Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2793. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: CounTRy678 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 33 Misafir (4 Mobil) - 30 Masaüstü4 Mobil3 Android
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.143
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27912792279327942795
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dear Esther

http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/adventure/dear-esther/

GMG20-LLASD-D8WBQ kodu ile 1.39$
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

Dear Esther

http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/adventure/dear-esther/

GMG20-LLASD-D8WBQ kodu ile 1.39$

Almaya değer duruyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Bizim halkımız teşekkür etmesini bilmiyor galiba . Ben aldım yazması zor geliyor galiba bazılarına.

Hocam bunlar ne kodu olay ne . Bilmiyorum mazur gör
  • Penny arcade's on the rain-slick precipice of darkness 3 steamde aktif ediyorsun burdan kodunu alabilirsin

http://penny-arcade.com/static/rainslick-giveaway
  • quote:

Orijinalden alıntı: senatorts

quote:

Bizim halkımız teşekkür etmesini bilmiyor galiba . Ben aldım yazması zor geliyor galiba bazılarına.

Hocam bunlar ne kodu olay ne . Bilmiyorum mazur gör

Penny arcade's on the rain-slick precipice of darkness 3

yukarda sormuştum ben de cevabı var ama beğenmedim oyunu keşke kodu ziyan etmeseydim.
  • Rain-Slick Precipice of Darkness 3 Codes

6DPEA-LI57G-YEXE0

6EZPR-9DNI2-6Y3ZM

6G6BN-DHRL9-Z2P4R

6HBME-7VYKE-Z2WQ7

6IYHD-YJ92K-WW29W

6JZJE-N4CWT-2DGGY

6L2ND-A4RC7-YA260

6MQTX-HGTXY-564BI

6NLIZ-DXMY0-25PT6

6PLCB-JF6VI-6PXRE

6QJG4-DRZP7-INC7R

6RKGC-XWM43-P76ED

6VNE6-LMRIL-PKRMF

6WJWZ-PJBFT-X0HAL

6XL6H-FNKTH-FG7W7
  • Sitede dağıtılıyor zaten. Konuyu başka boyutlara taşımanın manası nedir? Link zaten belli, isteyen oradan alır.
  • Birini kullandım ama hangisi olduğunu karıştırdım teşekkürler
  • tamam teşekkür ettim. siz nereden öğreniyoesunuz bu oyunların kodlarını felan takip edebileceğim başka biryer var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgra25

quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

Dark Souls alacaktım stoğa girer mi yeniden ?

Hocam o oyunu almaya değmez.

Nasıl değmez o oyun harika bir rpg dir.Bölümü geçemeyip oyunun silenlere göre değildir.Dark souls emek ister sabır ister.Ölmek o oyunun bir parçasıdır.Ölüp tekrar oynarsın bölümü geçmek için farklı bi taktik denersin ölürsün başka bi tane denersin okla denersin kılıçla denersin yapana kadar farklı çözüm yolları bulursun.Dark souls hikayesi atmosferi dinamikleri ile bambaşka bi oyun bence.
  • ben siteden aldım you are not human filan yazdı f5 yaptım düzgün yazdım oldu
  • Bunlari stoklayip steamgiftste kullamabilir muyuk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar pazar günü 7,5 dolar kampanyasından faydalanıp alayım dedim. satın al dedim. kredi kartı bilgilerimi girdim. işleme devam ettim. daha sonra bir uyarı geldi bankanız alışverişi onaylamıyor dedi tekrar deneyin dedi. ama hemen ardından iki tane mesaj geldi.

'' Degerli musterimiz, **xxxx nolu kartinizla STEAMGAMES.COM firmasinda 00:59 da yapilan 7.49 USD islem bilginiz disindaysa 08507240724 u arayiniz.''

diğeri ise ;

'' Degerli musterimiz, **xxxx nolu kartinizla VALVE SOFTWARE firmasinda 01:03 de yapilan 7.49 TL islem bilginiz disindaysa 08507240724 u arayiniz. '' şeklinde.

ama siteden alışveriş yaparken onaylanmadı yazısı geldi. yan tarafta onay için mail adresinizi kontrol edin diyordu. mail adreslerimin hepsine baktım hiç bir mail gelmemiş alışverişe dair. daha sonra emin olmak için internet üzerinden kartımın alışveriş geçmişine göz attım. şöyle bir tabloyla karşılaştım.

