Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (2629. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Yhe_Belmondo , Oldie But Goodie , SelimmDD
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 31 Misafir (3 Mobil) - 30 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.324
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26272628262926302631
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GMG'de FINAL FANTASY XI Ultimate Collection: Seekers Edition $0,01 ama oyunun durumuyla ilgili bilgim yok. Hesabımdaki krediyle aldım gitti.

http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/mmos/final-fantasy-xi-ultimate-collection-seekers-editi/

ekleme: Aylık ücret $11.95 + hesabınızdaki her karakter için +$1'mış. Square Enix'in bir yerde saçmaladığından emindim buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yedaself -- 29 Mart 2013; 11:41:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

GMG'de FINAL FANTASY XI Ultimate Collection: Seekers Edition $0,01 ama oyunun durumuyla ilgili bilgim yok. Hesabımdaki krediyle aldım gitti.

http://www.greenmangaming.com/s/tr/tr/pc/games/mmos/final-fantasy-xi-ultimate-collection-seekers-editi/

ekleme: Aylık ücret $11.95 + hesabınızdaki her karakter için +$1'mış. Square Enix'in bir yerde saçmaladığından emindim buldum

yokmu hayrına alıcak

• Arkadaşlar kaç kişi yükledi bilmiyorum ama Steam'de Raceroom Experience diye ücretsiz bir yarış simülasyonu var. Biri konu bile açmış ama itibar eden olmamış.

Konusu bu: RaceRoom Racing Experience

Ben oynadım ve beğendim. Oyunla ilgili görüşlerim şöyle:

Oyunun menülerini şimdi hatırlamıyorum ama başlıklardan birinde 6 ayrı yarış var. Birinde de (sanırım) F1 motorlu M1le oynanan bi yer. Bu arabanın motor sesi tek kelimeyle dehşet. Buradaki rekor 2.49 görünüyor. Türkiye'den birinin manuel vites ve direksiyonla oynadığı bir video vardı. Yolda gayet güzel gitmesine rağmen ancak 3.43 yapmıştı. Benim klavyeyle en iyi derecem 3.18. Direksiyon olsa 15-20 saniye daha aşağı çekilebilir. Galiba 2700 küsür kişi içinde 130'larda falanım globalde.

Direksiyonu sattığım için klavyeyle idare etmek zorunda kaldıysam da en azından Türkiye birincisi benim.

Oyunun single player başlığı haricinde bir de şu anda 1 veya 2 günde bir değişen yeni yol ve araç oluyor. Oyun güncellendiğinde eskisi kaldırılıp, yenisi yükleniyor. En son çok virajlı bir dağ yolu ile E30 vardı. Bugün veya yarın ne olur, bilmiyorum.

Klavyeyle oynamak şundan dolayı zor: Aracın ön tekerleği, araç hareket halindeyken tam sağ ya da sola dönmüyor. Hâl böyle olunca da, özellikle de sert virajlarda bir hayli yavaşlamak zorunda kalıyorsunuz; hatta U viraşları ne kadar yavaşlasanız da almıyor. Ön tekerin dönme açısını aracın hızıyla orantılı şekilde düşürmüş olsalar, harika olurmuş. İşte o zaman direksiyona bile gerek kalmayabilirdi. Tabi bu işin şakası. Yarım gaz verememenin sıkınıtısı da var çünkü.

Ben oyunu çok beğendim. DX9 modlu olmasına rağmen grafikleri gerçekten çok hoş. Renkler iç açıcı ve sûnîlik yok. Ücretsiz olmasına rağmen, beklentimin üzerinde çıktığını söyleyebilirim. Tabi ücretli kısımları da yok değil. 5770'le çok rahat şekilde medium ayarlarda oynadım ama kaç FPS aldığıma bakmadım. Oyunu özellikle de direksiyonu olanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

• şuan kullandığım bilgisayarımda steam bulunmuyor sizden rica etsem birisi war z nin fiyatına bakıp bana haber verebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kettoplazmikretikulum

şuan kullandığım bilgisayarımda steam bulunmuyor sizden rica etsem birisi war z nin fiyatına bakıp bana haber verebilir mi ?

15 dolar.
  • StarCraft II: Wings of Liberty ve heart of the swarm ın birlikte satıldığı bir paket var mı?Bu oyunları en uygun nereden alabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can-er

StarCraft II: Wings of Liberty ve heart of the swarm ın birlikte satıldığı bir paket var mı?Bu oyunları en uygun nereden alabiliriz.

şu an vatanda %30 indirim ile 46 ve 61 liraya alabilirsiniz..

http://www.vatanbilgisayar.com/T%C3%BCm%20Oyunlar/aral-010939-pc-starcraft-ii:-wings-of-liberty/productdetails.aspx?I_ID=47318
    http://www.vatanbilgisayar.com/T%C3%BCm%20Oyunlar/aral-011239-pc-starcraft-2:-heart-of-the-swarm/productdetails.aspx?I_ID=65109

linkler de burda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 29 Mart 2013; 14:27:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cato16

quote:

şuan kullandığım bilgisayarımda steam bulunmuyor sizden rica etsem birisi war z nin fiyatına bakıp bana haber verebilir mi ?

15 dolar.

çok teşekkürler hocam
  • quote:

çok teşekkürler hocam

Hafta içi 9.99$'dı diye hatırlıyorum almayı düşünüyorsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

quote:

çok teşekkürler hocam

Hafta içi 9.99$'dı diye hatırlıyorum almayı düşünüyorsanız.

hocam bende indirimi bekliyordum zaten almak için ama kaçırdım galiba sizce bi daha ne zaman girer indirime ?
  • quote:

hocam bende indirimi bekliyordum zaten almak için ama kaçırdım galiba sizce bi daha ne zaman girer indirime ?

