Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 37 Misafir (3 Mobil) - 36 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
281.549
Cevap
2.177
Favori
14.583.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10833
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2919
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1969
  • Favoriye Eklediklerim 2229
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4048 mesaj) Johnny Silverhand (3359 mesaj) XanthiN (2919 mesaj) Noctivagant (2726 mesaj) The Frost (1927 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (119683 mesaj) Mobil (36968 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9714 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (291 mesaj) (701 mesaj)
  • @
416 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    854 Mesaj

Marvel Avengers ana hikayesini bitiren var mı sanırım 12 saat sürüyor sadece main story oynamaya değer mi tavsiye eder misiniz?

|
    |
  • Yarbay
    2017 Mesaj

Hayır, Xbox kontrolcüsü ile oynuyorum ve dediğiniz şekilde tüm PS4 oyunları için PS4 kolu şart değil. God of War bir kere bile touchpade dokunmamı istemedi. Zaten touchpad sadece kısa yoldan haritayı açıyor ve onu menüden kendiniz de açabiliyorsunuz. Benim bildiğim bunu zorunda tutan bir tek inFamous Second Son var sistemde. Onu aşabilmek için de REWASD yazılımıyla tek tıkla halledebiliyorsunuz. Daha oynayacağım çok exclusive oyun var, gerekirse denedikçe yazarım hangileri için touchpad zorunlu diye. Ama dediğim şekilde ille de PS4 koluna sahip olmak zorunda değilsiniz PS Now için.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Gye_Baek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj

Muhtemelen olur ben xbox ile oynadım. Hesabımı devretmeyi düşünüyorum bu arada düşünürseniz mesaj atabilirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Dutch van der Linde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    11210 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Hayır, Xbox kontrolcüsü ile oynuyorum ve dediğiniz şekilde tüm PS4 oyunları için PS4 kolu şart değil. God of War bir kere bile touchpade dokunmamı istemedi. Zaten touchpad sadece kısa yoldan haritayı açıyor ve onu menüden kendiniz de açabiliyorsunuz. Benim bildiğim bunu zorunda tutan bir tek inFamous Second Son var sistemde. Onu aşabilmek için de REWASD yazılımıyla tek tıkla halledebiliyorsunuz. Daha oynayacağım çok exclusive oyun var, gerekirse denedikçe yazarım hangileri için touchpad zorunlu diye. Ama dediğim şekilde ille de PS4 koluna sahip olmak zorunda değilsiniz PS Now için.

İyide ben xbox mı dedim yazdığımı oku bir daha isteren. monster pusat gamepad kendiliğinden ps3 kolu olarak geliyor alıcıyı taktığın zaman ps3 kolu olarak görüyor. Ps3 kolu ile ps4 oyunu oynayamazsın zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 1 Ağustos 2021; 1:8:37 >

• Binbaşı
    1263 Mesaj

"Ps4 oyunları için ps4 kolu şart" diyerek yanlış bilgi vermişsiniz siz de. Xbox kolu da oluyor yazmış arkadaş.

|
    |
  • Yarbay
    4291 Mesaj

Gamepadi xinput moduna alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2017 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

İyide ben xbox mı dedim yazdığımı oku bir daha isteren. monster pusat gamepad kendiliğinden ps3 kolu olarak geliyor alıcıyı taktığın zaman ps3 kolu olarak görüyor. Ps3 kolu ile ps4 oyunu oynayamazsın zaten.

Alıntıları Göster

Siz kendi yazdığınızı tekrar okuyun bence.

"Ps4 oyunları için ps4 kolu şart ,çünkü oyun seni kolun üstündeki dokunmatik kısma yönlendiriyor çoğu kez ve maalesef o özellik olmadığı için geçemiyorsun ve oynayamıyorsun."

Bu sizin cümleniz. Ben de cevap olarak dedim ki Xbox kontrolcüsü ile oynuyorum ve dediğiniz şekilde tüm PS4 oyunları için PS4 kolu şart değil. Burada vurgu yaptığım kısım Xbox kontrolcüsüyle oynadığımı yazdığım kısım değil, PS4 kolunun şart olmadığını söylediğim kısım. PS3 koluyla PS4 oyunu oynayabiliriz dediğimi falan hatırlamıyorum. Onunla alakalı bir şey yazmadım. İki cümlenin açıklamasını yaptırıyorsunuz bana. Daha açık nasıl yazabilirim bilmiyorum. :)

• Yarbay
    11210 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Siz kendi yazdığınızı tekrar okuyun bence.

"Ps4 oyunları için ps4 kolu şart ,çünkü oyun seni kolun üstündeki dokunmatik kısma yönlendiriyor çoğu kez ve maalesef o özellik olmadığı için geçemiyorsun ve oynayamıyorsun."

