Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14091. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
29 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.080
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Sherlock oyunlarını severim hocam, hepsinide oynadım, Türkçe geldiğini görüncede sonradan ek paket vs uğraşmayayım deyip en üst paketini almıştım. Zaman konusunda genelde akşam oyunlara vaktim oluyor gündüz oyunda göremezsiniz beni, yayıncı işi ile uğraşamam hocam zaten o konuda her önüne gelen yayıncı olduğu için gerek yok. Teşekkürler. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• shad0w kullanıcısına yanıt
    İkinci elde 550 verip mayısta alınmış series x in yanında gelen kol garantili kutusuz alma mı yoksa 750 verip bunu mu alsam arasında kaldım iyice.
    Gittigidiyor papara kampayası hala geçerli mi?
    Edit:geçerliymiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirzant -- 16 Kasım 2021; 19:53:45 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Önceki 2 oyunu almıştım bunu da anca yüzde 90 indirim yerse alırım. Sherlock candır. Dizisini filmlerini kitaplarını hep bitirdim ☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200tl fark varsa sıfır alın hocam bence.

• evet Papara yüzde 5 şuan geçerli. 2 yıl garantili sıfır almak daha mantıklı bence bide satıcı mediamarkt. evet fiyat biraz fazla gibi gözüküyor ama 2-3 sene sonra da bu fiyatları bulmak imkansız olacak.

• shad0w kullanıcısına yanıt
    712.5 a geliyor sanırım iyi aslında ama taksitli alamayacam o da sıkıntı işte

• Yılın oyunu ödülü adayları açıklandı

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Düzenleme: Dijital ürünlerden geçmiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 16 Kasım 2021; 23:48:4 >
  • Merak eden vardır diye yazıyorum. Cyberpunk 2077 en iyi Rpg ve en iyi müzik kategorilerinde game awards adayı.

• Efsane olabilecekken kendi ayağına bu kadar sıkılır işte hocam. Şimdi en fazla en iyi müzik ödülünü alır o kadar.

• aerolona kullanıcısına yanıt

10 tl yaptım ama alamadım nedense, alabilen var mı mobil de.

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt

7 gün içinde yüklenecek hocam. Yüklendiğinde SMS yollanacakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 16 Kasım 2021; 23:39:34 >

Benim hesapta 7 küsür tl vardı, 3 küsür daha attım ama olmuyor içeride şuan 10 tl var Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Dijital ürünlerde geçerli değil diye biliyorum ben

• saykohakan kullanıcısına yanıt

Evet geçerli değil sanırım.

• saykohakan kullanıcısına yanıt

Bu konuda birşey bulamadım bulursanız bilgilendirin benide.

• Hellblade' in yeni nesil güncellemesi PC için yayınlandı. Oyuna sahip olanlara tamamen ücretsiz olan bu güncelleme ile yeni nesil konsollara getirilen grafiksel geliştirmelerin tamamı PC sürümünede eklenmiş. Bunu paylaşmamın nedeni ise bazı firmalar ufak iyileştirmeler yaptığı oyunların bu sürümlerine tam oyun fiyatı ile etiketlendirirken Hellblade ve Metro Exodus' un yeni nesil sürümleri ise orjinal oyun sahiplerine ücretsiz olarak sunuldu. Halen oynayamayan varsa veya daha önce oynayıp yenilenmiş grafikleriyle( elbette bunun için RTX kart gerekli) tekrar oynamak isteyen varsa Enhanced Edition sürümüne göz atabilirler. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Goty adayları arasında Metroid Dread var ama Cyberpunk yok, sözde geçen sene Last of Us Part 2 yerine bu olacaktı goty Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Ben yine de sokarlar listeye demiştim ama acımamışlar hiç. OST kısmında kesinlikle sonuna kadar hak ediyor. Rpg kısmı tartışmalı, Action kısmına da konabilirdi bence. Ben Narative kategorsinden de aday olur dedim ama girememiş. Prologue ve yan hikayeler çok güzel olsa da bölük pörçük yarım bir ana hikayeye sahip olduğu için narrative kısmına da sokmamışlar anlaşılan ama Best Performance kısmında Giancarlo Esposito varken Keanu Reevesin olmaması çok saçma geldi. Adam reklam videolarında oyundan daha fazla gözükmüştürDijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Bunun dışında yine Best Art Direction kısmından da girmeliydi bence. Tamam cd projekte kızgınız ama tasarımcıların hakkını da vermek lazım. Karakterler, araç ve mekan tasarımlarını beğenmeyen yoktur herhalde. Gerçi o kategoriden girse bile ben yine gider Kenaya verirdim oyumu o ayrı mesele :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 16 Kasım 2021; 23:19:58 >

• The Game Awards' ta bu yıl farklı kategorilerde ödüle aday olan bir çok oyun yer alıyor. Bende içlerinde oynadıklarım ve kendi oyun zevkime göre aday oyunlar arasından seçimimi yaptım. Bu nedenlede hangi oyunları aday gösterdiğimi paylaşayım. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Game of the Year : Resident Evil: Village

Best Game Direction : Deathloop

Best Narrative : Marvel' s Guardians of The Galaxy

Best Art Direction : Kena :Bridge of Spirits

Best Score and Music : Marvel' s Guardians of The Galaxy

Best Audio Design : Deathloop

Best Performance : Giancarlo Esposito

Best Indie: Kena :Bridge of Spirits

Innovation İn Accessiblity : Marvel' s Guardians of The Galaxy

Best Action Game : Far Cry 6

Best Action/Adventure : Marvel' s Guardians of The Galaxy

Best Famliy : It Takes Two

Best Sports/ Racing : Forza Horizon 5

Best Multiplayer : Back 4 Blood

Best Debut Indie : Kena :Bridge of Spirits

Most Anticipated Game : Horizon Forbidden West

Bazı kategorilerde aday göstermedim çünkü E-Spor, E-Spor koçu ve bunlarla bir ilgim yok.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Bunun yanı sıra en iyi rol yapma oyununa oy veremedim çünkü aday oyunlardan sadece Cyberpunk oynadım ama oda bana göre rol yapma oyunu değildi.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Tercihlerimden en çok Guardians of The Galaxy yer aldı ve benim için oyun bu yıl oynadıklarım arasında açık ara en iyisiydi, en iyi anlatım, en iyi müzik, en iyi görsel teknolojiler ve macera oyunlarında onu aday gösterdim fakat Goty listesinde olmayınca onun yerine yine beğendiğim Village' i tercih ettim. İndiler arasında The Ascent' in olmamasına üzüldüm çünkü bu yılın iyi oyunlarından birisiydi ve haliylede geriye yılın en iyi bağımsız oyunu olarakta Kena kalıyor. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

En sonda yazıyor. Ben de denemiştim önceden alamamıştım.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.