Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: witcher_king Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 37 Misafir (6 Mobil) - 31 Masaüstü7 Mobil
5 sn
281.547
Cevap
2.176
Favori
14.582.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10833
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2919
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1969
  • Favoriye Eklediklerim 2228
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4048 mesaj) Johnny Silverhand (3359 mesaj) XanthiN (2919 mesaj) Noctivagant (2726 mesaj) The Frost (1927 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (119682 mesaj) Mobil (36968 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9714 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (291 mesaj) (701 mesaj)
  • @
416 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    883 Mesaj

Battlefield 1'in premium versiyonu çok mu iyi? Yani bu oyunu gerçek anlamda oynamış olmak için şart mı yok düz sürüm kafi mi? Belki bu soruyu daha önce buraya sormuş olabilirim kusura bakmayın

• Yüzbaşı
    320 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlokShot

Battlefield 1'in premium versiyonu çok mu iyi? Yani bu oyunu gerçek anlamda oynamış olmak için şart mı yok düz sürüm kafi mi? Belki bu soruyu daha önce buraya sormuş olabilirim kusura bakmayın

dlcler online için fark yaratıyor hikayeyi oynayıp bırakacaksanız bir faydası yok

|
    |
  • Yarbay
    5235 Mesaj

Epic hak ettikleri değeri vermiş 2 ve 3’ün DE versiyonlarının

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1032 Mesaj
    Foregone ve Untitled Goose Game 16 tl'ye düşmüş. Herhangi birini oynayan veya bu fiyata kesinlikle alınır dediğiniz biri var mı tavsiyeletinizi bekliyorum 2 oyun hakkında da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shonen Jump -- 2 Ağustos 2021; 1:47:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    833 Mesaj

Usta fiyat zaten 16 tl, yani 2 euro/dolar bile değil. Şuanda pazara çıkıp 2 meyve/sebze alsan bu kadar para gidiyor. Hani 50/100/200 olsa tartışalım da 16 tl be abi. Steamin payı, vergiler, motor maliyeti vs derken adamların cebine giren para 1 dolar değil. Ha orjinal alıp oynamışın, ha korsan çekmişsin.

|
    |
    Shonen Jump kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shonen Jump

Foregone ve Untitled Goose Game 16 tl'ye düşmüş. Herhangi birini oynayan veya bu fiyata kesinlikle alınır dediğiniz biri var mı tavsiyeletinizi bekliyorum 2 oyun hakkında da

Foregone Dead Cells çakması bence. Dead Cells'i bitirdiyseniz ve daha fazla benzer şey istiyorsanız olabilir belki de Dead Cells kadar rafine bir deneyim sağlayacağını düşünmüyorum(Demosunu oynamıştım). Untitled Goose Game ise eğlenceli ama kısa bir oyun tekrar oynanış sunmuyor, Youtube'dan izlemiştim.

|
    |
  • Onbaşı
    17 Mesaj

Bilgi için sağol. Hafta sonu DLC ler dahil bitti oyun 

|
    |
    imjohnnystark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3768 Mesaj

amazon prime için ödeme yöntemlerini nasıl yönetiyoruz.bende direk prime abonelikverdi ama nereden nasıl aldı anlamadım  

|
    |
  • Yarbay
    2323 Mesaj

@Shonen Jump Foregone, Dead Cells'in lite haline denilebilir hocam. Görsel olarak Dead Cells'e aşırı benzemesi bir tarafa oynanış kısmında da çok çeşitli değil ve Dead Cells'e kıyasla hatta metroidvania pek çok oyuna kıyasla oldukça da kolay. Eğer Dead Cells benzeri ama kolay bir oyun arıyorsanız ve oyunsuzsanız güzel gidebilir fiyatı da gayet uygun. 6 saatlik bir ana hikaye deneyimi sunuyor ama her ne kadar kolay bir metroidvania olsa da oyun süresini 10 saate kadar uzatacaktır. Untitled Goose Game ise bir kazı yönettiğiniz ve yaklaşık 3 saat oynanış süresi olan sandbox tarzda bir oyun. Bir kaz olarak bir alana bırakılıyorsunuz ve çeşitli görevleri yetenekleriniz veya alanı keşfetmenizle yapmaya çalışıyorsunuz. Şu an ki fiyatını ise hak ettiğiniz söyleyemem. Ederi bana göre 10 TL altıdır. Oyunsuzlukta da gideceğini zannetmem en kötü bir Witcher 3 oynanabilir bunun yerine. En kötüden kastım da fiyatından dolayı yoksa Witcher 3'ün kumaşının ne kadar kaliteli olduğunu hepimiz biliyoruz  

