Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: bob07 , ozggr , Pizza Steve , Terminator T-800 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 17 Misafir (6 Mobil) - 13 Masaüstü8 Mobil
5 sn
281.603
Cevap
2.178
Favori
14.590.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10833
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2919
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1969
  • Favoriye Eklediklerim 2230
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4048 mesaj) Johnny Silverhand (3361 mesaj) XanthiN (2919 mesaj) Noctivagant (2726 mesaj) The Frost (1931 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (119719 mesaj) Mobil (36973 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9717 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (292 mesaj) (712 mesaj)
  • @
416 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    2021 Mesaj

Arkadaş linki atmış zaten, oradan bayağı bilgi edinebilirsiniz. İkinci sorunuza gelirsek, halihazırda kullandığınız EA hesabınızı Xbox'a sorunsuz bağlayabiliyorsunuz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Terraneo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7242 Mesaj

bu kena da ki bu hype mevzusunun olayı ne ? takip etmiyorum bayadır oyun piyasasını

• Yüzbaşı
    379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Arkadaş linki atmış zaten, oradan bayağı bilgi edinebilirsiniz. İkinci sorunuza gelirsek, halihazırda kullandığınız EA hesabınızı Xbox'a sorunsuz bağlayabiliyorsunuz.

Yeni hesap açarsam Xbox hiç bağlanmamış EA hesapla bağlayabilir miyim yani? Mailleri farklı olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2021 Mesaj

Bağlayabilirsiniz hocam. Maillerin aynı olup olmadığı önemli değil. Yeter ki daha önce bir Xbox hesabıyla bağlanmamış bir EA hesabı olsun.

|
    |
    Terraneo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2329 Mesaj

AA seviyesinde ki bir yapımcıdan AAA seviyesinde bir iş çıkması sanıyorum hocam. Oyunun özellikle grafikleri ve animasyonları yapımcı firmanın ilk oyununa göre oldukça üst seviye de. Birde bu aralar Deathloop dışında büyük ve iyi bir oyun çıkmadığından, Deathloop'un da oldukça kısıtlı bir kitleye hitap etmesinden dolayı Kena baya konuşulanlardan biri oldu.

|
    |
    Winter Is Coming kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    379 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Bağlayabilirsiniz hocam. Maillerin aynı olup olmadığı önemli değil. Yeter ki daha önce bir Xbox hesabıyla bağlanmamış bir EA hesabı olsun.

Anladım teşekkürler.

|
    |
  • Emekli Yönetici
    12736 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |

• Yarbay
    7242 Mesaj

teşekkürler.

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    12736 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

The Escapists | 30 Eylül 18:00'e kadar ücretsiz:

epic games store
    The Escapists | Bugün Satın Al ve İndir - Epic Games Store
    https://www.epicgames.com/store/tr/p/the-escapists
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    12736 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
  • Binbaşı
    1606 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Eskiden bundle fiyatları uygun olurdu şimdi el sürülmüyor maalesef bu Humble Bundle bitmişte ağlayanı yok    

• Yüzbaşı
    346 Mesaj
    fanatical
    Dollar Bounty Bundle | Steam Oyun Paketleri | Fanatical
    https://www.fanatical.com/tr/bundle/dollar-bounty-bundle

1 Dolar'a 10 adet oyun kampanyası

|
    |
  • Yüzbaşı
    489 Mesaj

10 dolar ediyor. Aslında sudan biraz pahalı. 1 damacana su 5 sterlin. ( 7 dolar.)

Türkiye'de para değersiz dostum.

|
    |
    SakuraiTomoki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    833 Mesaj

6 ay'a veya 1 seneye dolar 10, Euro 12. Firma insaflıysa 60 dolar = 600 tl. Yerel fiyat ile 250 yapsa 25 dolar ki kar çok düşün kalıyor bize hala pahalı. E hadi 100 tl yapsın, o da 10 dolar yapar firmaya para kalmıyor. Eğer açgözlü ise 70 euro yapar bizi de euro bölgesine alır. 70 euro = 840 tl :) Bu adam 250 tl ye bile satsa baya kardan zarar ederken bize hala pahalı. Bizim ülkede şuan bile AAA oyun sektörü ölü iken gelecek hiç de parlak gözükmüyor malesef. Umutla bakamıyoruz geleceğe.

Edit: Peynir olmuş 80 lira. Yaşamak lüks iken eğlence sektörünü düşünemeyiz bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d41mon -- 23 Eylül 2021; 21:15:44 >
  • Yarbay
    3630 Mesaj

Bugünkü PPK kararlarından sonra sene sonuna bile dolarda 10 lirayı görebiliriz. Öyle bir hale geldik artık 

|
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    Kodlar bitmediyse Akbank müşterilerine N11 40TL kupon veriyor 150TL ve üzerine. Cüzdan kodu almak için kullanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    200 Mesaj

Sen yazınca Akbank girdim aldım sağol

|
    |
    aerolona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    Sable steam'de açılışını yaptı 40TL'den.

Gamepass'te vardı bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 23 Eylül 2021; 23:2:16 >
  • Binbaşı
    1433 Mesaj

Ne zaman oldu bilmiyorum ama Rust 208tl olmuş. O kadar süre arkadaş ısrarına direnmiştim ama tam indirim beklerken yine zamlanmış, bi yandan iyi oldu yüzlerce saat gömecektim alabilseydim. Şimdi kafamdan sildim tamamen, zamanında 14 lira olan oyuna 200 küsur lira vermek istemem açıkçası.

• Yarbay
    5238 Mesaj

Dolardan hızlı yükseliyor bu oyun da.

|
    |
    Lmao Zedong kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.