Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14029. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 44 Misafir (3 Mobil) - 44 Masaüstü6 Mobil1 Android
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.222
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaşlar prime gaming e girdim bu şekilde uyarı yazısı çıkıyor oyunlara ulaşamıyorum prime destek listesinde türkiye var nasıl giriş yapacağız

Görünüşe göre desteklenmeyen bir ülkedesiniz. Prime Gaming kullanılamıyor

• 166 tl ye cyberpunk almak için hala erken mi sizce, buglar ve joystick desteği olmaması düşündürüyor.

• İlk iki metronun kütüphanede olmasına mütevellit exodus goldu 79a aldım çokta iyi oldu :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pakette WRC 5, WRC 6, WRC 7 ve 6 DLC var.

• saltukc kullanıcısına yanıt

Yeni nesil grafik güncellemeleri ve dolar kuru etkili olabilir .Bence bu fiyati kacirma , sen bilirsin

• Psyduck17 kullanıcısına yanıt

hehe  

steam yine değişik bir şeyler yaptı. saat 21de indirim yoktu, şimdi tekrar baktım indirime girmiş  

• saltukc kullanıcısına yanıt

Oyunda gamepad desteği var. Hatta dualshock 4 desteği de var. Bug olarak ise oynanmaz durumda değil. Ben 1.23 versiyonuyla bitirmiştim. O hali Watch Dogs legionun güncel halinden daha iyiydi. Bir de Watch Dogs Legionı, Cyberpunkdan daha sonra oynamıştım. La casa de papel güncellemesi yeni gelmişti oynadığım zamanlarda. Yine de cyberpunkı oynarken Rdr 2 oynar gibi oynamadım. Böyle oyunun limitlerini zorlayıp, motorla, arabayla etrafa toslaya toslaya uça uça giderseniz oyunun cortlaması pek uzun sürmez :) Fiyat konusunda hak eder mi derseniz de, kendi adıma söyleyeyim. Şu haliyle bile 2020-2021 oyunları arasında Last of Us Part 2 den sonra en çok severek oynadığım oyun Cyberpunk 2077 oldu.

Oyun fiziksel olarak 10-20 dolara satılıyor ama fiyatı dijitalde ısrarla düşürmüyorlar. Tahminimce yeni nesil versiyonu ile ikinci bir çıkış daha yapmayı planlıyor. Yeni nesil versiyonu sanki yeni bir oyun gibi farklı paket ismiyle pc'ye gelirse (enhanced edition gibi), fiyat üzerinde güncellemeye gidebilirler. Hatta oyunun fiyatını 60 dan 50 dolara düşürürseler kur tarafında sıkıntı olabilir. Oyun ön siparişe açıldığında Dolar 4,5 TL imiş. Şu an 9,5TL. Artık yeni fiyatı ne olur siz hesap edin :)

• Hades mi alsam, Noita mı, Syntetik mi bilemedim üçüne birden vaktimi adayamam açıkcası. Her biri rogue-like oyun olduğu için hepsi uzun sürüyor o yüzden sizlerede sorayım dedim. Gamepass'te olduğunu biliyorum Hades'in orada denedim beğendim Steam'e alacağım almaya karar verirsem.

• Açılın ovarlokçu geldi.

Şöyle old school, gerçekten oyunu oynadığınız, yeni nesildeki gibi sinematikler arasına bir kaç tuşa basalım kafasında yapılmayan güzel bir oyun isteyenler için Sacrifice oyununu tavsiye ederim. 20 sene önce bitirmiştim ama o zaman için grafikler zamanının ötesindeydi, sağlam büyülerde yavaşlaya takıla oynamıştım. Birkaç gün önce kurup tekrar bitirdim, eski oyun diye burun kıvırmayın hiç, gerçekten hakkı verilmeyen belki de oyun yapımcılarındaki yaratıcılığı hissettiğim son oyunlardan.

Tek sorun, içindeki her karakteri cadılar bayramından fırlamış gibi olan 20 küsür yıllık oyun iyi bir indirim almamış. %30 indirimle 12.60 liraya her türlü değer ancak daha sağlam bir indirim de beklenebilir.

https://store.steampowered.com/app/38440/Sacrifice

https://www.metacritic.com/game/pc/sacrifice-2000

Ekşideki başlığına da kabaca yazdım bir şeyler:

https://eksisozluk.com/entry/129389664

• Shrikeen kullanıcısına yanıt

Hocam bilgiö yokta, steam den almayı düşünüyordum. Amazon üyeliğim yok, mantıklı olan hangisi? Tomb raider için diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • La Ley del Diamante kullanıcısına yanıt

amazon üyeliği 8 tl hocam. hem yanında diğer oyunları ve bir sürü içerikte elde etmiş olacaksınız. twitch, prime video, alışveriş yapacaksanız ücretsiz kargo vs.

• first9 kullanıcısına yanıt

her ay mı ödüyoruz hocam? Ayrıca oyun steam’e mi bağlanıyor acaba? Mesela üye oldum amazona bir ay tek ödedim, oyunu aldım, üyelik bitse de oynayabiliyor muyum? Çok soru sordum kusura bakmayın :))

• La Ley del Diamante kullanıcısına yanıt

Aylık sekiz lira ama istediğiniz ay sonlandırabiliyorsunuz üyeliğinizi. Üyelik döneminizde alıp kütüphanenize eklediğiniz hediye oyunlar sizin oluyor elbette. Süreli şekilde değil yani.

• fm22 gamepasste ön yklemeye açılmış. bu sene seriye para vermeyecek olmak büyük nimet açıkcası

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• r0ket kullanıcısına yanıt

Bu nedir ya, oyun almaya korkar olduk.  

Bir şey alırken 20 kere düşünüyorum artık, Amazon yada Epic manyağı bedava dağıtır mı diye...

• F1 2021 273 liraya düşmüş. Ancak F1 2020 oyununa sahip olanlar için tek seferlik olarak 147 liraya düşüyor. Oyun hediye edilemiyor. Sadece kendi hesabına alabiliyorsun. Ben 147 liradan almış bulundum. Ea games için uygun bir fiyat gibi geldi.

edit: ss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psyduck17 -- 29 Ekim 2021; 3:7:30 >

Mesajınızı gördüğüm gibi yapıştım. Bu fiyata kaçmaz hele ki sürekli kur güncelleyen bir EA varken.

• Xcom 2 (ve hatta Xcom Ultimate Edition) aldığı en büyük indirimi almış. 42 liraya Xcom 2 full sürüm, 58 liraya da Xcom Ultimate Collection alabiliyorsunuz.

Bende F1 2020 olmamasına rağmen böyle gözüküyor. Acaba Deluxe sürüm mü aldınız siz?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.