Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

5 sn
285.312
Cevap
2.199
Favori
14.877.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 55 sn.
  • Cevaplayan Üyeler 10891
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3044
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 20
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3517
  • Favoriye Eklediklerim 2257
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4062 mesaj) Johnny Silverhand (3414 mesaj) XanthiN (3044 mesaj) Noctivagant (2859 mesaj) The Frost (2023 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (122361 mesaj) Mobil (37412 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9903 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (498 mesaj) (1056 mesaj)
  • @
425 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    2572 Mesaj

Mafia 2 ve 3'ün Definitive'leri duyurulduğunda da sanırım önceki sürümlere sahip olanlara vereceğiz dememişlerdi ama Steam de bedavadan verdiler hocam. Bunda da Take-Two aynı mantığı işletir mi bilmiyorum ama bence de vermeyecekler gibime geliyor. Yine de Trilogy'nin daha geçen yaz indirimlerinde 14 TL gibi bir fiyata satıldığını düşününce 49 TL'ye pek elim gitmedi ama hak ettikleri konusunda katılıyorum. Her oyun en az 30 saat içeriğe sahip. Ayrıca çıkışta Rockstar Launcher'a ilk çıkar sonrada net Steam ve Epic'e de gelir.

|
    |
    CheKD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5441 Mesaj

2 ve 3'ün DE versiyonlarının Süreyya hanımdan farkı yok ama. GTA üçlüsü de o şekilde gelecekse bedava vermedikleri sürece almak saçmalık olur.

Dün bir sitede 70€'dan satışa çıkarılmıştı bu seri. Nasıl bi yerel fiyatlandırma olacak merak ediyorum.

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2572 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

2 ve 3'ün DE versiyonlarının Süreyya hanımdan farkı yok ama. GTA üçlüsü de o şekilde gelecekse bedava vermedikleri sürece almak saçmalık olur.

Dün bir sitede 70€'dan satışa çıkarılmıştı bu seri. Nasıl bi yerel fiyatlandırma olacak merak ediyorum.

@torkema61 Bence biz Rockstar ismi var diye beklentiye giriyoruz ama IOS ve Android'e de gelecekmiş zaten. Süreyya hanım minvalinde başka bir remastered göreceğiz gibime geliyor  

Edit: Cevapla butonunun kafasına göre çökmesinden de gına geldi...  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 11 Ekim 2021; 11:51:49 >

• Yarbay
    5441 Mesaj

Söz konusu Rockstar olunca hep beklentim yükseliyor valla. Bi trailer falan gelsin artık ona göre yorum yaparız.  

|
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj

Büyük steam indirim tarihleri merak edenler ve almayı düşündüğünüz oyun varsa bu tarihlere de göz atın

Steam Dijital Masa Üstü Festivali: 21 - 25 Ekim 2021 (büyük bir indirim olmaya bilir)

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri: 28 Ekim - 1 Kasım 2021

Steam Black Friday (Sonbahar) İndirimleri: 24 - 30 Kasım 2021

Steam Kış İndirimleri: 22 Aralık 2021 - 5 Ocak 2022

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEMRES-42 -- 11 Ekim 2021; 12:7:48 >
  • Onbaşı
    26 Mesaj

GTA 3, Vice City ve San Andreas hesabında olmayan varsa alsın bence, yenilenmiş versiyonunda fiyat ne olur bilmiyorum ama eski fiyatlara yakın olacağını sanmıyorum.

Gta 4 eskiden 31TL'ye satılıyordu. İndirimlerde 9.30TL'ye kadar düşüyordu. Şimdi Dlclerle beraber Complete Edition olarak 109TL'ye satılıyor.

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    3708 Mesaj

Nedir, ne değildir dediğim gibi oynanış geldiğinde görebiliriz ancak. Firmalar bu remaster işini kendilerine ek gelir yaratabilecek bir modele çevirdi artık. Kimisi gerçekten uğraşıp iyi sürümler ortaya çıkarsa da çoğu birkaç geliştirme ekleyip güncel fiyattan satmayı deniyor. Nintendo örneğin; kaç yıllık oyunları Switch'e getirip birkaç özellik ekleyerek kendinde bu oyunları 3A fiyatından satma hakkını görebiliyor. Durum böyleyken ben yadırgamadım bu oyunların böyle bir şekilde tekrar piyasaya sunulmasını. Umarım gerçekten çaba sarf edilerek yapılmış remaster'lar olmuşlardır da keyifle eskiden sevdiğimiz oyunları günümüz sistemlerinde sıkıntısız, daha güzel bir şekilde oynarız.

|
    |
    SertKabuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    564 Mesaj

Ben Rockstar'ın samimiyetine inanmak istiyorum. Umarım parasının karşılığını veren bir remaster olur.

Acaba radyolarla ilgili bir güncelleme de gelir mi? Görsel güncellemelerden daha kolay bir yenilik olur sonuçta.

|
    |
    CheKD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1547 Mesaj

3 oyun da şu an Pc'de Vanilla hallerinde oynanamayacak kadar kötü durumda. Aşağıdaki arkadaşın dediği gibi senelerin hatrı var haklarını ödeyeyim dersen ayrı. Ama oynamak için almayı düşünüyorsan ALMA. Rockstar o kadar tembel ki şu 3 oyuna bir kere bile güncelleme getirmedi. Oyunları ancak modladıktan sonra oynayabiliyorsun, ki o modlarda sürüm değiştirmek için oyunu crackliyor zaten. Orijinal almanın bir anlamı kalmıyor.

|
    |
  • Yüzbaşı
    564 Mesaj

Cadılar Bayramı'nı bekleyeceğim. Teşekkürler bilgiler için.

