Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (3 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil
5 sn
280.434
Cevap
2.179
Favori
14.495.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10820
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2896
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1953
  • Favoriye Eklediklerim 2230
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4045 mesaj) Johnny Silverhand (3338 mesaj) XanthiN (2896 mesaj) Noctivagant (2701 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (118850 mesaj) Mobil (36886 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9660 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (236 mesaj) (573 mesaj)
  • @
417 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    477 Mesaj

Evet bu oyunla birlikte ücretsiz gelmiş olabilir.

|
    |
    Gye_Baek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    477 Mesaj

Evet hocam, The Sinking City alanlara ücretsiz verilmiş. 0 tl yazıyordu da o hafta verildi diye düşünmüştüm. Bir arkadaş uyarıda bulundu sağolsun.

|
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Road 96 ve 12 Minutes bekliyorum  

|
    |
  • Yarbay
    2173 Mesaj

Baldo'yu bu video sayesinde öğrendim. Baya güzel duruyor. Attım istek listesine bakalım nasıl bir oyun olacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 3 Ağustos 2021; 23:30:27 >
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3311 Mesaj

Benim de ilgimi çekti. Üstelik Türkçe görünüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15774 Mesaj

Arkadaşlar Epic den bedava alınan GTA V oynamak için açtım ve pc'ue kablosuz kulaklık bağlı fakat oyun sesi kulaklığa nedense vermiyor. Oyun içinde ses ayarlarında sesi kulaklığa ver diye ayar varmış. Onu sesince de vermiyor. Ben başka hiç bir oyunda böyle bir seçenek görmedim bu bana garip geldi.

Güncelleme: Ses hiç yokmuş oyunda. Kulaklık olmadan da ses vermiyordu. Oyun içinden dxi tekrar kurdum. Epic den dosyaları doğruladım ses geldi ama kulaklık bağlayınca ses gidiyor. Başka oyunlarda kulaklıktan ses alıyorum GTA V da alamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 3 Ağustos 2021; 21:1:50 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    7331 Mesaj

Bu ay beklediğim oyunlar Psychonauts 2,Avengers War For Wakanda genişleme paketi ve Twelve Minutes,bunların dışında Aliens Fireteam Elite ama oyun kapalı kutu olduğu için emin olamadım.Kena'yıda bir ay ertelediler.Anlaşılan Eylül sonunda itibaren oyunlar açısından dolu bir döneme gireceğiz. 

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    7331 Mesaj
    store.steampowered.com
    World War Z: Aftermath on Steam
    https://store.steampowered.com/app/699130/World_War_Z_Aftermath

Çıkış tarihi 21 Eylül olarak açıklandı.Fiyatı ise henüz belli değil,bir önceki oyun WWZ Epic mağazasına özel olarak çıkmıştı ve Steam'e gelmemişti fakat Aftermath çıkışı itibariyle Steam'e geliyor. 

• Binbaşı
    1604 Mesaj

şu an 20tl alınır mı sence

|
    |
    MARCO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj

Dip Fiyat 7,80TL

store.steampowered.com
    SYNTHETIK: Legion Rising on Steam
    https://store.steampowered.com/app/528230/SYNTHETIK_Legion_Rising
    |
    |
  • Binbaşı
    1251 Mesaj

Street Fighter 30th Anniversary Collection 29,75 TL (steam dip fiyat 44 TL)

https://www.greenmangaming.com/tr/games/street-fighter-30th-anniversary-collection-pc

|
    |
  • Binbaşı
    1981 Mesaj

Aftermath yeni oyun değil hocam. Aynı oyunun yeni nesil güncellemeli hali. Tabi beraberinde bir sürü yeni içerik de ekliyorlar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    7331 Mesaj

Biliyorum hocam,yinede Epic'e özel süreli çıkmayıp bu sefer Steam'ede geliyor.Yoksa önceki oyunun ek paketi ve genişletilmiş bir sürümünden farklı değil. 

