Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (3778. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel , seth89 , seth89 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir - 28 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.559
Cevap
2.720
Favori
21.293.927
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37763777377837793780
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar steamgifts'de bir çekilişe katıldım.Puan nasıl artıyor bu sitede?Ayrıca steam ile bağlandım güvenlidir di mi hesabıma birşey olmaz deme?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 9 Kasım 2013; 20:43:05 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *Metin

Arkadaşlar steamgifts'de bir çekilişe katıldım.Puan nasıl artıyor bu sitede?Ayrıca steam ile bağlandım güvenlidir di mi hesabıma birşey olmaz deme?

Bildiğim kadarıyla yeni çekilişler açıldığında size belli bir yüzde ile puan yansıyor mesela COD GHOSTS için çekiliş açıldı size o oyun kaç puan istiyorsa onun belli bir yüzdesi geri dönüyor. Bir çok arkadaş gelen hediyelerden ban yedi dikkat etmekte fayda var.

Güvenlidir merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Gameminer'da toplamda 20 tane sandık açtım bir tane bile oyun çıkmadı altın ve kömür arada çıktı fakat gerisi hep saçma sapan şeylerdi sizde benim yaptığım hataya düşmeyin.

varya aklımda hep o kutular vardı açsam mı açmasam mı diye
  • Steam level'i ucuza halletme şanşimiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Yeni oyunlar ne zaman eklenir acaba

bitmesine 1 hafta kala. ancak bu bundle katılacak belli değil. diğer bundle larda oyun ekleneceği yazardı ama bunda öyle bir şey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara Reis

Steam level'i ucuza halletme şanşimiz var mı?

+1 bende merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

quote:

+1 bende merak ediyorum.

Oyun kartları ile kolay ve ucuz bir şekilde Steam Level'ını yükseltebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feather

quote:

Orijinalden alıntı: mamakalam

quote:

+1 bende merak ediyorum.

Oyun kartları ile kolay ve ucuz bir şekilde Steam Level'ını yükseltebilirsin.

Dostum steam market'ten almak için çok zengin olmak gerek zaten 19 levelim şuan 30 yapmam lazim.
  • portal 2 daha düşük fiyat gördümü görür bekleyimmi kış indirimlerini filan yoksa alaayımmı sizce ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: federalagentmulder

portal 2 daha düşük fiyat gördümü görür bekleyimmi kış indirimlerini filan yoksa alaayımmı sizce ...

en fazla %75 geliyor portallara
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Gameminer'da toplamda 20 tane sandık açtım bir tane bile oyun çıkmadı altın ve kömür arada çıktı fakat gerisi hep saçma sapan şeylerdi sizde benim yaptığım hataya düşmeyin.

varya aklımda hep o kutular vardı açsam mı açmasam mı diye

Ben de Bi 15 kadar açtım paso curse çıktı 3 tane de nick renk değiştirme çıktı. tamamen zarar ziyan

• Kara Reis kullanıcısına yanıt
    30 yapınca ne olacak ? Bir artısı var mı yani .
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

30 yapınca ne olacak ? Bir artısı var mı yani .

Profilim güzel görünecek 3 defa bir şey ekleme yeri açilaçak
  • quote:

Orijinalden alıntı: L[A]hor

quote:

Orijinalden alıntı: *Metin

Arkadaşlar steamgifts'de bir çekilişe katıldım.Puan nasıl artıyor bu sitede?Ayrıca steam ile bağlandım güvenlidir di mi hesabıma birşey olmaz deme?

Bildiğim kadarıyla yeni çekilişler açıldığında size belli bir yüzde ile puan yansıyor mesela COD GHOSTS için çekiliş açıldı size o oyun kaç puan istiyorsa onun belli bir yüzdesi geri dönüyor. Bir çok arkadaş gelen hediyelerden ban yedi dikkat etmekte fayda var.

Güvenlidir merak etmeyin.

Kalbime iniyordu alta inmesem.

• quote:

portal 2 daha düşük fiyat gördümü görür bekleyimmi kış indirimlerini filan yoksa alaayımmı sizce ...

Hayatımda oynadığım en güzel oyun diyebilirim.Parasını sonuna kadar hak ediyor ki oynayınca anlıyacaksınız.Atölyesi zaten ayrı bir nimet.Binlerce kullanıcı sürekli bölüm tasarlayıp ekliyor ve oyna oyna bitiremezsiniz.Yalnız tavsiyem ilk oyunadn başlamanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andelip

quote:

Hayatımda oynadığım en güzel oyun diyebilirim.Parasını sonuna kadar hak ediyor ki oynayınca anlıyacaksınız.Atölyesi zaten ayrı bir nimet.Binlerce kullanıcı sürekli bölüm tasarlayıp ekliyor ve oyna oyna bitiremezsiniz.Yalnız tavsiyem ilk oyunadn başlamanız.

teşekkürler hocam 2sini de alayım bari bilgilendirdiğin için sağol...
  • Arkadaşlar biraz konu dışı olacak ama The walking dead, season 2 adı altında 20 küsür dolara satılması etik midir? Uptade ile değiştirilemeyecek yenilikler mi gelmiş oyuna. Yani ilk sezona sahibimiz. Neden 2.sezon bölümleri DLC olarak çıkmaya devam etmiyor ve yeni bir oyun gibi satılıyor ? bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşımız varsa cevaplasın lütfen. Son olarakta 400 days dlc sinin mantığı neydi? Ben 400 days i 2. sezon bölümlerin ilki sanıyordum fakat değilmiş. Teşekkürler
  • gameminer.ru gururla sunar ...

Third test
    Will be held on Wednesday. Theoretically it should be good, practically we'll see :)

Bir terslik olmazda patlamazsak sonunda başaracağız , şeytanın bacağını kırcağız . Çekirge 1 değil 2 değil 3 de zıplar diyorlar ya da her neyse
  • WB Bunble'a bunlar gelicekmiş sanırım.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 10 Kasım 2013; 0:39:57 >
  • 
Sayfa: önceki 37763777377837793780
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.