Bu sizin cümleniz. Ben de cevap olarak dedim ki Xbox kontrolcüsü ile oynuyorum ve dediğiniz şekilde tüm PS4 oyunları için PS4 kolu şart değil. Burada vurgu yaptığım kısım Xbox kontrolcüsüyle oynadığımı yazdığım kısım değil, PS4 kolunun şart olmadığını söylediğim kısım. PS3 koluyla PS4 oyunu oynayabiliriz dediğimi falan hatırlamıyorum. Onunla alakalı bir şey yazmadım. İki cümlenin açıklamasını yaptırıyorsunuz bana. Daha açık nasıl yazabilirim bilmiyorum. :)

Alıntıları Göster

Evet hata bende başta monster yazacağıma ps4 yazmışım kusura bakmayın. İyi oyunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    2017 Mesaj

Sorun yok hocam, ne kusuru. Size de iyi oyunlar :))

|
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj

ps now aşamalarını anlatmış biri ama aslında o kadar uzun yanı yok ben vpn bile kullanmadım. bir adet uk psn hesabı lazım bunu vpnsiz yapabiliyorsunuz. daha sonra cdkeys'ten kod alıp onu redeem yapıyorsunuz bitiyor.

ayrıca gow, uncharted, tlou türkçe olmuyor denmiş ama üç oyunu da türkçe deneyebildim açıkçası ben :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frasiyav -- 1 Ağustos 2021; 13:10:13 >
  • Yarbay
    2017 Mesaj

Aslında benim uzun uzun yazdığım kısımlar PS Now'ı tanıtma amaçlıydı. Zaten pek bir işlem yok. VPN kullanmadan yapılabildiğini bilmiyordum, iyiymiş. :) Oyunları nasıl Türkçe oynuyorsunuz? Bende ayarlar kısmında Türkçe dil seçeneği gözükmüyor hiçbir oyunda. Ben mi bir şeyi yanlış yaptım acaba?

|
    |
    Frasiyav kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    12734 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Amazon Prime Gaming abonelerine Battlefield 1 bedava son gün. Battlefield V yarın geliyor. https://gaming.amazon.com/loot/battlefield1

Edit. BF1 son gün 4 Ağustos imiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 1 Ağustos 2021; 18:48:33 >
  • Yarbay
    3324 Mesaj

God Of War denedim sadece oyuna girince language kısmı görünmüyor. Ancak ana menüde settings kısmından oyuna girmeden Türkçe yapabildim ben.

|
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2017 Mesaj

Çok garip. Bende sadece İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve Portekizce gözüküyor. Neyse benim için sıkıntı değil. Türkçe oynanabildiğine sevindim.

Edit: Benim hesap USA hesabıymış, yeni fark ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 1 Ağustos 2021; 17:3:30 >
    |
    |
    SLOWDIVE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Amazon Prime Gaming abonelerine Battlefield 1 bedava son gün. Battlefield V yarın geliyor. https://gaming.amazon.com/loot/battlefield1

Edit. BF1 son gün 4 Ağustos imiş.

Yanlış bilgi. 4 Ağustos son. V geldi diye direkt olarak kalkmayacak Bf1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/bc/78/50/bc7850d3ef65468694a578ca7dae2294.png&t=0&width=480&text=1

• Binbaşı
    1321 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/ad/5a/4c/ad5a4c914cece9504259aedd2ae17bca.jpeg&t=0&width=480&text=1

20 saat sonunda Ornstein ve Smough ikilisini tek seferde kestim. Arkaplanda bu boss'u kesmeden giremediğiniz Duke's Archives'ın Prison Tower kısmı görünüyor kanıt niyetine. Esasında çok önceden kesermişim ancak kendime güvenmedim. Meğerse üçer tane Homing Soulmass atmak yetiyormuş her ikisine, öylesine overpowered imiş sorcerer. Hasar bile almadım. Oyunu bilmiyorsun konuşuyorsun falan diyorlardı da geçen o yüzden şey ettim, yoksa yeri değil biliyorum.  Boş boş konuşması değilmiş değil mi? Her haltı bir siz bilmiyorsunuz. Oyunu on sene önce oynadım diyorum adam sen git Assassin's Creed oyna diyor. Bu z kuşağını ne yapacağız bilmiyorum.

@falldownnn @Matt Heafy@MALTHAEL

Z Kuşagi ne derse he he de :D Onlar Kendini Oldugu gibi zannetsin. Birak sal yaw yorma kendini

|
    |

• Emekli Yönetici
    12734 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Aklımda öyle kalmış teşekkürler düzelttiğin için.  

|
    |
    wolfamongus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj

Tlou başta seçtirdi mesela ama gowu menüden yaptım mesela oyundan oyuna göre değişiyor

|
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1610 Mesaj

teşekkürler aldım 2 sini de 1 neden pahalı anlamış değilim?

|
    |
    pphammer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2017 Mesaj

Çıkalı bir sene bile olmadı çünkü hocam. Remake ilk oyun. Sormanız gereken soru da 2 ve 3'ün ana fiyatları neden Steam'e göre %75 daha ucuz aslında. Türkiye fiyatları farklılık gösteriyor sadece. Muhtemelen fiyat hatası ve uzun zamandır farkında değiller.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 1 Ağustos 2021; 21:49:38 >
    |
    |
    sunshines35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,860
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.