|
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    12671 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu ayın Humble Choice oyunları (linkli)

- As Far As The Eye
    - Bloodstained: Ritual of the Night
    - Blue Fire
    - Carto
    - Cepheus Protocol
    - Drake Hollow
    - Last Oasis
    - Nowhere Prophet
    - Out of Space
    - Superliminal
    - We Need To Go Deeper
    - Encodya (GOG)

Çoğu iyi puanlı oyunlar olsalar da bu ay çok indie kaçmış. En azından bir yada iki tane bilinen orta / büyük oyun oluyordu. Bloodstained dışında hayal kırıklığı oldu benim için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 4 Ağustos 2021; 1:0:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    262 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Bu ayın Humble Choice oyunları (linkli)

- As Far As The Eye
    - Bloodstained: Ritual of the Night
    - Blue Fire
    - Carto
    - Cepheus Protocol
    - Drake Hollow
    - Last Oasis
    - Nowhere Prophet
    - Out of Space
    - Superliminal
    - We Need To Go Deeper
    - Encodya (GOG)

Çoğu iyi puanlı oyunlar olsalar da bu ay çok indie kaçmış. En azından bir yada iki tane bilinen orta / büyük oyun oluyordu. Bloodstained dışında hayal kırıklığı oldu benim için.

We need to go Deeper eğlenceli bir co-op oyundur denemediyseniz. Ama evet Bloodstained dışı pek etkileyici durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 4 Ağustos 2021; 1:51:40 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    849 Mesaj

Marttan beri verdiği mükemmel oyunlara bakarsak, Control olsun, F1 2020 olsun, Metro Exodus olsun, CIV 6 Plat Edition olsun(ki fiyatı korkutucuydu bundleda verilmeden önce) Yakuza olsun bu ay hatta önümüzdeki ay bile kötü olması normaldir :)

Ama sadece bu aya bakıldığında 8 dolar verilir, üstü çok olur gibi 12 dolar falan bu ayki oyunlara indie seven biri olmadığım ve çoğu indie bizlere özellikle indirim dönemlerinde çok ucuza sunulduğu için. Bu arada oyunları beğenmeyenler iletişime geçebilirler.

Bir de bu GOG key ile iyice trollenmeye başladık bundlin tuzu oldu resmen hayırlısı artık inşallah düzenli bir birliktelik olmaz herkes çöp gözüyle bakıyor 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 4 Ağustos 2021; 2:43:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    Amazon Prime ücreti 8 lira arkadaşlar. 8 lira! Battlefield V i 8 liraya alacaksınız.
    Ayrıca kredi kartına gerek yok. Para kart( maaş kartı işte) yeterli. Babanızın ya da annenizin para kartına 10 lira yatırın ATM den. Sonra bir aylık Prime satın alın. Bu kadar basit bir şey. Nasıl bir ölücülük var sizde arkadaş. 8 lira ya 8 lira. 2.5 litrelik fanta parası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umit_22 -- 4 Ağustos 2021; 6:2:55 >
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    Eskisi gibi indirim yok. Yüzde seksen doksan indirimli olanlar ise zaten birer ay arayla sürekli indirime giren oyunlar.
    Ancaaak, Hitman 2 Gold Edition oyunu 20 liraya inmiş. Görür görmez satın al butonuna bastım.Bu sayede Hitman 3 dışında tüm seriye para vermiş oldum. Ki sonuna kadar hak ediyorlar. Multiplayer oyunları saymazsak en çok oynadığım oyundur Hitman serisi.
    Alın beyler 20 lira bu oyun için hiçbir şey.

|
    |
  • Yarbay
    5584 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sunshines35

şu an 20tl alınır mı sence

Kesinlikle değer  

|
    |
  • Teğmen
    190 Mesaj

Hitman 2 Gold Edition 20 Tl indirim bitti steamde alacaklar birdaki sefere

|
    |
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.