Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2899. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: gomezz1903 , torkema61 , neverktulu , Neco. Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 43 Misafir - 46 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.023
Cevap
2.712
Favori
21.222.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28972898289929002901
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yakın zamanda bf3 premium edition en fazla kaç dolara indi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

arkadaşlar yakın zamanda bf3 premium edition en fazla kaç dolara indi ?

Amazonda premium 25 normal 10 dolardı geçen

1 saat sonra humblebundle geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Haziran 2013; 20:04:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrton Senna kullanıcısına yanıt
    playstoreda 48 lira şu an...
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

playstoreda 48 lira şu an...

yahu dün ben görmüştüm playstoreda olduğunu unutmuşum çok saol :) alayım bari.
  • Operation Flashpoint Red River + Dragon Rising 5 dolar, Steamworkshttp://goo.gl/Q4sM9
  • http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/shooter/battlefield-3/

bu indirim çok iyi ya normal oyun ek paket falan değil demi arkadaşlar ? ayrıca kod da kullanılabiliyo dahada düşüyo fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

Operation Flashpoint Red River + Dragon Rising 5 dolar, Steamworkshttp://goo.gl/Q4sM9

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

Operation Flashpoint Red River + Dragon Rising 5 dolar, Steamworkshttp://goo.gl/Q4sM9

Vallahi şu aralar Arma 3 tarzı oyunlar arıyordum, Arma 3 lite vardı yarım saat oynadım fakat çok karışık geldi. Red river'i konsolda oynamıştım. Bayada hoşuma gitmişti. Bunların pc'deki multi durumu nasıl acaba?
  • BF3 Pre playstoreda 48TL
  • http://www.indiegala.com/ Arkadaşlar alınır mı bu paket ve şimdi alsam , 2. hafta açılacak olan oyunlarda sonradan geliyor mu ?

https://www.humblebundle.com/weekly Bu arada yeni oyunlar geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 13 Haziran 2013; 21:01:35 >
  • Beyler biliyorum yeri değil ama Battlefield 3 UK versiyonunu Origin üzerinden VPN kullanarak aktive etsem herhangi bir sorun çıkar mı?
  • kötü geldi weekly bundle
  • haftalıktaki oyunlar steam de değil ona göre.. en baştaki steam gerisi windows ona göre..
  • the witcher 2 assassins of kings %66 indirimde alınır mı beyler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wabisuke

quote:

Orijinalden alıntı: D-C

quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

quote:

Cs:GO bekliyorum bende.Forumda satanlar niye ucuz satıyor ?

İndirimden almışlardır belki

En büyük indirimde 15 tl'ye düştü niye yine 15'e satsınlar ki ?

Evet ben de nasıl 15 tl ye satıldığını merak ediyorum. Yakında yeni stok gelecekmiş ama ilerde bir sorun olmasın oyunla ya da steam hesabıyla ilgili.

Dedikodu yapacağınıza satan adama sorsanıza ne diye 2 lira kar için bu tip adamlarla muhatap oluyormuş bi de hesapta sorun olur mu demiş sen bekle abisi indirimi yok sana bişi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton Senna

arkadaşlar yakın zamanda bf3 premium edition en fazla kaç dolara indi ?

Ben dün Originden 14.99$'a(28 TL) aldım. Normalde bize 17.49€ . Spotflux programını çalıştırıp, origine girdim, kredi kartımla aldım oyunu. Spotflux, vpn'den çok daha kolay(o ayarları kendi yapıyor).
  • quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

quote:

quote:

quote:

Evet ben de nasıl 15 tl ye satıldığını merak ediyorum. Yakında yeni stok gelecekmiş ama ilerde bir sorun olmasın oyunla ya da steam hesabıyla ilgili.

Dedikodu yapacağınıza satan adama sorsanıza ne diye 2 lira kar için bu tip adamlarla muhatap oluyormuş bi de hesapta sorun olur mu demiş sen bekle abisi indirimi yok sana bişi

Kim bu tip adamlarla muhatap oluyorsun tarzı bir cümle yazmış. Ayrıca forumda dedikodu diye bir olay mı var ? Sanki özel mesaj ile görüşüyoruz. İyi ki stokta kalmamış oyun, böylelikle nasıl bir insan olduğunu gördük. Seninle alışveriş yapacaktık bir de. Çok üzüldüm şu an senden satın alamayacağıma. Gerekirse indirimsiz alırız abisi.
  • BF3 25 liraya kadar düştü ileride yine düşermi fiyat malum Battlefield 4 de çıkıyor??
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

quote:

quote:

quote:

quote:

Kim bu tip adamlarla muhatap oluyorsun tarzı bir cümle yazmış. Ayrıca forumda dedikodu diye bir olay mı var ? Sanki özel mesaj ile görüşüyoruz. İyi ki stokta kalmamış oyun, böylelikle nasıl bir insan olduğunu gördük. Seninle alışveriş yapacaktık bir de. Çok üzüldüm şu an senden satın alamayacağıma. Gerekirse indirimsiz alırız abisi.

hehe hadi bakalım önden önden senin gibilere günahımı vermem ben hadi yeri de değil burası çok pm at madem nasıl bir insanmışım bi göstereyim terbiyesiz velet seni
  • 
Sayfa: önceki 28972898289929002901
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.