, Borderlands 2, Bioshock infinite

Valla çok kararsızım
  • Humble'da istediğim oyunlar olarak Machinarium ve Botanicula var ama sırf Botanicula için 6 $ vermekde içimden gelmiyor Sanırım 1 $ verip bta'sız alıcağım Machinarium için
  • chivalry 64 bit support experimental yazisi nedir launcheri acinca kösedde yaziyorda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

quote:

Yılın olayı

• Forumda öylesine gezinirken bir baktım Steamde Crusader Kings 2 %50 indirim kuponu gelmiş
  • Sonunda cs:go 3.74 dolar oldu. Bu sefer kaçırmayıp satın aldım. Tam da final haftasına rastgeldi.
  • quote:

Don't Starve Third Party Redeem
    Your recent Product code activation has been revoked due to a problem processing payment for this item. The games associated with this product code can no longer be played as a result. This could be due a problem with the payment methods you used to acquire this item from a third-party seller; or a problem with how the third-party seller acquired the Product code. Please contact the seller you acquired the Product code from for assistance.

If you would like to purchase the item, please visit the Steam Store. Otherwise you may choose to delete the local content associated with these games

Bu nedir ya?
  • skyrim çok abartılan bir oyun gibi.

the bomb has been planted
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amuda Kalkan Kertenkele

quote:

Don't Starve Third Party Redeem
    Your recent Product code activation has been revoked due to a problem processing payment for this item. The games associated with this product code can no longer be played as a result. This could be due a problem with the payment methods you used to acquire this item from a third-party seller; or a problem with how the third-party seller acquired the Product code. Please contact the seller you acquired the Product code from for assistance.

If you would like to purchase the item, please visit the Steam Store. Otherwise you may choose to delete the local content associated with these games

Bu nedir ya?

Aynen bana da geldi bu mesaj Ben bir adamdan kof olarak almistim ondan mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Birinden Don't Starve almıştım . Şimdi bir uyarı geldi Don't Starve hesaptan silinmiş. Aldığım adama mesaj attım hemen sildi beni , şaşırdım mı hayır. Ne diyelim dersimizi aldık bir daha almayız .

Steam'e mesaj atsak düzelme şansı var mı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fasakasa -- 2 Ocak 2014; 22:10:01 >
  • Sinir oldum ya kimden aldım onu da hatırlamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 43274328432943304331
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.