Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2904. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 39 Misafir (1 Mobil) - 45 Masaüstü2 Mobil
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.664
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29022903290429052906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazen çok gereksiz tartışma çıkıyor ama, Türkiyede bilhassa korsan kullanımı oldukça yaygın durumda bu yüzden bırakın dublajı altyazı dahi yapmazlar. Oysaki altyazı o kadarda zor ve maliyetli bir iş değil. İşin özü Türkçe dublaj oyun veya altyazı olabilmesi için yeterli miktarda sabit devamlı legal alım olması gerekir. İçimizden biri günümüz şartlarına göre oyun yapmaya kalksa doğru düzgün destek olmaz, çünkü milletimizdeki çoğu kişinin zihniyeti "bana ne faydası olacak"dan ileri gitmez. Oysa çoğu devletlerin oyun ve oyun şirketlerinden vergi vb. olarak aldığı miktar yıllık 10 milyar dolar civarı. Tabi ülkemizde oyundan yıllık 10 milyar dolar vergi kazancına birileri "gemicik"ler alırda neyse oralara hiç girmiyelim.
  • Tabii ki oynayabilirsin multiplayer.

Premium Edition'ın farkı, BF3 için çıkmış olan bütün ek paketleri (toplam 5) de kapsıyor yani yaklaşık 20 yeni harita ve bir sürü yeni silah - araç - silah kamuflajı - dog tag falan ekliyor.

Bu saatten sonra BF alınacaksa Premium Edition dışında olan alınmaz. Ek paketler ile çok çok güzel haritalar geldi.
  • Bu arada bf3 alan arkadaşlar BF3E3 kodunu origin üzerinden eklerlerse bf3 için close quarters dlcsi ücretsiz ekleniyor hesaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManuOstar

Tabii ki oynayabilirsin multiplayer.

Premium Edition'ın farkı, BF3 için çıkmış olan bütün ek paketleri (toplam 5) de kapsıyor yani yaklaşık 20 yeni harita ve bir sürü yeni silah - araç - silah kamuflajı - dog tag falan ekliyor.

Bu saatten sonra BF alınacaksa Premium Edition dışında olan alınmaz. Ek paketler ile çok çok güzel haritalar geldi.

Sizce 5 dolara alayım mı bende ? Henüz singleplayer olarak bile oynamadım BF3 oyununu.
  • BF 3 kesinlikle 5 dolara değer bir oyun.

Kaldı ki ben BF3'e ilk çıktığı zamanlardan toplam 135 lira gibi bir fiyat ile aldım (premium dahil) ve tek lirasına bile üzülmedim şmdiye dek.

5 dolarlık olanı alın, üstteki arkadaşın da dediği gibi BF3E3 kodunu origin üzerinden aktifleştirin ek paketlerden birini bedavaya veriyor, en azından çeşitlilik olur.

Ama naçizane tavsiyem Premium Edition olarak alınmasıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Bazen çok gereksiz tartışma çıkıyor ama, Türkiyede bilhassa korsan kullanımı oldukça yaygın durumda bu yüzden bırakın dublajı altyazı dahi yapmazlar. Oysaki altyazı o kadarda zor ve maliyetli bir iş değil. İşin özü Türkçe dublaj oyun veya altyazı olabilmesi için yeterli miktarda sabit devamlı legal alım olması gerekir. İçimizden biri günümüz şartlarına göre oyun yapmaya kalksa doğru düzgün destek olmaz, çünkü milletimizdeki çoğu kişinin zihniyeti "bana ne faydası olacak"dan ileri gitmez. Oysa çoğu devletlerin oyun ve oyun şirketlerinden vergi vb. olarak aldığı miktar yıllık 10 milyar dolar civarı. Tabi ülkemizde oyundan yıllık 10 milyar dolar vergi kazancına birileri "gemicik"ler alırda neyse oralara hiç girmiyelim.

yanlız şöylede bi durum var bizim insanlar korsan oyun alarak bu sektöre ne kadar balta vuruyorsa en az o kadar da firmalar Türkiyeye yeteri önemi (bilerek) göstermeyerek baltalıyorlar. Zaten bunu yapan firmalarda belli başlı firmalar EA SEGA UBISFOT gibi. Misal ubisoft ac revelations'ı istanbul temalı yapıyo ama benim dilimi koymuyo seçeneklere ee şimdi ben bunu bir uyarı olarak değilde nefret olarak algılarım gayet doğal bir şekilde, o yüzden insanları korsandan caydırmaya çalışıyolarsa ilk adımı kendileri atsınlar biz değil.

neyse konuyu da fazla dağıtmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AltairinZırhı -- 14 Haziran 2013; 16:40:47 >

