Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (3764. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 38 Misafir - 43 Masaüstü4 Mobil2 Android
5 sn
349.710
Cevap
2.721
Favori
21.314.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 37623763376437653766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: foreone

quote:

Orijinalden alıntı: seljuuk

quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

quote:

Orijinalden alıntı: seljuuk

Arkadaşlar bence Humble bundle'ı kaçırmayın daha oyunda eklenir çünkü weekly degil bundle

1$ lık kısıma açılmaz heralde :)

Simdi 1 dolarlik alirsaniz ilerde acilanlar BTA olsa bile hesaba gelir

son 2 bundleda gelmedi 1 dolarlık alanlara. bu bilginin kaynağı nedir?

sonradan gelecek keyler için fiyatı artırırsak eklenir mi kütüphaneye ?

• BİLGİ: bugün 1 dolarlık bundle alan arkadaşlar bundle bitse bile sonraki 1 ay boyuncai aldıkları andaki BTA farkını verek average oyunlarına sahip olabilirler.
  • Satislar basladimi gittigidiyor da batman oyunlari icin 40-50 tl ye satarlar yine oyunlari:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • silent-hunter-5 uplay key varsa verebilir misiniz ben resme tıklıyorum key sayfası açılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

Satislar basladimi gittigidiyor da batman oyunlari icin 40-50 tl ye satarlar yine oyunlari:D

humble çözum bulmys bu sefer direk steam hesabina geliyor oyun

gift olarak alininca durum nedir bilemem

• gameminer.ru davetiye: 8d2f3313b2578f7b52dff3ca780dcd5f
    akşam yeni thief oyunu için çekiliş var
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    http://forum.donanimhaber.com/tm.asp?m=69052573&mpage=48 konusu var.. orada paylaşın.
  • Humble aldım ama bu seefer key vermedi. Doğrudan Steam hesabıma link vererek ekledi. 2 tanesi bende vardı gifte çevirdim. Ama o da link şeklinde. Bu sefer key vermiyorlar sanırım.
  • Akşam alayım bende batman ler vardı zaten onlarida gift yaparım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agni_tr -- 6 Kasım 2013; 11:30:55 >
  • steamgift batman fear oyunlari cirit atiyor masallah nasil gift yapiyorlar bunlar ben yapamadim bi turlu scripblenauts oyunu birisine gondermek icin denedim ama olmadi direk kutuphaneye eklemis
  • Bayraktar42 kullanıcısına yanıt
    sağda hediye paketi resmi var ona basınca senden silinip eklediğin veya ekleyeceğin maile gitmesi lazım o linkin eğer doğru anladıysam.
  • Key olabilmesi için Gift olarak satın alınması gerekiyor olabilir.. Çok iyi bir bundle yalnız.10tl bile etmeyen paraya Batman'den 2 Fear'dan 2oyun. yanındakilerde çok kötü değil
  • büyük harf ile yazacağım.. çünkü yazılması gerekiyor.. herhangi bir üye için değil, yanlış anlaşılma olmasın. sadece dikkat çekmektir amacım.

ARKADAŞLAR; HUMBLEBUNDLE GİBİ BUNDLE SİTELERİNDEN OYUN ALIRKEN GIFT OLARAK ALMAK DEMEK ŞUDUR; EĞER BİRİSİNE BU BUNDLE I GIFT OLARAK ALIRSANIZ, YARIN/ÖBÜR GÜN BU BU8NDLE A OYUN EKLENİRSE GIFT OLARAK GÖNDERDİĞİNİZ ARKADAŞINIZ DA BU YENİ EKLENEN OYUNLARA SAHİP OLUR. AMA KENDİNİZ ALIP ARKADAŞLARINIZA KEY OLARAK VERİRSENİZ YENİ OYUN EKLENİRSE O OYUNLAR SİZİN HESABINIZA GELİR SADECE, ARKADAŞINIZA GELMEZ.. BU BUNDLE SİTELERİNDEN GIFT OLARAK OYUN ALMANIN TEK ESPRİSİ BUDUR. DİĞER BUNDLE SİTELERİNDEN ALINABİLECEK BUNDLELER İÇİN DE DURUM AYNIDIR. BUNDLESTARS, GROOUPESS, INDIEGALA VS GİBİ...