@lyldz Amazon.com.tr de sayfanın üst kısmında hesaplar ve listeler kısmına geldiğinizde açılan menüde prime üyeliğim kısmına tıklarsanız ödeme yöntemlerinizi görebilir veya değiştirebilirsiniz.

@Impakt Şahsen oynamadım ama oynayan arkadaşlarım ilk 2-3 saatin hem oynanış hem de hikaye açısından iyi olduğunu ama sonrasında ki ana hikaye görevlerinin dahi ruhsuz saçma sapan şeylere döndüğünü söylüyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 2 Ağustos 2021; 13:59:28 >
    |
    |
    Bahsedilenler: lyldz, Impakt, Shonen Jump kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    15830 Mesaj

Battlefield V amazon akşam mı verecek acaba. Teklif talep ete tıklayınca çıkan ekranda 2 Ağustos bekleyin yazıyor hala

• Yarbay
    2017 Mesaj

Battlefield V Amazon akşam verecek hocam doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 2 Ağustos 2021; 15:38:23 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3777 Mesaj

desenize birazdan key icin yeni hesaplar damlamaya baslar buraya 

|
    |
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj

Amazon Prime'a BF V gelmiş  

|
    |
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj

bf5 9FAA-KWMX-FV83-GSBP-36KB

|
    |
  • Yarbay
    2060 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    UğurDündarın Dövdüğü Adam

Arkadaşlar bedava oyun için katakulliye gerek yok. Ayda 7.90 lira verip bir sürü avantajdan yararlanıyorsunuz zaten. Diziler, filmler, ücretsiz kargo, bir de ücretsiz oyunlar çıktı; sırf teşekkür için bile 7.90 lira harcanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    4102 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Konuya dahil olmayan adam

Arkadaşlar bedava oyun için katakulliye gerek yok. Ayda 7.90 lira verip bir sürü avantajdan yararlanıyorsunuz zaten. Diziler, filmler, ücretsiz kargo, bir de ücretsiz oyunlar çıktı; sırf teşekkür için bile 7.90 lira harcanır.

1 lira olsa bile para vermemek mezarcılığın şanındandır. Herkes anlayamaz ama bunu

|
    |
  • Binbaşı
    1717 Mesaj

Bf v oynanış ve vuruş hissiyatı açısından serinin en iyilerinden hala taş gibi bir oyun, 8 lira gözünüz kapalı verin.

|
    |
  • Yarbay
    2323 Mesaj

Prime Gaming üyelerine BFV ücretsiz oldu. BF1 de olduğu gibi kod şeklinde veriliyor ayrıca yine Prime Gaming üyesi iseniz aşağıda ki oyunları da hesabınıza ekleyebilirsiniz. Steam de ise CoD indirimleri başlamış ama kaç senelik oyunlara çekilen fiyatlar mide bulandırıcı...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/f0/59/29/f059290fb425979126a778982fa74bb0.jpeg&t=0&width=480&text=1
  • Yarbay
    2060 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    UğurDündarın Dövdüğü Adam

Komik gelebilir ama yıllardır CoD 2 indirimi bekliyorum. Sanırım 2011-2012 falandı 25 liraya düşerdi indirimde o zaman almamıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1263 Mesaj

bu Cod indirimleri tam bi tok satıcı indirimleri olmuş. Alırsanız ekime almazsanız...

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.