Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (4314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kanguro Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 34 Misafir (1 Mobil) - 33 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.238
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 43124313431443154316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• quote:

Orijinalden alıntı: DarknessTiger

Amazon da kara cuma indirimlerinden yararlananlara 5 $ gönderecekti yarına mi o 2 ocakti galiba

Yanlış bilgi.

Kasım ve Aralık ayları boyunca alınan her oyun başına 5 $ kredi verilecek. 3 Ocaktan sonra gönderilecek ve editör tarafından belirlenecek belli sayıdaki oyunlarda 1 adet 5 $'lık kredi kullanılabilinecek.
  • Steam'le biraz uzaktan alakalı ama, zamanında HumbleBundle'dan alıp eklemediğim oyunların şimdi keyini almak istediğimde Steam hesabını ilişkilendir, oraya otomatik eklenecek diyor. E bende zaten olan oyunları ben hediye edecektim, şimdi nasıl olacak bu iş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

Steam'le biraz uzaktan alakalı ama, zamanında HumbleBundle'dan alıp eklemediğim oyunların şimdi keyini almak istediğimde Steam hesabını ilişkilendir, oraya otomatik eklenecek diyor. E bende zaten olan oyunları ben hediye edecektim, şimdi nasıl olacak bu iş?

Hediye butonu da var orada, link veriyor onu hediye etmek istediğin kişiye gönderiyorsun.
  • Skyrim çıkar diye bekledim ama çıkmadı.

Arkadaşlar elinde fazladan olupda satmak isteyen varsa 15-20TL arası verebilirim PM atmanız yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: archV

Beyler gaza gelip arkadaşla ''age of empires ll hd'' aldık büyük bir heyecanla böyle rezalet bir oyun görmedim sakın almayın ...

Ne alaka? bu zaten sadece 15 sene once cikan oyunun genis ekrana uyarlanmis hali?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Just Cause 2'yi sepete ekleyemiyorum. Hata veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: Bibucuk

elinde fazladan RUST keyi olan varsa verebilirmi acaba ?

attım pm'den iyi oyunlar

varsa fazla bende alabilir miyim merak ettim oyunu

sazan.avi

ss alın beyler 2014ün ilk sazanı olabilir

İyiymiş :D

• quote:

Orijinalden alıntı: ua_anil

quote:

Orijinalden alıntı: Meniz

Steam'le biraz uzaktan alakalı ama, zamanında HumbleBundle'dan alıp eklemediğim oyunların şimdi keyini almak istediğimde Steam hesabını ilişkilendir, oraya otomatik eklenecek diyor. E bende zaten olan oyunları ben hediye edecektim, şimdi nasıl olacak bu iş?

Hediye butonu da var orada, link veriyor onu hediye etmek istediğin kişiye gönderiyorsun.

Bunda hediye butonu da yok hocam, anlamadım gitti.
    Böyle gözüküyor

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Feather

Just Cause 2'yi sepete ekleyemiyorum. Hata veriyor

Hocam aynı hatayı başka bir oyunu sepete eklemeye çalışırkende aldım. Sorun nerede acaba? İlk önce Just Cause 2'yi almaya çalışırken karşılaştım bu hatayla, acaba başka bir oyunu ekleyebiliyor muyum diye baktım fakat hiçbir oyun eklenmiyor. Zaten Ağır çalışıyor Steam şu anda. Acaba fazla yüklenmemi var diyeceğim fakat ahım şahım; önemli bir indirimde olmadıki

Ekran görüntüsünü aşağıya koyuyorum. Daha önce hiç bu tarz bir sorun yaşamamıştım.

