Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14041. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 35 Misafir (2 Mobil) - 38 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.585
Cevap
2.720
Favori
21.296.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Ana hesabımda edindiğim oyunların kartlarını düşürmek için yıllardır uğraşmıyordum. Sadece spesifik oyunları farmlamışımdır ve bir de oynayıp düşürdüklerim. Hesabımı komple farmlamaya karar verdim ve bir süredir sabah akşam iş üstündeyim. Kütüphanede 5000+ oyun olunca rozet sayfasında kart hakkı olan 20-30 sayfa oyun birikmiş.  

Benim yöntem biraz amelelik içerir ama taktiğimi söyleyeyim:

Idle Master Extended v1.7 aracılığıyla; seçtiğim oyunları appID'leri ile 30'arlı gruplar halinde whitelist'e atıp, biteni listeden silip, komple bitince sonraki 30'lu gruba geçiyorum. Özellikle belli bir idle süresi geçtikten sonra 3-5 dakikada bir durdur-başlat yapmak, son kalan kartları silkelemekte çok faydalı oluyor. (5 yıl önce çektiğim şu video da hala çalışıyor.) Çok kartlı inatçı oyunları ise sonraki gruba sarkıtıyorum. Manuel whitelist modu değil de otomatik moda alsam her şeyi kendisi yapacak da kendim şekillendirmek istediğimden böyle yapıyorum. Kategorize ediyorum, sıralıyorum falan. Düzen ve kontrol takıntım yüzden böyle.  

Hesap doğru mu bilmem ama yapılmış ve kalan görüntü altta. Her gün devam etsem dahi haftalar sürecek gibi duruyor. Sizin de çok oyunlu hesabınız var ve bütün kartları düşürmek isteyebilirseniz benim gibi bekletmeyin derim. Direkt yapıştırın, rozet mi basarsınız yoksa satar mısınız bilmem. Sonradan acayip bir iş yükü oluyor.

Bu vesile ile -bilmeyenler için- Idle Master ve ArchiSteamFarm gibi farming programlarından bahsetmiş olayım. Bir tehlikesi yoktur. Oyunları sırf kartlarını düşürmek için indirip oynama zahmetinden kurtarır.

Edit 1. resimdeki site: https://steam.tools/itemvalue/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 2 Kasım 2021; 14:2:30 >

• XanthiN kullanıcısına yanıt

Tahmini değer yerine nasıl bakıyoruz hocam?

• aerolona kullanıcısına yanıt

Tarayıcıda Augmented Steam kurulu olacak. Rozetler sayfasına gidince sağ üstte "Kalan düşecek kartları hesaplamak için tıklayın" yazısı çıkıyor. Listeniz uzunsa biraz bekletebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 2 Kasım 2021; 2:23:55 >

Teşekkürler hocam güzel bir eklentiymiş.

Hocam selamlar. Bu kart düşürme/farm olayı nedir?

Ben yeniyim de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu eklenti güvenilir mi acaba?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt

Yıllardır kullanırım bir sorununu görmedim.

• -Bane kullanıcısına yanıt

Olmaz diyecektim, siz denemişsiniz. Epic'de DRM koruması mevcut sadece bu sebepten olmaz. Güncelleme farklılıkları bile oluyor, GOG'da gelen günceleme, steam yada epic için geç yada daha erken gelebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 2 Kasım 2021; 12:18:59 >
  • rdr2 indirimini kaçırdık başka yerde var mı? steam için soruyorum

• M0meNtS kullanıcısına yanıt

Steam dışında başka bir yerden Steam Key olarak alınamıyor.

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    bulamadm bende maalesef

Epic veya Rockstar Launcher key olarak bulabilirsiniz. Ya da forumun 2. el sayfasında indirimli gift yollayan referanslı arkadaşlardan alabilirsiniz ki şu kara para aklama haberleri yüzünden artık ben de pek yanaşmıyorum o muhabbetlere. 1-2 ay içinde Steam'de indirim olacak. O zaman alabilirsiniz. Bu süre zarfında Trendyol kampanyalarına bakın. Bazen 100 liralık Cüzdan kodunu 90 liraya satıyorlar, veya kartınız var ise kampanyalarını takip edin, daha ucuza alabilirsiniz. Tabii oyunun fiyatı artmazsa.

Sonbahar indirimlerine kadar zamlanmaza 200 TL ye düşer büyük ihtimal.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçen gün burada sormuştum, bu sabah gördüm. Steamde Forza Horizon 5 ön indirmeye açılmış. Bekleyenler için güzel haber.

• dragon age (origin kodu)

4BS2-6X2J-7X68-UATP-TA9L

bunun için oyunları min 2 saat oynamak diye biliyorum, öyle mi?

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt

Bazı servis sağlayıcılarda 100 mbit'in 10 katı olan 1.000 mbit hızlı internet paketleri var ama aylık 1.000 TL filan ödemen gerekiyor

• Merhaba arkadaşlar Humble Choice ne zaman yenileniyor

• Rovaniemi kullanıcısına yanıt

Hocam normal Skyrim alıp yanına Hearthfire, Dawnguard ve Dragonborn dlclerini alırsanız oyununuz Legendary Edition olur. Hepsi şu an steamde var ama biraz pahalıya gelebilir, ancak muhtemelen daha indirim görmezler mağazadan satışlarıda kaldırılabilir.

Hocam Steam'e bilgi girerken bir güvensizliğiniz olmasın, kredi kartı bilgilerinizi verebileceğiniz en güvenilir firmalardan biri. Onun dışında sanal kart kullanabilirsiniz, limitini kendiniz belirler isterseniz silersiniz.

İlla kod alacam derseniz Akbankın alt markası olan Tosla'ya ait uygulamayı indirip, uygulama içinde size verilen ibana para yollayarak uygulama içinden Steam bakiye alabilirsiniz. Belli bir miktara kadar alışverişlerinizde de %15 gibi bir indirim sağlıyor.

• bilgennyk kullanıcısına yanıt

Augmented Steam eklentisi Enhanced Steam'in geliştirilmeye devam edilen versiyonu. Ben hatırlayamadığım kadar uzun zamandır kullanıyorum, bir sorun yaşamadım.

Çok daha fazlası var, bir ara gruptan duyurmuştum: Steam İçin Faydalı Tarayıcı Eklentileri

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.