Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14042. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: torkema61 , Darksun80 , altairstar , shad0w , shad0w Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 26 Misafir (3 Mobil) - 26 Masaüstü5 Mobil
5 sn
349.504
Cevap
2.720
Favori
21.290.710
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Control ultimate edition oyununu istiyen pm atsın ilk atana kodu vericem.
    Feminist oyunlarını sevmiyorum sigma olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 2 Kasım 2021; 12:59:19 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

benimde 9000 küsür kart vardı hocam 3 ayda zor bitirdim 8.ayda başladım yeni bitti dediğiniz gibi oyunları biriktirip katr düşürmek afedersiniz gerçekten amelelik çok zahmetli ve sıkıcı ama çok şükür bitti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanlı06 -- 2 Kasım 2021; 12:59:50 >
  • Rovaniemi kullanıcısına yanıt

Hesabındaki kartları düşmeye uygun oyunları sanki oynuyormuşsun gibi simüle ederek indirme / gerçekten oynama zahmetinden kurtaran, kart düşürmeye sağlayan bir programdır Idle Master. Yeni sürümde ID ve PW ile giriş de yapılmıyor artık, Steam açıksa otomatik olarak kendisi çekiyor. Gerçi manuel oturum açılan zamanlarda da çok girdik, hiç bir problem yaşanmadı. Zaten açık kaynak kodlu, oldukça popüler bilinen bir uygulamadır. Bir de archiSteamFarm var, o daha karışıktır.

Idle Master'ın forumdaki konusu (güncelliğini yitirmiş olabilir)

Wiki sayfası | sürüm notları ve indirme

• Frasiyav kullanıcısına yanıt

Önce 1-2 saatlik toplu idle yapmak lazım, sonra yoğun biçimde düşmeye başlıyor ama bu süreçten önce de kart atıyor fakat sık değil. Yani 20-30 dk kastırıp durdur başlat yaptığımda yine kart düştüğü oluyor ama 1-2 saati geçtikten sonraki kadar değil kesinlikle. En azından benim hesapta böyle.

• osmanlı06 kullanıcısına yanıt

İyi kurtulmuşsunuz hocam, hayırlı olsun. Ama ufak bir servet bırakmıştır.   Benim de aylar sürecek sanki, hele auto'ya almadan kendim organize ederken daha zor oluyor.

Siz hangi program ile hangi modda yaptınız? 9k kart 3 ay, oradan benimki ne kadar sürer hesaplamaya çalışayım.

9000 kart nedir ya hocam naptin sen  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

teşekkürler idle_master_extended_v1.7 indirdim ben auto olarak sizin gibi uğraşmaya kalksam bırakırdım yapmazdım herhalde bu şekilde zor bitirdim yorucu sıkıcı çok zaman alıyor :) ayarlar aşağıdaki şekilde

şuanda yedek hesabımdaki 600 kart var son 10 kart kaldı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanlı06 -- 2 Kasım 2021; 13:33:14 >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Şimdi onları tek tek sat uzun iş valla

• Auto toplu satışa çıkaran bir eklentide var. Uğraşmıyosun

• Aralıkta Amazon Prime Gaming, Jedi Fallen Order felan verirse ortalığı yakar geçer gibi  

• Mount & Blade Warband ya da Legacy Collection satan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • anında sat özelliği ile çok zorlanmaz bence ama yine 600 kere tıklamak gerekiyor  

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Fiyata bak fiyatı gir sata bas uzun iş yav

• Dragon Age Inquisition kod: GPYY-YBPX-46SS-6YAG-3W27

Control: 57PM245723FE06AC4E

• DeShawN1905 kullanıcısına yanıt

Dragon Age'ı aldım, teşekkürler.

• Kod paylaşmak isteyen arkadaşlara ufak bir uyarı: Kod'u direk buraya koymayın arkadaşlar. Her dk konuya F5 atan çakallar havada kaparlar. Ya bir bilmece vs ile koyun kodu ya da ilk mesaj atana vereceğim/ihtiyacı olan var mı tarzında bir ilk mesaj atın sonra özel mesajdan gönderirsiniz.

• Bu script https://github.com/Nuklon/Steam-Economy-Enhancer sayesinde browser üzerinden kartlarınızı tek tık ile satabilirsiniz.

Mağazadaki en düşük satış fiyatından 0,01 kuruş düşüğe sat gibi özelleştirmeler yapabilirsiniz.

Kart düşürmek için https://github.com/JonasNilson/idle_master_extended/releases uygulamasını kullanmak isteyip login olamayanlar için altta paylaştığım video yardımcı olabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=102LMsgVmto Videoda 1.5 sürümü üzerinden anlatmış ancak ben 1.7 sürümüyle de bu şekilde girebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meqlotkobo -- 2 Kasım 2021; 17:14:17 >

• Dragon Age Inquisition: HCZZ-FVRD-F2P2-PPKM-JM2D

• Dragon Age Inquisition kaçırdım ama paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim. Sırf şunun için amazon prime üyelik alasım yok ama şundan dolayı alacağım gibi. Geri kalan oyunların hepsi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.