bu durumun üzreine gece bankayı aradım. iki tane işlemin onaylandığını, iptal etme gibi bi durumun olmadığını söyledi. peki ben bu durumda ne yapabilirim? birisi yardımcı olabilir mi? ingilizcem hiç yok. dolayısıyla steam e mail atsam derdimi de anlatamam. birisinden çok rica ediyorum yardım etmesini bekliyorum. muzdaribim bu konuda. ne yapabiliirm ? arkadaşlar soracağım kimse yok. buraya yazdım lütfen görmezden gelmeyin..

• Merhaba arkadaşlar Facebook /Dijital Oyun Platformu sayfası olarak bir etkinlik gerçekleştiriyorum. Şuan itibariyle sayfa beğenisi 42 kişi. 42 Kişiden sonraki sayfayı beğenenlerin arasında yapacağım kura sonucunda Origin üzerinden aktif edilecek Battlefield 3 key verilecektir. Katılım 31 Mayıs 2013'de sona erecek, kazanan arkadaşımız hem sayfadan hemde buradan açıklanacaktır. Kandırmaca sanmayın diye Amazon.Com üzerinden alınmış sipariş resmini vereceğim. Kampanya süresi bitene kadar katılım sayısı 200+ olmazsa eğer süre uzatılacaktır. İlk kod benim kullandığım ikincisi hediye olarak verilecektir.

http://o1305.hizliresim.com/19/p/n9bgf.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StrikeX -- 21 Mayıs 2013; 2:01:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: muhacir

Dark Souls alacaktım stoğa girer mi yeniden ?

Hangi siteden bahsediyorsunuz bilmiyorum ama şuan gmg ve gamersgate'de var hocam ancak 40$ eğer indirim olursa bende alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: Cait

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

tüm worms serilerinde indirim var ama en dikkat çekici ve albenisi olan bunda bana göre.. GMG20-LLASD-D8WBQ kodu ile de 5 dolara düşüyor

http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/strategy/worms-reloaded-game-year-edition/

hocam merhaba

*
    Worms Revolution
    $8.99
    PC Download
    *
    20% OFF Voucher
    − $1.79
    GMG20-LLASD-D8WBQ
    *
    Account Credit
    − $0.00

Subtotal Total you pay
    $7.20

steamde şu anda 14.99 ıkı katı tam.
    bunun yanına
    http://www.greenmangaming.com/s/tr/en/pc/games/strategy/worms-revolution-season-pass/
    bır de season pass alınıp normal fıyatına season passla almış oluruz iyi de olur.

bir de en düşük kaça verilmişti revolutions hatırlayan var mı?

worms reloadedi 5 dolara aldım dün kodla beraber

revolutionu 4 arkadaş aldık toplam 22.5 usd
    yani kişi başı 5.8 dolar gibi geldi. ayrıca revolutionu beğenmedik reloaded daha güzel.

reloaded daha güzel olabilir ama eski oyun olduğundan dolayı tırstıyorum serverda saatlerce tek başıma çay içmekten
    nasıl durumu serverların reloaded da?

satın aldım ama henüz kullanmadım keyi oynamadım yani. eminimki oynayan birileri bulunur

• quote:

Rain-Slick Precipice of Darkness 3 Codes

6DPEA-LI57G-YEXE0

6EZPR-9DNI2-6Y3ZM

6G6BN-DHRL9-Z2P4R

6HBME-7VYKE-Z2WQ7

6IYHD-YJ92K-WW29W

6JZJE-N4CWT-2DGGY

6L2ND-A4RC7-YA260

6MQTX-HGTXY-564BI

6NLIZ-DXMY0-25PT6

6PLCB-JF6VI-6PXRE

6QJG4-DRZP7-INC7R

6RKGC-XWM43-P76ED

6VNE6-LMRIL-PKRMF

6WJWZ-PJBFT-X0HAL

6XL6H-FNKTH-FG7W7

Bunlardan bir tanesini kullandım. Hangisi olduğunu bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kentacdis

BORDERLANDS2 fazla alan varsa 2-3tane giftleyebilir para hemen havale...

güncel
  • 
Sayfa: önceki 27912792279327942795
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.