Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2635. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nasaz , Vommel , Bernarrd , saintroyo Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 32 Misafir - 36 Masaüstü
5 sn
349.718
Cevap
2.721
Favori
21.315.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26332634263526362637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler elinizde fazladan dota keyi olan varsa verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

3x Indie Gala Dwarves çekilişi -https://www.facebook.com/DigitalDownloadDeals/posts/156496301180040

yarın bitiyor bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.İ

Beyler elinizde fazladan dota keyi olan varsa verebilir mi?

İmzamda link var eklersen veririm.
  • Bu 3$ Tropico 4 alanların keyi geldimi ? Benimki hala gelmedi.
  • Batman arkham city game of the year editionda %75 indirim var ancak steamdeki sayfasını açtığımda bu ürün şu anda bulunduğunuz bölgede erişime kapalıdır uyarısı veriyor problemi nasıl çözebileceğimi bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ivyy3

Batman arkham city game of the year editionda %75 indirim var ancak steamdeki sayfasını açtığımda bu ürün şu anda bulunduğunuz bölgede erişime kapalıdır uyarısı veriyor problemi nasıl çözebileceğimi bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi

O oyunun Türkiye üzerinden erişimi yoktu sanırım.
  • Doğum günlerine özel kampanyası var mı steam in?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

quote:

Beyler elinizde fazladan dota keyi olan varsa verebilir mi?

İmzamda link var eklersen veririm.

Hocam mobilim gözükmüyor. Steam idinizi verir misiniz?

• Arkadaşlar GTA IV alan var mı? Türkiyeden alınıyor mu?

• Beyler steam konusuyla pek bi alakası yok fakat bi şey sorayım şu konu üzerinden.Bende OP:Red river oyunu var, bu oyunu xbox live üzerinden tanıttım ve hesabımda oynadığımı, achievementları falan görüyorum fakat bir sorum olacak.Xbox live steam gibi mi? yani cd'nin üzerinde kod var o kodu live'a girdim ve steam gibi mi olacak? yani yükle sonra sil ardından o hesapla tekrar yükleyebilir miyim cd'siz?

Özet : Live hesabı üzerinden cd'siz şekilde operation flashpoint : red river oyununu yükleyebilir miyim?
  • quote:

Arkadaşlar GTA IV alan var mı? Türkiyeden alınıyor mu?

Gta 4 almayan kaldı mı ki? Evet alınıyor.
  • Steamgiftste eğer çekilişi kazanırsak bu bize mail ile mi bildiriliyor yoksa steamgifts.com üzerinden mi bildiriliyor ?

bir de bu tarz başka siteler varsa pm ile gönderebilirseniz sevinirim . ( güvenli olması önemli tabi )
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Steamgiftste eğer çekilişi kazanırsak bu bize mail ile mi bildiriliyor yoksa steamgifts.com üzerinden mi bildiriliyor ?

bir de bu tarz başka siteler varsa pm ile gönderebilirseniz sevinirim . ( güvenli olması önemli tabi )

Steamgifts sitesinde belirtiliyor kazandığını. Hediyeyi gönderecek kişiye bağlı sanırım ben mail olarak ta aldım steam üzerinden gift te aldım.

http://gameminer.ru/ bu site de steamgifts gibi güvenilirdir. d4c968f8463fc408f3e47d37861bc3f0 bu kodu kullanarak üye olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brkgk -- 31 Mart 2013; 19:57:35 >

• quote:

Arkadaşlar GTA IV alan var mı? Türkiyeden alınıyor mu?

Alınır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dağhan.

Doğum günlerine özel kampanyası var mı steam in?

DotA 2 veriyorlar 20 tane. Sende onları Battlefield 4, Mass Effect 5 gibi oyunlarla takas ediyorsun.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WorldGrooveMove

quote:

DotA 2 veriyorlar 20 tane. Sende onları Battlefield 4, Mass Effect 5 gibi oyunlarla takas ediyorsun.

• quote:

quote:

• chivalry nba2k13 gta iv ve hitman arasından hitmani seçtim bakalım ins pisman olmam :D
  • quote:

quote:

Ulan amma abarttınız artık yeter ben bilmiyordum dotanın herkeste olduğunu ve steam e de dün üye oldum. Her şeyi yeni öğreniyorum. Tek bildiğiniz şey gerçekte sürekli dışlanılan yaşamınızdan sıyrılmak için gelip burada milletle alay etmek. Bıktırdınız artık

• 
Sayfa: önceki 26332634263526362637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.