Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14018. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 7ender Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir - 22 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hocam tavsiyem papara veya tosla çıkartın çıkartıp kullanması çok basit zaten hem aynı parayı çekiyor hemde bazı anlaşmalı yerlerde cashback veriyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Papara hesabı açtım.Kart çıkarmadan nasıl kullanabiliyorum yada kart mı çıkartmam lazım?

• rebidem R kullanıcısına yanıt
    Sanal kart kullanabilirsin. Her ay 1 sanal kart ücretsiz.

Sanal kart açmalısınız.

• Nibeltwitter
    “Guardians Of The Galaxy early review scores Windows Central 4.5/5 Hardcore Gamer 4.5/5 The Gamer 4/5 VG247 4/5 Press Start 8.5 Game Informer 8.5 Easy Allies 8 RPG Site 8 IGN 8 GameSpot 7 OC 82 (69 critics) https://t.co/rQttkRNyYY MC 81 (30 critics) https://t.co/YlP73aRLNi”
    https://twitter.com/Nibellion/status/1452625294876151813
  • D. kullanıcısına yanıt

Metasını 81 den açmış. Ortalama seviyenin ötesine geçememiş gibi.

Ayrıca PC konusu da mevcut: https://forum.donanimhaber.com/marvel-s-guardians-of-the-galaxy-pc-ana-konu--150084440

enpara kullanın oyun alışverişlerde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • God of War' ın PC portunu Jetpack Interactive isimli bir stüdyo yapacak. Sony temsilcilerinin bir siteye yaptığı açıklamada Santa Monica'nın projede yalnızca denetleme görevinde bulunduğunu ve PC portunun bu stüdyo tarafından yapıldığını belirtmiş.Jetpack İnteractive ismini ilk kez duydum çünkü şimdiye kadar destek oldukları projeler büyük yapımlar değil ve en büyük projesi bu oyunun PC portu olacak. Aynı zamanda Ragnarok' un yapımında görev alıyorlarmış. Bu durumda Sony' nin PC portlarını yapması amacıyla satın aldığı Nixxes bu oyunda yer almadığına göre bu durum başka oyun yada oyunların PC sürümleri üzerinde çalıştığına işaret.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 25 Ekim 2021; 18:55:17 >
  • 3'lü paket şeklinde güzel indirim almış Gears. Gears 5 sahipleri için 30 liraya düşüyor paket.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torkema61 -- 25 Ekim 2021; 20:53:26 >
  • Epic sağolsun Metro Exodus Gold Edition'ı 33₺ ye kaptık keşke bir tane daha kod olsaydı WD Legion'u da alsaydım umarım bu kampanya yılbaşında yine olur. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 26 Ekim 2021; 10:54:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Ragnarokta da çalışıyorlarsa eğer onun da PC'ye gelmesi Sony'nin planları arasında yer alıyor olabilir. Tabi hemen çıkartmayacaklardır araya bir 2-3 sene koyarlar ama her halükarda Sony'nin oyunlarını PC de görmek mutluluk verici.

• Epic'ten kuponla Crysis Trilogy almak mantıklı mı FPS çok sevmem ama fena durmuyor bu oyun video falan izledim nasıl güzel mi oyun. Türkçe olması bir artı. Daha da indirilir mi acaba ilerde fiyatı şu an indirime girmemiş çünkü.

• DukeMew D kullanıcısına yanıt
    FPS sevmiyorsan alma hocam. Ben de Metro aldım duruyor köşede. Futbol oyunu sevip sevmemek gibi bir şey bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 25 Ekim 2021; 23:35:37 >

Steam takıntınız yoksa 45 TL'ye 3 tane mis gibi fps aksiyon oyunu müthiş bir fırsat kaçırmayın bence üstelik oyunlarda Türkçe dublaj olması da güzel artılardan. Oyunsuzlukta net gider üç oyunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 25 Ekim 2021; 23:35:38 >
  • SertKabuk kullanıcısına yanıt
    Sevmiyorum da oynarım herhalde emin olamadım genelde hikayeli oyunlar severim herkes övünce dikkatimi çekti.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam genelde Epic'ten alıyorum uygun oluyor acaba kupon olayı devam eder mi bir de indirime girmemiş oyun kuponla 45 TL. Türkçe dublaj olması artı tabiki oyuna emin olamadım daha çok FPS tecrübem az videoları izlemedim karar veremedim genede.

Kış indirimlerinde bir daha kupon verebilir hocam ama bu sefer de Crysis Trilogy indirim yerse kupon kullanamayabilirsiniz. Bence hiç şüphe etmeyin. Crysis serisi de güzel fps'lerdendir hem fps tecrübenize de baya katkı sağlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Alayım o zaman hocam sağolun inşallah severiz.

• Ben de kuponu Immortal için kullanacağım galiba. Watch Dogs'u da steam indiriminden alacağım.

• Merhaba Arkadaşlar,

Epic'de ilgilendiğim birkaç oyun var. Ama sistem gereksinimlerinde windows yazıyor.

Bu durum, bu oyunların Mac bilgisayarlarda çalışmayacağı anlamına mı gelir?

Teşekkürler.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.