• Şuanda satın alma kısmındayım.Bu ilk alışverişim.Formu nasıl doldurmam gerekiyor acaba ?
  • Hocam adres kısmına fakeusaaddress sitesindeki 96 numaralı adresi girin. Vergi almıyor. İsim olarak kendi isminizi yazın yine. Ödemeyi de varsa paypal ile yapın. Kredi kartı ile yapılan ödemeler güvenlik nedeniyle bekletilebiliyor bazen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TsuMura -- 14 Haziran 2013; 17:08:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Undercover Man

quote:

Orijinalden alıntı: MVP24

quote:

Orijinalden alıntı: Oida

Beyler sizce fm2013 yine ne zaman %60 -70 indirime girer acaba ?

Abi oyun 28 tl idi heryerde o zaman keşke alsaydınız.

Bu arada bu VPN ve Sputflux programları ile Gamefly'dan 2K13 alabilirmiyim? Oyun 7 dolar kaçırmak istemiyorum.

Alamazsın. Gamefly kredi kartına bakıyor.

GameFly dan niye üyelik olamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

quote:

Orijinalden alıntı: kilwallen

quote:

Orijinalden alıntı: Chronotide

BF3 soran arkadaş olmuş, şuan US yada UK girersen, tam hatırlamıyorum, 5$'a alabilirsin.

Hocam ne demek oluyor o ? Yani amerika ve ingiltere serverına felanmı bağlı olucan?

amerikan ipsi ile origin sitesine girersen BF3 standart oyunu 5 dolardan satın alabiliyorsunuz. hotspot sheild yazılımının ücretsiz sürümünü indirip kurduktan sonra çalıştırıphttp://store.origin.com/ adresine gidin. sağ tarafta indirim ilanını göreceksiniz.

Steam'e ekleyebiliyormuyuz.

• Origin için bu kampanya. Steamde bf3 yok zaten

• Beylerwww.playstore.com 'da Battlefield kampanyası var BF3 24 TL, Bf3 Premium Edition 48 TL. Bilgilerinize

http://www.playstore.com/#!/kampanya/battlefield_kampanyasi
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsuMura

Origin için bu kampanya. Steamde bf3 yok zaten

Eyvallah
  • saints row the third full package 12.49 dolar..

GMG20-6WUSQ-LBC4U kodu ile 10 dolara alınabiliyor.. bekleyen ya da almak isteyen varsa...
  • Diablo 3 DR nin internet sitesinden BKM Ekspres ile yapacağınız alışverişte anında 75 TL ve üzeri alışverişte 25 TL indirim sağlıyor ve böylelikle 55 TL gibi bir rakama geliyor bence iyi bir fiyat.

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Diablo-III-PC//Oyunlar/RPG-Role-Playing-Games-/urunno=0000000394202
  • quote:

Hocam adres kısmına fakeusaaddress sitesindeki 96 numaralı adresi girin. Vergi almıyor. İsim olarak kendi isminizi yazın yine. Ödemeyi de varsa paypal ile yapın. Kredi kartı ile yapılan ödemeler güvenlik nedeniyle bekletilebiliyor bazen

İninal kart var.Paypal hesabıma onaylatsam parayı karttan çeker mi ? Paypalda hiç para yok çünkü.Sabah Bf3 için zorrent bırakmıştım.%60 şuanda.Acaba devam mı etsem yoksa parayla alsam mı kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktydesign

Diablo 3 DR nin internet sitesinden BKM Ekspres ile yapacağınız alışverişte anında 75 TL ve üzeri alışverişte 25 TL indirim sağlıyor ve böylelikle 55 TL gibi bir rakama geliyor bence iyi bir fiyat.

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/Diablo-III-PC//Oyunlar/RPG-Role-Playing-Games-/urunno=0000000394202

BKM Ekspres ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-C

quote:

Hocam adres kısmına fakeusaaddress sitesindeki 96 numaralı adresi girin. Vergi almıyor. İsim olarak kendi isminizi yazın yine. Ödemeyi de varsa paypal ile yapın. Kredi kartı ile yapılan ödemeler güvenlik nedeniyle bekletilebiliyor bazen

İninal kart var.Paypal hesabıma onaylatsam parayı karttan çeker mi ? Paypalda hiç para yok çünkü.Sabah Bf3 için zorrent bırakmıştım.%60 şuanda.Acaba devam mı etsem yoksa parayla alsam mı kararsızım

Evet karttan çeker.

• arkadaşlar bu bf3 sorun olurmu ban felan yermiyiz proxy ile alırsak? bir de crackli bf3 var onu nasıl halledebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: D-C

quote:

Multiplayer oynanışır gerçekten çok güzel tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 29022903290429052906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.