Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

6 Kayıtlı Üye, 39 Misafir Kullanıcı, 41 Masaüstü Kullanıcı, 4 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz 2 Android )
245.804
Cevap
1.832
Favori
11.399.155
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    33 Mesaj

Oyunu belirterek "I won the giveaway and was sent to me, but sent key Dead Island, "GOTY" is not." şeklinde bir ticket attım. Ayriyeten bide rapor ettim.

Bu bir nankörlük değil, hak aramakmış! Sağolun beyler.
    |
    |
    Bahsedilenler: SzolnoK , fasakasa

Orijinalden alıntı: senseman62

http://store.steampowered.com/sub/16223/

arkadaşlar şurdaki cs 1.5 mi 1.6 mı ?

1.6 olmasi lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

1.6

Orijinalden alıntı: Verticall

Amazondan almak için proxy mi lazım direk alabiliyormuyuz? Şunu bi anlatabilecek varmı?

Bir tane Amerikan adresi giriyorsun önceki sayfalarda onlarca adres var onları kontrol edebilirsin.

Önceki sayfalarda gördüm denemedim.

Street 250 Marriott Driv
    City: Tallahassee
    State:Florida
    Zip: 32301

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anmey -- 19 Mayıs 2013; 19:49:17 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Anmey

quote:

1.6

teşekkürler
    |
    |

Orijinalden alıntı: Wadjet

CS:GO'yu almayı düşünüyordum ama indirip bedavayken denedim hiç de beğenmedim. CS 1.6 gibi değil. Hiçbirşey anlaşılmıyor birden çat diyen anlınızın çatından vuruyorlar. BF3 iyi oynamama ramen CS oynayamıyorum niyeyse. Ayrıca nişan alma olmaması CS'de kötü.

bf3 den cs:go ya geçmiş biri olarak söylüyorum oyunda yeni elemanları takır takır avlarlar normal alışınca sende vurursun :)
    |
    |

çok saol hacı sayende bi sür indirimden yararlanabilcez
    |
    |
    Bahsedilenler: Anmey
    Steamgifts te bir çekiliş açayım diyorum ama hesabımdaki oyunu nasıl açarım bilmiyorum. Düşündüğüm oyunu hesabımda aktif ettim doğal olarak. Şimdi ben bunun keyini kazanana gönderirim ama hesabımdan nasıl çıkacak oyun. Benim hesapta aktfiken karşı taraf nasıl kendi hesabında aktifleştirecek? Kısacası ben oyunu çekilişe açmadan önce ne yapmam lazım ki kazanana keyi gönderince sorunsuz aktif edebilsin?
    quote:

Orijinalden alıntı: narcosis

Steamgifts te bir çekiliş açayım diyorum ama hesabımdaki oyunu nasıl açarım bilmiyorum. Düşündüğüm oyunu hesabımda aktif ettim doğal olarak. Şimdi ben bunun keyini kazanana gönderirim ama hesabımdan nasıl çıkacak oyun. Benim hesapta aktfiken karşı taraf nasıl kendi hesabında aktifleştirecek? Kısacası ben oyunu çekilişe açmadan önce ne yapmam lazım ki kazanana keyi gönderince sorunsuz aktif edebilsin?

Kütüphanen de ekli olan oyunu başkasına veremezsin.
    |
    |

Aktif edilmemiş bir oyunu paylaşmak zorundayım yani. Bu kötüymüş. Ben oynadıklarımızı sıkılınca gift edebiliyoruz diye biliyordum.
    |
    |
    Bahsedilenler: kene.
    quote:

Orijinalden alıntı: itsft

Yanlis hatirlamiyorsam neredeyse tl ile ayni.

Dostum ben seni hep Amerikan biliyordum Türk müydün sen ya
    |
    |
    Anakart: ASUS M5A97 R2.0 | İşlemci: AMD FX 6300 @4.6 GHz | İşlemci Soğutucusu: Cooler Master Hyper T4 | Ekran Kartı: ASUS R9 270 DirectCU II 2GB | RAM: Corsair 2 x 4GB Vengeance Pro DDR3 1866MHz | SSD: Samsung 750 EVO 250 GB | Kasa: Cooler Master HAF 912 Plus | Güç Kaynağı: GX 80+ 750W | Monitör: ASUS VS239HV 23'' | Fare: Steelseries Rival | Mousepad: Razer Goliathus | Telefon: iPhone 7 | Konsol: PlayStation 4
  • Binbaşı
    1377 Mesaj

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

http://www.amazon.com/gp/product/B00CPBZEPI/ref=s9_al_ft_g367_ir08?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-4&pf_rd_r=1FDDD8NXDZ4GE7J6XG4G&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1557612922&pf_rd_i=1000716161

Kaçırılmayacak bir paket daha 2 gün önce Battlefield 3 ü almasaydım bunu kesinlikle alırdım.

Tek key mi veriyor 4 oyun için acaba yoksa 4 ayrı key mi

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.

• Yüzbaşı
    676 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

http://www.amazon.com/gp/product/B00CPBZEPI/ref=s9_al_ft_g367_ir08?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-4&pf_rd_r=1FDDD8NXDZ4GE7J6XG4G&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1557612922&pf_rd_i=1000716161

Kaçırılmayacak bir paket daha 2 gün önce Battlefield 3 ü almasaydım bunu kesinlikle alırdım.

Tek key mi veriyor 4 oyun için acaba yoksa 4 ayrı key mi

Kesin olmamakla beraber %90 ayrı veriyordur.
    |
    |
    Anakart: ASUS M5A97 R2.0 | İşlemci: AMD FX 6300 @4.6 GHz | İşlemci Soğutucusu: Cooler Master Hyper T4 | Ekran Kartı: ASUS R9 270 DirectCU II 2GB | RAM: Corsair 2 x 4GB Vengeance Pro DDR3 1866MHz | SSD: Samsung 750 EVO 250 GB | Kasa: Cooler Master HAF 912 Plus | Güç Kaynağı: GX 80+ 750W | Monitör: ASUS VS239HV 23'' | Fare: Steelseries Rival | Mousepad: Razer Goliathus | Telefon: iPhone 7 | Konsol: PlayStation 4

• Çavuş
    72 Mesaj

Evet dostum amerikada okuyorum.
    |
    |
    Bahsedilenler: WorldGrooveMove

Ulan sizin yapacaginiz indirimin zamanlamasinin ben...

|
    |

• Yarbay
    2986 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

CS:GO'yu almayı düşünüyordum ama indirip bedavayken denedim hiç de beğenmedim. CS 1.6 gibi değil. Hiçbirşey anlaşılmıyor birden çat diyen anlınızın çatından vuruyorlar. BF3 iyi oynamama ramen CS oynayamıyorum niyeyse. Ayrıca nişan alma olmaması CS'de kötü.

Deneyemedim ben onu. Alıp almamak arasında kararsız kaldım hepten.
    quote:

Sağol hocam aldım koydum kenara 4 ayrı kod verdi

• Yarbay
    2986 Mesaj
    Ghost Recon Future solider bir ara 15 dolardı. Özel bir günlük müydü o ?
    |
    |
son dakika
SEO
haberler
Bey Azura
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.