Shenmue III, 50 TL'lik fiyatıyla cazip görünüyor. Ama beklentileri karşılamadığı yönünde çok inceleme mevcut ve puanı da bunu gösteriyor. Nasıl buldunuz siz?

|
    |
    HEMRES-42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1904 Mesaj
    store.steampowered.com
    Save 10% on Settlement Survival on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1509510/Settlement_Survival

Banished 2 bekleyenler bir göz atsın, açık ara en ucuz ülke de Türkiye olduğu için fiyatta oynamalar olabilir.

|
    |
  • Yarbay
    3663 Mesaj

Klasik GTA'ların steam sürümleri biraz problemli. Buglar, çözünürlük sorunları vs. mevcut. Hatta San Andreas'ta oyundan kesilen 20 kadar müzik var telif hakkından dolayı.

San Andreasın en sorunsuz versiyonu pek çoğumuzun internet kafelerden aşina olduğu 2005 yılı kürekli sürümü.

Almadan evvel aklınızda bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 11 Ekim 2021; 16:0:14 >
    |
    |
  • Yarbay
    2572 Mesaj

@MuharremAylar Haberim var hocam  Dediğim gibi zaten almadım ama merak da ediyorum nasıl çıkacağını. Bakalım Rockstar bu sefer hakikaten güzel bir update ile adam edebilecek mi oyunları yoksa olduğu gibi texture'ları yükseltip mi bırakacak...

@SertKabuk Shenmue 3, genel yapı olarak Shenmue 1 ve 2 ile neredeyse aynı hocam. Eğer onları oynadıysanız bunu da seversiniz ama 50 TL vermenizi önermiyorum geçenlerde 20 TL'leri görmüş. Shenmue serisi ise genel olarak uzun, biraz da sıkıcı bir oyun. Oyunun amacı ana karakterimiz Ryo'nun babasının katillerini bulmak için çıktığı yolculukta yaşadıkları olarak genel olarak özetleyebilirim. Oyun her şeyiyle 2000'ler koktuğu için ilk önce birinci ve ikinci oyuna şans vermenizi öneririm eğer oynamayı düşünüyorsanız. Ha genel olarak bir oyun olarak da dediğim gibi eski bir dizayna sahip olduğundan bugün çok sırıtıyor.

|
    |
    Bahsedilenler: SertKabuk, MuharremAylar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    232 Mesaj

Shenmue III için 50 TL hiç de fena değil hocam ben kesin öneririm.

Ama oyunu hangi beklentiyle oynadığınıza bağlı, Shenmue bir klasiktir modern oyunlardaki gibi oyuncuyu elinden tutup götürmez şehirde örneğin bir adam arıyorsanız onlarca kişiye gidip şu nerede diye sora sora bulmanız lazım.

Yani dediğim gibi oyun bir klasik bugün birçok aksiyon macera oyunu, açık dünya şehirde dolaşma aktivitelerle etkileşime girme, QTE vs oyun dünyasında oturmuş kavram varsa zamanında delinin biri çıkıp cesaret edip Shenmue'yı yaptığı için vardır.

Yoksa Asya atmosferiyle iki adam kesip stres atayım gibi kısa vadeli beklentiyle girecekseniz tavsiye etmem. Ama sabırla keyfini çıkararak oynarım derseniz böyle bir klasik oyun için 50 TL bişi değil kesinlikle avantajlı fiyat.

|
    |
    SertKabuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj

Grand Theft Auto Definitive Edition Trilogy'nin 70 $ bandında piyasaya çıkacağı söyleniyor. Sizin tahminleriniz neler? Gerçekten değer mi?

Piyasa öyle bir noktaya geldi ki yeni, güzel ve hikayesi ile büyüleyen oyunlar çıkaralım yerine eskiyi biraz daha fazla pişirelim de öyle müşteriye yedirelim modunda tüm firmalar. 2008-2013 yılları arasında hikayesiyle oyuncuları oyunlara doyuran zamanları özledim.

• Yarbay
    2572 Mesaj

Mafia Definitive Edition gibi bir şey olmadığı sürece Rockstar avucunu yalayabilir  

|
    |
    AIK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5266 Mesaj
    Back 4 blood alip oynayan var mi?
    Tavsiye edermisniz?
  • Yüzbaşı
    424 Mesaj

Betada 45 saat civarı oynadım, tek sevmediğim yönü başta kartlardı fakat ilerleyince oyuna farklılık getirdiğini anladım. Karakter kartları kötü tabi keşke onlar olmasa. Oyun çoğunlukla L4D2'nin günümüz versiyonu gibi. Silahlara takılan eklentiler vs hoş olmuş ben beğendim. Şu anki fiyatı ile kesinlikle değmez bence. Biraz bekleyin derim. 60$ yerine 40$ civarı çıkması daha iyi olurmuş. Gamepass'e geliyor fiyatı inene kadar oradan oynayabilirsiniz.

|
    |
    erkahn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    7700 Mesaj

Riders Republic 1 günlüğüne Ubisoft Connect'te ücretsiz, oyun 28 Ekim tarihinde çıkacak olsada Ubisoft oyunu denemek adına 1 gün süreliğine PC oyuncuları için ücretsiz yaptı. Tam oyun olarak oynayabiliyorsunuz. Denemek isteyenler Ubisoft Connect üzerinden indirip oynayabilirler.  

|
    |
  • Yarbay
    5266 Mesaj

hocam guncel l4d2 oyuncusuyum

buna gecmek istiyordum eyv

|
    |
    aerolona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.