Bu arada 3 kere Kapatıp baştan Açtım Steam'ı, durum yine değişmedi

Sorun hesaplamı alakalı, yoksa Steam'de mi bir sorun var anlamadım Umarım hesabımla ilgili bir sorun yoktur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 2 Ocak 2014; 0:51:40 >

• Meniz kullanıcısına yanıt
    onu yeni method ile hediye edemezsiniz.. ille de birisine vermek istiyorsanız click the button yapıp orada yazan keyi vereceksiniz kime istiyorsanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Hocam aynı hatayı başka bir oyunu sepete eklemeye çalışırkende aldım. Sorun nerede acaba? İlk önce Just Cause 2'yi almaya çalışırken karşılaştım bu hatayla, acaba başka bir oyunu ekleyebiliyor muyum diye baktım fakat hiçbir oyun eklenmiyor. Zaten Ağır çalışıyor Steam şu anda. Acaba fazla yüklenmemi var diyeceğim fakat ahım şahım; önemli bir indirimde olmadıki

Ekran görüntüsünü aşağıya koyuyorum. Daha önce hiç bu tarz bir sorun yaşamamıştım.

Sorun hesaplamı alakalı, yoksa Steam'de mi bir sorun var anlamadım Umarım hesabımla ilgili bir sorun yoktur

Aynısı Bende de var. steamla alakalı sanırsam. Amacı ne anlamıyorum satışları engellemenin. Herneyse.
    Arkadaşlar Elimde Super Street Fighter4 Arcade Edition var ve kütüphanede ekli. Steamstore de Complate edition var. CE nin içinde bir kaç eklenti var sanırsam. Bu eklentilerle oyunu birbirinden ayrırak satın alabilirmiyim veya bu paketi satın aldıktan sonra oyunun kendisi envanterde, dlcler kütüphanede olacak şekilde bir şey yapabilirmiyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: akaradeniz

quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

quote:

Aynısı Bende de var. steamla alakalı sanırsam. Amacı ne anlamıyorum satışları engellemenin. Herneyse.
    Arkadaşlar Elimde Super Street Fighter4 Arcade Edition var ve kütüphanede ekli. Steamstore de Complate edition var. CE nin içinde bir kaç eklenti var sanırsam. Bu eklentilerle oyunu birbirinden ayrırak satın alabilirmiyim veya bu paketi satın aldıktan sonra oyunun kendisi envanterde, dlcler kütüphanede olacak şekilde bir şey yapabilirmiyiz ?

Steam ile ilgili büyük ihtimal. İnş. yakın zamanda düzelir de alırız oyunu..

• İnşallah hocam biran önce giderilir sorun

Sicil'de temiz görünüyor, Hesapla ilgili bir durumda yok anladığım kadarıyla...
  • buraoca2 kullanıcısına yanıt
    Düzeldi şimdi hocam. Hemen oyunu ve dlc'leri aldım.
  • quote:

Düzeldi şimdi hocam. Hemen oyunu ve dlc'leri aldım.

Teşekkürler hocam bende hemen alıyorum
  • Arkadaşlar Elimde Super Street Fighter4 Arcade Edition var ve kütüphanede ekli. Steamstore de Complate edition var. CE nin içinde bir kaç eklenti var sanırsam. Bu eklentilerle oyunu birbirinden ayrırak satın alabilirmiyim veya bu paketi satın aldıktan sonra oyunun kendisi envanterde, dlcler kütüphanede olacak şekilde bir şey yapabilirmiyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzytr_1905

quote:

Orijinalden alıntı: archV

Beyler gaza gelip arkadaşla ''age of empires ll hd'' aldık büyük bir heyecanla böyle rezalet bir oyun görmedim sakın almayın ...

Ne alaka? bu zaten sadece 15 sene once cikan oyunun genis ekrana uyarlanmis hali?

Ben de baktım HD yazıyor, grafikleri iyileştirmişlerdir düşüncesiyle aldım. İndirdim açtım 3 dakka sonra sildim. Rezalet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paranormal Erotizm

daha yüksek indirim göreceği yok. alsam mı?

http://store.steampowered.com/app/13210

Hocam bende bekliyorum, zamanında bu oyunu ve Özellikle UE 2004'ü severek oynamıştım. Az daha indirim görseydi çok iyi ama. Özellikle 5 dolar civarı

@Feather

Hocam DLC'leri ayrı ayrı aldınız değil mi, 1.73$ yapıyor

Toplu halde alınca pahalıya geliyor, sanırım Steam tek tek almaya uğraşanlar için, işçilik parasını düşmüş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 2 Ocak 2014; 1:42:33 >

• 
Sayfa: önceki 43124313431443154316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.