Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ryukenguile Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 47 Misafir (17 Mobil) - 31 Masaüstü17 Mobil
5 sn
280.467
Cevap
2.179
Favori
14.499.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10820
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2900
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1957
  • Favoriye Eklediklerim 2230
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4045 mesaj) Johnny Silverhand (3338 mesaj) XanthiN (2900 mesaj) Noctivagant (2701 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (118875 mesaj) Mobil (36890 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9660 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (237 mesaj) (576 mesaj)
  • @
417 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    4259 Mesaj

Aslında dediğiniz gibi ama küçük bir pazar olduğumuz için bazı firmalar pek iplemiyor. Bu tarz fiyat hatası olan başka oyunlar da var. Mesela Just Cause 4 Gold Edition steamde 398TL iken epicde 99 TL. Uzun zamandır da böyle. Bir ara bağımsız bir oyun vardı, Epic Tr mağazasında bildiğin usd olarak satılıyordu. (Usd karşılığı TL değil, direkt usd gözüküyordu  ) Böyle fiyat hataları olduğu zaman twitterdan aşağıda linkini vereceğim kişiye bildirin. Ubisoft oyunları epicde pahalıyken müşteri desteğine çok yazmıştım ama hiç bir sonuç alamamıştım. Twitterdan yazınca ertesi gün düzeltmişti fiyatları. Hatta bu fiyat düzeltmesinden sonra R6 siege standart versiyonu uzun süre düşük fiyattan satıldı. Ubisoft yeni R6 Siege paketlerini satışa sununca tabi o fiyat uçtu gitti. Şu an ise R6 siege operator edition versiyonu 315TL olması gerekirken 245TL ye satılıyor. %50 indirim alıp üstüne epic kupon verince 60TL ye geliyor, resmen bedava. Kısaca, oluyor işte. Pahalıysa bildirin, ucuzsa ellemeyin  

Sergiy Galyonkin (@galyonkin) / Twitter

|
    |
    shad0w kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    576 Mesaj

Selamlar. Faturasız mobil hattımdaki bakiyeler işe yarasın diye Playstore'den Steam cüzdan kodu aldım.

20'lik cüzdana 3TL komisyon koyuyor (iki adet aldım) ve mobil ödemeyi hayatımda ilk defa yaptığım için, hiç beklemediğim mobil ödeme hizmeti altında 3 aylığına 5TL ayrıca bedel kesilmiş.

Zaten komisyonu da aynı şirkete ödedim, 40TL cüzdan kodu için 51TL götürdüler arkadaş ya. Var mı daha uygun bir yer? Bunları bilsem Steam üzerinden kartla almaya devam ederdim.

• Yarbay
    3640 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anthym

Selamlar. Faturasız mobil hattımdaki bakiyeler işe yarasın diye Playstore'den Steam cüzdan kodu aldım.

20'lik cüzdana 3TL komisyon koyuyor (iki adet aldım) ve mobil ödemeyi hayatımda ilk defa yaptığım için, hiç beklemediğim mobil ödeme hizmeti altında 3 aylığına 5TL ayrıca bedel kesilmiş.

Zaten komisyonu da aynı şirkete ödedim, 40TL cüzdan kodu için 51TL götürdüler arkadaş ya. Var mı daha uygun bir yer? Bunları bilsem Steam üzerinden kartla almaya devam ederdim.

Steam'den de mobil ödeme ile bakiye yükleyebiliyorsun (BoaCompra üzerinden) ve bildiğim kadarıyla işlem ücreti de olmaması lazım, varsa da çok azdır.

• Yüzbaşı
    576 Mesaj

O yöntem artık kullanılamıyormuş.

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3640 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: anthym

O yöntem artık kullanılamıyormuş.

Kaldırıldığını bilmiyordum, geçen sene birkaç kez mobil ödeme ile bakiye yüklemiştim çünkü.

|
    |
  • Binbaşı
    1741 Mesaj

Teşekkürler deniyorum o zaman yarın ilk iş. Şu kutu kola lime da mi çıkıyor kod? Migrosta görmüştüm hepsinde varmı koddan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    7332 Mesaj

Steam Beta'ya yeni gelen güncelleme ile indirme ekranı tamamen yenilenmiş.Bunun yanı sıra kütüphane ve sistem kaynakları kullanımlarında iyileştirmeler içeriyor.Beta sürümüne katıldığınızda yeni indirme ekranını ve diğer değişiklikleri içeren güncellemeyi indirebilirsiniz.Yeni indirme ekranından bir örnek ;

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/66/4a/ec/664aecb6a3db89b5d00cb40559927981.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    7332 Mesaj