Anlık bir indirimdi sanırım, steam'in geçmişteki indirimli oyun satışlarını listeleyen sitelere baktım onlardada göremedim.
    Ama indirimli gördüğüme 100% eminim ama indirim miktarı ne kadardı tam hatırlamıyorum maalesef.
    O yüzden ne zaman bir dha indirime girer bir fikrim yok maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heyoguzhan

quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Lanet olsun steamede diğer sitelerede önümüzdeki 1-2 ay hiçbirşey almayacağım. geçen 1-1.5 haftada 200 lira gitti

pc yok, bioshock infinite aldım önsiparişteyken

ne old ki? hesap falan mı çalındı

edit: Kendi açtığım ilk steamgift olan cekilişi de paylaşayım istedim. bir türk arkadasa giderse daha çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 29 Mart 2013; 15:48:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahoni_38

quote:

Orijinalden alıntı: heyoguzhan

quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Lanet olsun steamede diğer sitelerede önümüzdeki 1-2 ay hiçbirşey almayacağım. geçen 1-1.5 haftada 200 lira gitti

pc yok, bioshock infinite aldım önsiparişteyken

ne old ki? hesap falan mı çalındı

edit: Kendi açtığım ilk steamgift olan cekilişi de paylaşayım istedim. bir türk arkadasa giderse daha çok sevinirim.

Ne işe yarıyor bu giveawayler senin için?

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen

çekilişe katılıyorsunuz. kazanırsanız bedava oyun sahibi oluyorsunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsuMura

quote:

Arkadaş kurmuş ya giveaway'i onu soruyorum, giveaway açan kişi bakımından ne işe yarıyor?
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaş kurmuş ya giveaway'i onu soruyorum, giveaway açan kişi bakımından ne işe yarıyor?

Sen arkadaşına bir şey hediye edince ne işe yarıyorsa o işe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Arkadaşlar kaç kişi yükledi bilmiyorum ama Steam'de Raceroom Experience diye ücretsiz bir yarış simülasyonu var. Biri konu bile açmış ama itibar eden olmamış.

Konusu bu: RaceRoom Racing Experience

Ben oynadım ve beğendim. Oyunla ilgili görüşlerim şöyle:

Oyunun menülerini şimdi hatırlamıyorum ama başlıklardan birinde 6 ayrı yarış var. Birinde de (sanırım) F1 motorlu M1le oynanan bi yer. Bu arabanın motor sesi tek kelimeyle dehşet. Buradaki rekor 2.49 görünüyor. Türkiye'den birinin manuel vites ve direksiyonla oynadığı bir video vardı. Yolda gayet güzel gitmesine rağmen ancak 3.43 yapmıştı. Benim klavyeyle en iyi derecem 3.18. Direksiyon olsa 15-20 saniye daha aşağı çekilebilir. Galiba 2700 küsür kişi içinde 130'larda falanım globalde.

Direksiyonu sattığım için klavyeyle idare etmek zorunda kaldıysam da en azından Türkiye birincisi benim.

Oyunun single player başlığı haricinde bir de şu anda 1 veya 2 günde bir değişen yeni yol ve araç oluyor. Oyun güncellendiğinde eskisi kaldırılıp, yenisi yükleniyor. En son çok virajlı bir dağ yolu ile E30 vardı. Bugün veya yarın ne olur, bilmiyorum.

Klavyeyle oynamak şundan dolayı zor: Aracın ön tekerleği, araç hareket halindeyken tam sağ ya da sola dönmüyor. Hâl böyle olunca da, özellikle de sert virajlarda bir hayli yavaşlamak zorunda kalıyorsunuz; hatta U viraşları ne kadar yavaşlasanız da almıyor. Ön tekerin dönme açısını aracın hızıyla orantılı şekilde düşürmüş olsalar, harika olurmuş. İşte o zaman direksiyona bile gerek kalmayabilirdi. Tabi bu işin şakası. Yarım gaz verememenin sıkınıtısı da var çünkü.

Ben oyunu çok beğendim. DX9 modlu olmasına rağmen grafikleri gerçekten çok hoş. Renkler iç açıcı ve sûnîlik yok. Ücretsiz olmasına rağmen, beklentimin üzerinde çıktığını söyleyebilirim. Tabi ücretli kısımları da yok değil. 5770'le çok rahat şekilde medium ayarlarda oynadım ama kaç FPS aldığıma bakmadım. Oyunu özellikle de direksiyonu olanlara şiddetle tavsiye ediyorum.

Bir sen birde ben biliyorum galiba, ama yalnızca sen oyunuyorsun yine

• quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

şu an vatanda %30 indirim ile 46 ve 61 liraya alabilirsiniz..

http://www.vatanbilgisayar.com/T%C3%BCm%20Oyunlar/aral-010939-pc-starcraft-ii:-wings-of-liberty/productdetails.aspx?I_ID=47318
    http://www.vatanbilgisayar.com/T%C3%BCm%20Oyunlar/aral-011239-pc-starcraft-2:-heart-of-the-swarm/productdetails.aspx?I_ID=65109

linkler de burda..

Teşekkürler.Yurt dışı sitelerde filan daha uygunu var mı acaba birde 2 sinin birlikte satıldığı bir paket olsa daha uygun olurdu var mıdır böyle bir paket?

• quote:

Orijinalden alıntı: WorldGrooveMove

quote:

quote:

quote:

Sadece hediye?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WorldGrooveMove

quote:

quote:

quote:

Sadece hediye?

+ sağ taraftan bikinili huriler geliyor

• 
Sayfa: önceki 26272628262926302631
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.