Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: David Attenborough , bynoun , CheKD Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 42 Misafir (3 Mobil) - 41 Masaüstü4 Mobil
5 sn
281.547
Cevap
2.176
Favori
14.583.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10833
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2919
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1969
  • Favoriye Eklediklerim 2228
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4048 mesaj) Johnny Silverhand (3359 mesaj) XanthiN (2919 mesaj) Noctivagant (2726 mesaj) The Frost (1927 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (119682 mesaj) Mobil (36968 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9714 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (291 mesaj) (701 mesaj)
  • @
416 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1263 Mesaj

3 günde çok rahat bitirilir. çok zor oyun saç baş yolmalık ama çok da güzel aynı zamanda.

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj

Var oynanabiliyor.

|
    |
    saykohakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    92 Mesaj

Teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    797 Mesaj

Ben 2020 subatta 1660ti 9750 islemcili msi aldim. Oyun oynadgm zaman traktor gibi ses geliyordu makinadan fanlar yuzunden. Sonra sattim. Bence pc oyuncusu icin laptopun en krali çop.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4291 Mesaj

Oyun çok güzel ama zorluğu yüzünden bitiremeyip bıraktım. Keşke yapay zekanin atış isabetini önemli ölçüde düşüren ve tek vuruşta ölmek yerine, 2-3 vuruşta öldügumuz, can barına sahip olduğumuz bir mod olsa.

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2060 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    UğurDündarın Dövdüğü Adam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    wolfamongus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Xbox konsolda steam açtığım gün, PC oyunculuğunu bitirdiğim gün olur. 4K 60 fps sekiz bin küsür fiyata PC imkansız.

|
    |
    Petyr Baelish kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    488 Mesaj

Epic zaten "Crimes & Punishment" ile "devil's daughter" oyunlarını ücretsiz vermiş. Benim epic launcher da var ikisi de :)

2019 -mayıs ta ücretsiz eklenmiş gözüküyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi falldownnn -- 3 Ağustos 2021; 8:39:46 >
    |
    |
    HEMRES-42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15830 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

İyi bir PC'si olanlar için Xbox lüks ülkemizde. İyi bir PC'si ve geniş bir kütüphanesi olmayanlar için ise Xbox en ekonomik şekilde en çok oyun oynatan cihaz şu an sanırım. Onun dışında herkes Sony'nin fiyat politikalarına kızıyor ama çok da haksız değil bence Sony. Ülkede inanılmaz bir korsan oyunculuk(2.El al sat-takas) var. 10-15 kişinin oynadığı oyundan 1 oyun parası alıyor Sony. Bir de Aral Game denilen şirket var tabii dijitalde kutuludan daha ucuz sattığı için Sony'ye dava açıp ceza yedirtmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Steam ve Epic candır, Steam keşke Steamdeck işine gireceğine konsollar için de store açabilseydi ama Microsoft ve Sony yedirmez onu maalesef  

Alıntıları Göster

Aral kimseye ceza yedirtmedi aksine kendisi yüksek fiyattan oyun sattığı için ülkemizde ceza yedi ama yedikleri ceza onlar için çerez parası sayılacağından hala yüksek fiyattan kutulu oyun satmaya devam ediyorlar.

• Binbaşı
    1692 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Aral kimseye ceza yedirtmedi aksine kendisi yüksek fiyattan oyun sattığı için ülkemizde ceza yedi ama yedikleri ceza onlar için çerez parası sayılacağından hala yüksek fiyattan kutulu oyun satmaya devam ediyorlar.

Alıntıları Göster

https://www.rekabet.gov.tr/Dosya/nihai-karar-aciklamalari/tefhim-duyurulari/sony-eurasia-nihai-20181123172705128.pdf

Oyun Haberleri - merlininkazani.com
    Hadi artık konuşalım! Türkiye'de oyun fiyatları neden pahalı?
    https://www.merlininkazani.com/hadi-artik-konusalim-turkiyede-oyun-fiyatlari-neden-pahali-blog-104717

Aklımda böyle kalmış bilemiyorum, Aral Game nefretimden dolayı da olabilir  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Petyr Baelish -- 3 Ağustos 2021; 10:38:2 >
    |
    |

• Binbaşı
    1015 Mesaj

Hocam konu dışı olacak ama hangi telefonu kullanıyorsun? Bende Mi 9T var prime videoda hd çözünürlük yok.

|
    |
    UğurDündarın Dövdüğü Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

yok hocam bunu biliyorum sherlock demişti de arkadaş onun için sormuştum. onu da tahmin olarak söylediğini belirtti zaten

|
    |
  • Yarbay
    2060 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    UğurDündarın Dövdüğü Adam

Redmi Note 8 Pro var bende.

|
    |
    s-adebisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    198 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: falldownnn

Epic zaten "Crimes & Punishment" ile "devil's daughter" oyunlarını ücretsiz vermiş. Benim epic launcher da var ikisi de :)

2019 -mayıs ta ücretsiz eklenmiş gözüküyor bende.

devil's daughter ne zaman verdi hocam o yok bende 2018 beri her hafta alıyorum kaçırdığım pek yok

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/17/19/fb/1719fba2fa4ca1894d51226a1fd2207a.png&t=0&width=480&text=1
  • Yarbay
    2017 Mesaj

Devil's Daughter ücretsiz verilmedi. Arkadaş karıştırmış olabilir.

|
    |
    HEMRES-42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5593 Mesaj

Devil's Daughter son zamanlarda en fazla oynadığım oyun inanılmaz sardı valla  

1.85 tl nin sonuna kadar hakkını veriyor  

Türkçe olmasıda yanında ballı kaymak  

• Yarbay
    11210 Mesaj

The Sinking City satın aldıysanız eğer o zaman ücretsiz vermişlerdi ön sipariş de, öyle sahip olmuş olabilir misiniz? Ben öyle almıştım açıkçası.

|
    |
    falldownnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    12734 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    15830 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HEMRES-42

devil's daughter ne zaman verdi hocam o yok bende 2018 beri her hafta alıyorum kaçırdığım pek yok

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/17/19/fb/1719fba2fa4ca1894d51226a1fd2207a.png&t=0&width=480&text=1

Alıntıları Göster

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter ücretsiz verildi fakat The Sinking City Standard Edition alanlara yanında verildi. Onun farkında olmadığı için diğerleri gibi isteyen herkese ücretsiz verildi sanmış olabilir.

Bu arada The Sinking City Standard Edition alıp 2 saatten az oynayıp beğenmeyen ve iade edenlerden de doğal olarak Sherlock Holmes: The Devil's Daughter da geri alındı.

|
    |

• Yüzbaşı
    488 Mesaj

Evet bu oyunla birlikte ücretsiz gelmiş olabilir.

|
    |
    Gye_Baek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.