ŞİMDİ GELELİM HUMBLEBUNDLE IN YENİ UYGULAMASINA.. AYNI DURUM DEVAM ETMEKTE AMA ARTIK KEY VERİLMİYOR. YA O BUNDLEDAKİ OYUNLARI HESABA DİREK EKLEYECEKSİNİZ YA DA ARKADAŞINIZA MAİL ADRESİ ÜZERİNDEN GIFT OLARAK GÖNDERECEKSİNİZ. YALNIZ SİZ ARKADAŞINIZA BUNDLE OLARAK DEĞİL DE SADECE TEKLİ OLARAK OYUN GIFT GÖNDERİRSENİZ BU BUNDLE SAYILMAYACAĞI İÇİN YARIN/ÖBÜR GÜN BU BUNDLE A OYUN EKLENDİĞİNDE BÜYÜK İHTİMALLE O ARKADAŞINIZ BU OYUNA SAHİP OLAMAYACAKTIR.

BU KONUDA BAHSETTİĞİM '''GIFT''' KELİMELERİ KESİNLİKLE STEAM ENVANTERİNDE SAKLANAN GIFT DEĞİL. O ENVANTERE HİÇ BİR ZAMAN BU BUNDLELARDAN GIFT GELMEYECEK. O ENVANTERE GIFT OLARAK OYUNU SADECE STEAM ÜZERİNDEN ALABİLİRSİNİZ.

VE SANIRIM EĞER KARARLI İSELER SANIRIM HUMBLEBUNDLE DA BUNDAN BÖYLE KEY OLMAYACAK.

AYRICA ÇEKİLİŞ SİTELERİ DE KEY YERİNE O GIFT URL LINKLERİNİ KABUL ETMEYE BAŞLADI. BUNDAN DOLAYI O SİTELERDE DE BU OYUNLARI GÖRMEYE BAŞLADIK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 6 Kasım 2013; 12:24:21 >

• yeri burası mı bilmiyorum belkide öncedende sorulmuştur ama cok fazla soru arasından bulabileceğimi sanmıyorum cevap verirseniz sevinirim humble bundle daki kodların reedem etmek için belli bir süre gerekiyormu ? benım alalı baya oldu ama hala yuklemedeım steam veya origin e kodların silinmesi veya gçersiz olması gibi bir durum olur mu?
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    hayır, süresi yok.. ne zaman istenirse o zaman girilebilir..
  • WarnesBros Bundle gerçekten iyi oldu. Hemen aldım bir tane. Bakalım yeni oyunlar neler olacak
  • WB games oyunları gerçekten iyi olmuş alacaklara duyrulur.

Scribblenauts Unlimited
    Batman: Arkham City GOTY
    Batman: Arkham Asylum GOTY
    F.E.A.R. 2
    F.E.A.R. 3
    Lord of the Rings War in the North

WB games bundle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemrehan -- 6 Kasım 2013; 13:16:55 >
  • Buradan henüz çıkmamış ya da yeni çıkmış WB oyunlarına bakıp tahmin yürütebilirsiniz arkadaşlar.

http://store.steampowered.com/search/?category1=998&publisher=Warner%20Bros.%20Interactive%20Entertainment#category1=998&publisher=Warner%2520Bros.%2520Interactive%2520Entertainment&sort_order=ASC&page=1

Bastion gelse mesela çok makbule geçer :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cellchook

Buradan henüz çıkmamış ya da yeni çıkmış WB oyunlarına bakıp tahmin yürütebilirsiniz arkadaşlar.

http://store.steampowered.com/search/?category1=998&publisher=Warner%20Bros.%20Interactive%20Entertainment#category1=998&publisher=Warner%2520Bros.%2520Interactive%2520Entertainment&sort_order=ASC&page=1

Bastion gelse mesela çok makbule geçer :)

Benim tahminim Lego Batman ve/veya Lego LOTR eklenebileceği yönünde.

• Ben de az önce 5 dolar vererek WB games oyunlarını aldım. Kampanya 2 hafta sürecekmiş kaçırmadan alın derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 6 Kasım 2013; 13:45:33 >
  • 
Sayfa: önceki 37623763376437653766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.