Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: metelloner , Ir0n MaideN , dunyao , dunyao , Vommel Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (2 Mobil) - 24 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.566
Cevap
2.720
Favori
21.294.762
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş

LARABAY adlı satıcıdan 20:15'de 2 tane aldım, bakalım ne zaman iletilecek. | Edit. 20:17'de mail olarak iletildi.

Ekleme: Bir de Epin adlı satıcıdan 2 tane aldım, o da anında mail olarak iletildi.  

Grupta duyurdum, yakında sömürülebilir.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 11 Kasım 2021; 21:10:38 >

• TncyKrmn kullanıcısına yanıt

Prince of Persia (2008) ve Forgotten Sands sıkıntı çıkarmıyor hocam ama ilk üç oyun çok fenalar. Özellikle Sands of Time'ın çok sorunlu olduğu yazılıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt
    The Two Thrones da sorunsuz, geçen ay denemiştim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

Ben de aynısını yaptım ikisinden ikişer tane. Dakikası dolmadan gönderdiler. Ekstra indirimde son 2 saat olduğu için erketeye yatıyorlar sanırım.

Edit: Bu kodların Steam tarafından iptal edilme ihtimali var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anthym -- 11 Kasım 2021; 21:21:20 >
  • Başka bir Denuvo kaldırılan oyun: Soul Calibur VI

• anthym kullanıcısına yanıt

Sanmıyorum birşey olacağını, güvenilir satıcılardan aldık. Ben yıllardır çeşitli yerlerden cüzdan kodu alırım, daha hiç iptal olduğu olmadı.

• Kontrolcü arayan varsa kırmızı ps5 dualsense eurasia garantili olarak HP de 666 TL ye geliyor.

Steamde full desteği var. ayrıca destekli oyunlarda dualsense özellikleri de çalışıyor

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-5-kol-dualsense-wireless-controller-cosmic-red-eurasia-garantili-p-HBCV000007MYLL?magaza=Hepsiburada

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

600TL güzel fiyat, hayırlı olsun hocam bu arada 

• aerolona kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam aslında pek ihtiyacım yoktu ps5 tarafında 2 kol vardı ama ülke öyle birşey olduki kesin sonradan uçacak fiyatlar diye aldım dursun yedekte

Hepsiburada satıcılı uçmuş.   Neyse artık Amazon'dan kovalayacağız. Benim Xbox 360 kolu paslandı, fırsat bulunca yenilemek lazım.

• 60$'lık oyun ilk oyundan daha ucuza, 92 tl'ye (9,2$) satılıyor konusu geçti mi hatırlamıyorum ama, bir dahaki aya kadar kalırsa güncelleme gelmezse fiyatına almayı düşünüyorum.

1 tane ps4 1 tane xbox one ve 1 tane xbox 360 olmasa alırdım.  

Geçen yaz bu fiyata xbox one satılıyordu bana göre çok güzel indirim olmuş

Hocam yeni Xbox series kolları da indirimde olması lazımdı 690 a filan geliyordu indirim devam ediyorsa

Bu arada üstteki steam kodları için teşekkürler aynı yöntemle aldım ben de 4 tane 10 TL kod

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Çok teşekkürler hocam bayağı faydalandım .

• Paylaşıldı mı bilmiyorum ama Mafia Definitive Edition %50 indirimle 129.5 TL olmuş Steam'de dip fiyat.

Trilogy de yine 187 TL ile dip fiyatta.

• Sanmıyorum kullanıcısına yanıt

Epic'de 32₺'ye geliyor. (60₺ kupon ile)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 11 Kasım 2021; 23:59:46 >
  • @Sp!deR @XanthiN

Haber için teşekkür ederim. Vodafone indirimden sonra iyi oldu. Bf 2042 için toplamadım biraz :)

Mağazada aratınca hala 8 TL ve sepette %15 indirim gözüküyor ama sepete ekleyince 10 TL oluyor bitti galiba kampanya

• kagan18 K kullanıcısına yanıt

Bitmiştir, 24:00'e kadar görünüyordu. Siteler anca toparlar.

• Bu epicgames'in büyük indirimi ne zaman başlayacak belli mi?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.