Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2898. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: shaeen Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 31 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.489
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28962897289828992900
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcan61

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

CS:GO Operation Payback 0.99$. Kartları satarak kazandığım parayla alacağım.

bende alayım ya iyi oldu bu :)

Steam Pazar'dan daha ucuza alabilirsiniz. Ben 0.84$'a aldım.
    http://steamcommunity.com/market/listings/730/Operation%20Payback%20Pass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sercan Ç. -- 13 Haziran 2013; 13:47:58 >

• www.playstore.com/#!/oyun/battlefield-3-premium-edition

Bu premium eklentisinde bf3 varmı yoksa onu ayrımı satın almamız gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

www.playstore.com/#!/oyun/battlefield-3-premium-edition

Battlefield Premium Edition; Battlefield 3 Ana Oyunu, Battlefield Premium Servisini ve Çoklu Oyuncu Avans Kitini (Multiplayer Head Start Kit) içinde barındırır.

Açıklamasında böyle yazıyor var sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

www.playstore.com/#!/oyun/battlefield-3-premium-edition

evet var. BF3 + Premium servis bir arada. fiyat da uygun. $25 gibi bir fiyata geliyor. oyuna 10 dolar desek 15 dolar da premium için iyi fiyat. ben birkaç ay önce amazondan BF3 ana oyunu 9 dolara almıştım. geçenlerde premium servisi de 15 dolara satmışlardı yine amazonda.

beklerseniz gelecek ay başlayacak yaz indirimlerinde daha uygun fiyata bulabilirsiniz sanırım. tabi başka sitelerde playstore'daki gibi kredi kartsız ve taksit imkanı olmaz.

• origin sitesinde 35 avro bf3 premium edition playstore ile aynı içerik.

http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/pd/productID.255751200
  • http://www.playstore.com/#!/kampanya/battlefield_kampanyasi

battfield serisinde indirim var.. fiyatlar fena değil gibi.. geçen haftaki amazon indirimi ile hemen hemen aynı..
  • playstoredaki bad company 2 steame eklenir mi?
  • faturaya eklenen taksit olanağı ile aldım premium editiondan.. iyi oldu bu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: George Jetson

playstoredaki bad company 2 steame eklenir mi?

Steam da satılıyor büyük ihtimal eklenebilir battlefield 3 te güzel fiyatta oda originse eklenebilir ikisi arasında kaldım
  • Arkdaşlar çok acil yardım eder misiniz origin gizli sorumun cevabını unuttum, fifa13(ultimate team) açtığımda gizli soru soruyor nereden sıfırlayabilir veya değiştirebilirim
  • Arkadaşlar Origin'de Mirror's Edge 3,50 €. Fiyat iyi mi?
  • quote:

Hayır eklenmez, Origin üzerinden aktif edebilirsiniz.

quote:

Orijinalden alıntı: R.Rondo9

Arkadaşlar Origin'de Mirror's Edge 3,50 €. Fiyat iyi mi?

Bence iyi fiyat steam'de şu an 20$ dan satılmakta %75 indirime girse $5 dolardan alabilirsiniz. 3.5 € da hemen hemen aynı fiyata geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Shogun -- 13 Haziran 2013; 15:49:02 >
  • 10 gün önceki amazon indirimlerinde mirrprs edge, bulletstorm, saboteur, mercenaires ve burnout 10 dolardı. eğer bunlardan birini daha bekliyorsan belki yaz indirimlerinde amazondan bi güzellik daha olabilir..
  • Teşekkürler arkadaşlar, aldım gitti.
  • quote:

quote:

quote:

taba basınca simge gözüküyor bu olay değil mi? birde ek mapların olduğu oyun modu oluyor sanırım. yalnız bende satın al seçeneği pasif gözüküyor, bir kez alışveriş yaptım steamden o da 2 hafta oldu. 30 gün beklemek mi gerekiyor illa

edit:oyundan alcaaktım get pass now'a basınca ödeme yapılıyor yazıyor kalıyor öyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Haziran 2013; 16:36:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

quote:

quote:

taba basınca simge gözüküyor bu olay değil mi? birde ek mapların olduğu oyun modu oluyor sanırım. yalnız bende satın al seçeneği pasif gözüküyor, bir kez alışveriş yaptım steamden o da 2 hafta oldu. 30 gün beklemek mi gerekiyor illa

edit:oyundan alcaaktım get pass now'a basınca ödeme yapılıyor yazıyor kalıyor öyle.

Başkalarının yaptığı haritaları oynayabilmeni sağlıyor ve onlara da yardımda bulunmuş oluyorsun. Normalde bu haritaları botlarla oynayabiliyoruz ama klasik rekabetçi modunda oynayamıyoruz. Bunu alınca oynananilir hale geliyor. Bir de dediğiniz gibi rozet çıkıyor ismin sağında.

• http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/shooter/battlefield-3/
    GMG20-JLKSA-7A8HA kodu ile 9,33 dolar'a geliyor. Gayet iyi bence.
  • quote:

Hocam bugün aldım playstoredan Bad Company 2,

Steama eklenmiyor Origin'e ekleniyor fakat Redeem Code yapınca bir hata çıkıyor bu oyunda karşılaşılan bir hataymış Origin Live Support'a bağlanıp yetkiliden aktif etmesini istiyorsunuz Digital Deluxe Edition seçeneğide mevcut 2 dk önce aktif ettirdim Originde indiriyorum şuan biraz sorunlu ama uğraşmaya değer
  • nfs the run ve hot pursuit ikiside 5 dolar nasıl sizce? (gmg de amerikan vpn si ile)
  • Beyler Battlefield 3 UK olunca herhangi bir fark oluyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 28962897289828992900
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.