Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2900. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Shrikeen , Shrikeen , Polanski TR , Anqe Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 22 Misafir - 23 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.680
Cevap
2.721
Favori
21.309.430
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28982899290029012902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: strato026

BF3 25 liraya kadar düştü ileride yine düşermi fiyat malum Battlefield 4 de çıkıyor??

10 dolara düşer yine hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

Orijinalden alıntı: Wabisuke

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: D-C

quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Orijinalden alıntı: D-C

Cs:GO bekliyorum bende.Forumda satanlar niye ucuz satıyor ?

İndirimden almışlardır belki

En büyük indirimde 15 tl'ye düştü niye yine 15'e satsınlar ki ?

Evet ben de nasıl 15 tl ye satıldığını merak ediyorum. Yakında yeni stok gelecekmiş ama ilerde bir sorun olmasın oyunla ya da steam hesabıyla ilgili.

Dedikodu yapacağınıza satan adama sorsanıza ne diye 2 lira kar için bu tip adamlarla muhatap oluyormuş bi de hesapta sorun olur mu demiş sen bekle abisi indirimi yok sana bişi

Kim bu tip adamlarla muhatap oluyorsun tarzı bir cümle yazmış. Ayrıca forumda dedikodu diye bir olay mı var ? Sanki özel mesaj ile görüşüyoruz. İyi ki stokta kalmamış oyun, böylelikle nasıl bir insan olduğunu gördük. Seninle alışveriş yapacaktık bir de. Çok üzüldüm şu an senden satın alamayacağıma. Gerekirse indirimsiz alırız abisi.

hehe hadi bakalım önden önden senin gibilere günahımı vermem ben hadi yeri de değil burası çok pm at madem nasıl bir insanmışım bi göstereyim terbiyesiz velet seni

Okuduğunu anlamıyorsun sanırım, tartışmaya girilecek biri bile değilmişsin. Blok listeme alıyorum direkt.

• geldi mi pm mim,düzgün laftan anlamıyorsun madem ailenin veremediği terbiyeyi vereyim ben sana
  • Cs go 9 euro yani 12 dolar hemde banka kartı ile alınıyor
    http://www.online-gold.de/Steam-Games/Counter-Strike-Global-Offensive-CSGO.html
  • Beyler yine tartışma çıkmış, geçen yine aynı kişiler tartışıyordu.
  • The Witcher serisi %66 indirimde

http://store.steampowered.com/app/20920/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jrking -- 13 Haziran 2013; 21:49:20 >
  • O değilde yeni humble bundle weekly çok dolu olmasa da güzel geldi. Bence ortalama bu kadar ucuzken herkes almalı. Warzone earth hoşuma gitti. Karışık bir strateji oyunu :)
  • quote:

Beyler yine tartışma çıkmış, geçen yine aynı kişiler tartışıyordu.

Sen geçen uzaklaştırma almamış mıydın,yetmedi galiba hala sataştığına göre pişkin pişkin aynı kişiler yine demiş bir de
    Akıl yaşta değil başta derler de ikisi de yok bizim gençlerde.

Diğer arkadaşlar kusura bakmasın herkesin klavyesi var işte napıcan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krocker09 -- 13 Haziran 2013; 21:51:27 >
  • Beyler sizce fm2013 yine ne zaman %60 -70 indirime girer acaba ?
  • quote:

BF3 25 liraya kadar düştü ileride yine düşermi fiyat malum Battlefield 4 de çıkıyor??

daha ne kadar düşmesini bekliyorsun.? server larda adam kalmadıktan sonra 5 lira olsa ne yazar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Templar

quote:

daha ne kadar düşmesini bekliyorsun.? server larda adam kalmadıktan sonra 5 lira olsa ne yazar...

Doğru diyorsunda multi oynayamam onu işlemcim kötü yeni sistem toparlarsam o zaman alırım diye şeyettim.

işlemci: amd phenom x2 550

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strato026 -- 13 Haziran 2013; 21:53:40 >

• quote:

quote:

Sen geçen uzaklaştırma almamış mıydın,yetmedi galiba hala sataştığına göre pişkin pişkin aynı kişiler yine demiş bir de

Ne çirkef, ağzı bozuk adamsın sen. Bloklayın beyler arkadaşı.
  • Beyler VPN ile bağlanıp farklı lokasyondan Origin için hesabıma oyun alsam ilerleyen zamanlarda sorun çıkmaz ve oyunu uluslararası olarak kullanabilirim değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

Kimi kime bloklatıyorsun sen velet merak etme az çok burayı takip eden beni de seni de tanır zaten mesajını okuyan adam yerine koyan bi ben varımdır herhalde al benden de artık bi blok sana tek başına takıl

• quote:

Orijinalden alıntı: jrking

The Witcher serisi %66 indirimde

http://store.steampowered.com/app/20920/

Hocam bence bu aralar %75'ten azına razı olmamak lazım. Sonra pişman olmayalım 1ay kaldı indirimlere. Zaten steam'le yarışmak için gamersgate, greenmangaming ve origin süper kampanyalar yapar. Hatırlarsanız gamersgate yılbaşında steam'de indirimle 80 dolar olan bethesda complete pack'i 28 dolara vermişti

• quote:

quote:

quote:

Hocam lütfen tahrik olmayın. Krocker çok gereksiz bir tartışma çıkarmış yoktan. Lütfen siz de onun istediğini yani milletle dalaşmayı gerçekleştirmesine izin vermeyin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kimi kime bloklatıyorsun sen velet merak etme az çok burayı takip eden beni de seni de tanır zaten mesajını okuyan adam yerine koyan bi ben varımdır herhalde al benden de artık bi blok sana tek başına takıl

Edep sıfır, terbiye sıfır, saldırganlık %1500. Senin gibilere ağzının ortasına sümsüğü kodummu dut yemiş bülbüle dönüyorlar. İnsanda biraz şeref, halsiyet olur, oda sende yok.

• Özel mesajdan küfürler yağdırıyor. İşin gücün olmayacak uğraşacaksın bunla savcılıklarda ama daha reşit bile değildir ki. Bloklayıp geçin ve alışverin yaptırtmayın kimseye böyle kişilerle.

quote:

Yok hocam daha yeni girmeye başladım bu konuya daha önce bir tartışmam olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyBeard -- 13 Haziran 2013; 22:25:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MovieScout

Beyler VPN ile bağlanıp farklı lokasyondan Origin için hesabıma oyun alsam ilerleyen zamanlarda sorun çıkmaz ve oyunu uluslararası olarak kullanabilirim değil mi?

Site belli ülkelere sattiği icin aliyorsan sorun olmaz brezilya ipsi ile fifa 13 aldik. Ama rus keyi falansa olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Özel mesajdan küfürler yağdırıyor. İşin gücün olmayacak uğraşacaksın bunla savcılıklarda ama daha reşit bile değildir ki. Bloklayıp geçin ve alışverin yaptırtmayın kimseye böyle kişilerle.

quote:

Yok hocam daha yeni girmeye başladım bu konuya daha önce bir tartışmam olmadı.

kroker mi kraker mi herneyse ondan eminimde, gene sanırsam kadın avatarlı bir arkadaş ile tartışıyordu. Siz değilseniz affola.
  • 
Sayfa: önceki 28982899290029012902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.