Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (3766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: chris92 , GamerTurk Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 29 Misafir (2 Mobil) - 29 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.313.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37643765376637673768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

E-posta adresiniz de spam klasörünüze baktınız mı ?

Evet baktım hocam. Orada da yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayForFun

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

E-posta adresiniz de spam klasörünüze baktınız mı ?

Evet baktım hocam. Orada da yok.

doğrulama kodunu yanlış girdiğin zaman ilginç bir şekilde parayı çekiyor ama oyunu vermiyor. dün başıma geldi, 2. kez 1 dolar yatırdım oyunları alabilmek için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayForFun kullanıcısına yanıt
    hocam benimde basıma önceden bu durum gelmişti. kredi kartının limiti düşmüş gozukebilir ama yaptığın harcama bekleyen işlemler tarzı bir yerde gozukur(en azından ısbank ta bu şekilde) ve bu harcama bır zaman sonra silinir, hesap sonu ödemene eklenmez.
    Benim durumda sürec bu sekılde isledi, buyuk ihtimalle sende de oyle olur.
  • Gameminer son 10 dakika kala yine çöktü o kadar altın aldık bekliyoruz.
  • gameminer felç
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Gameminer son 10 dakika kala yine çöktü o kadar altın aldık bekliyoruz.

bu mini fastminer lar altinla degil yalniz hepsi 1 coal olacak. eğer bu mini fastminer icin aldiysaniz bosuna almissiniz.
  • 2K kullanıcısına yanıt
    Ben ümidi kestim artım, yapamayacaklar bu etkinliği. Aldığım altınları kumara yatırıyorum, heyecan oluyo
    En azından Serious Sam:3 kazandım, kendini amorti etti altınlar
    O değilde kendiyle birlikte steamgifts'ide çökertti galiba, ona da girilmiyo şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 6 Kasım 2013; 18:37:40 >
  • Yok hocam Fastminer için 300 altın almıştım adam server sorununu düzeltirlerde bir daha FastMiner yaparlar diye harcamıyorum bekliyorum öyle.
  • bunlar yapamayacaklar bu fastminerı... ben altınları erittim bile
  • yine çökmüş birşey kaçırmamışım
  • Etkinliğe 10 dakika kala gitti yine site insanlara haber vermeden yapsalar daha iyi olacak
  • Gameminer'a yine girilmiyor Thief çekilişi vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_jericho

Arkham City ve Arkham Asylum'un GOTY sürümlerine daha geçen gün 25 lira verdim. Ne bahtsızım arkadaş. Geçen hafta da Asphalt 8'e 1 dolar verdim, bugün ücretsiz.

yalnız değilsin.bende yeni almıştım 4-5 ay beklemiştim halbuki steamde ki indirimi ama tekrar aldım batman bu.
  • GameMiner tamamen aç gözlülüğünden yapıyor bence , önce fastminer ayağına oyunları bi gösterdi herkesi gold almaya itti herkes goldunu aldı eventi iptal ettiler , şimdi thief için aynısını yapıyorlar insanları gold almaya itiyor alan oluyordur illaki reklamın iyisi kötüsü olmaz site çöküyor 1 saat ama öncesinde alan insan vardır mutlaka FastMinerde yalan oldu zaten
  • hubmle hesabınıza girince library kısmında en üst kısımda 'Claim Past Purchases' yazan yerin karşısında + işaretine tıklayın orda en son alınan bundle listeleniyor belki orda olabilir.

@PlayForFun
  • quote:

Orijinalden alıntı: uuygaar

GameMiner tamamen aç gözlülüğünden yapıyor bence , önce fastminer ayağına oyunları bi gösterdi herkesi gold almaya itti herkes goldunu aldı eventi iptal ettiler , şimdi thief için aynısını yapıyorlar insanları gold almaya itiyor alan oluyordur illaki reklamın iyisi kötüsü olmaz site çöküyor 1 saat ama öncesinde alan insan vardır mutlaka FastMinerde yalan oldu zaten

aynen.

ben dahil bir çok kişi altın çekti sağlam toplamışlardır

• dont starve için indirim var mı arkadaşlar alacağım da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uuygaar

GameMiner tamamen aç gözlülüğünden yapıyor bence , önce fastminer ayağına oyunları bi gösterdi herkesi gold almaya itti herkes goldunu aldı eventi iptal ettiler , şimdi thief için aynısını yapıyorlar insanları gold almaya itiyor alan oluyordur illaki reklamın iyisi kötüsü olmaz site çöküyor 1 saat ama öncesinde alan insan vardır mutlaka FastMinerde yalan oldu zaten

bu thief etkinlikleri fastminer hazırlığı aslında siteyi test ediyorlar. ama thief de çöküyorsa fastminer umutsuz zaten.

bence steamgifts saldırıyor gameminera

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 37643765376637673768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.