The Ascent'in Steam sürümü ile Game Pass sürümü farklı olarak çıkış yapmış.Fark hem oynanış hemde teknik açıdan,GamePass sürümünde zorluk seçeneği ve DLSS yok,Steam sürümünde ise mevcut.Bu nedenle GamePass üzerinden oynayanlarda destekleyen ekran kartı olsa dahi DLSS kapalı olarak geliyor.Steam sürümüde Cross-Play desteklemiyor.Buda Steam üzerinde oynayanların GamePass üzerinden oynayan arkadaşları ile eşleşip oynayamaması demek.İlginç. 

http://store.donanimhaber.com/36/cf/42/36cf42ac49be3a544f30b104504cc40e.jpg

|
    |

• Yüzbaşı
    263 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aerolona

Dyson Sphere Program denemiş olan var mı? Satisfactory ve Factorio'dan sonra birde bunu denemek istiyorum  

Evet dayanamayıp aldım, 3 saattir aralıksız oynuyorum yeter diyip çıktım saati görünce dahada oynardım yoksa :D, Yapılacak tonla şey var, araştırma ağacı bayağı dolu. Factorio ve Satisfactory karışımı gibi olmuş çokta hoş olmuş. The Factory must grow diyip çıkıyorum 

|
    |

• Yarbay
    3640 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Teşekkürler deniyorum o zaman yarın ilk iş. Şu kutu kola lime da mi çıkıyor kod? Migrosta görmüştüm hepsinde varmı koddan

Kutu kolalarda geçerli değil sanırım, en az 1 lt. Coca Cola Lime şişelerinde geçerli diye biliyorum.

https://www.donanimhaber.com/coca-cola-alana-1-aylik-xbox-game-pass-hediye--135136

|
    |
  • Binbaşı
    1229 Mesaj

1 yıldan fazladır kullanılamıyor. Ne zaman düzeltirler belli değil.  

|
    |
  • Binbaşı
    1464 Mesaj

RDR2'yi sonunda bitirdim, Epilogue'u daha çok beğendim (Oyun sonunda soru işaretleri sevmem burada en azından adam akıllı bitiriyoruz ve soru işaretleri olsada genel olarak sonlanıyor mesele). Grafikleri, ayrıntıları, zamanın dünyasını yansıtması çok çok güzel.

Bunu alıp sırf kızılderili versiyonu yapsalar tadından doyulmaz. Seçtiğin kararlar ve seçimler ve yansımaları zayıf, genel gidişat aşağı yukarı belli yansıması sonu hariç neredeyse yok gibi. Oyun dünyasına şöyle ahım şahım bir kattığı yenilikte yok gibi.

Sonuç olarak yinede Dünyasının (grafik) güzelliği ve ayrıntıları açısından en iyi oyunlar arasında.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Burada 750 dollara aldığım arap atım (en iyilerinden) ölmüştü de sormuştum başka (ona yakın) at hikaye'de veriyorlarmı diye ve evet yanıtı almıştım ama o at değmez çünkü neredeyse EndGame'de veriyor. Hâlbuki taaa oyunun başında bedava öyle bir at edinebiliyormuşsun. Eğer oyanmamış olupda oynamayı düşünenler olursa tavsiye ederim. Oyunun sonlarında değişiklik varmı diye araştırırken bitirince tevafuk etti de gördüm.

Şimdi oyunu silmedim ve biraz avlanma işlerine felan bakacağım hikaye dışı o işlere fazla bakmamıştım. Bir de hikaye beni her yere şehire götürü herhâlde diye düşünüyordum öyle değilmiş oyunun bir köşeşine hiç uğramamışım (''Meksika'' / Del Lobo) oraları açıyorum şimdi. Orada da görevler (Yan) varmış. Oyunun hikayeye 100% diyor genel olarak 89%'lardayım.

• Yüzbaşı
    857 Mesaj

Oyun dünyasına kattığı birşey yok diyorsun bu kadar güzel ayrıntılı hem grafiksel anlamda hemde tarihi olarak yansıtan güzel bir gameplay yaşıyorsun ikisini söylemen çok tezat olmuş.

okruTGamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5154 Mesaj

Oyunu değerlendirirken kararların oyuna verdiği etkiyi baz alarak olumsuz yorum yazmışsınız ama bu oyun o tarzda bir oyun değil. Her oyun da öyle olmak zorunda değil hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    okruTGamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    190 Mesaj

Bu oyun oynayan var mı nasıl puanları baya iyi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/14/e9/b7/14e9b734b2149f070fd53560f908377b.png&t=0&width=480&text=1
  • Binbaşı
    1894 Mesaj

Forza Motorsport 7 satıştan kalkacakmış şu an indirimde ultimate edition 57,25 TL paylaşıldı mı bilmiyorum ama almak isteyenler bir bakabilir.

|
    |
  • Yarbay
    9556 Mesaj

Ben aldıktan sonra Dark Souls Remastered indirimi sona ermiş. Az önce haber kaynağına düştü kütüphanede. İyi ki almışım diyorum şimdi. 12 saat oldu Quelaag kestim. Oynadıkça hatırlıyorum mekanları. Blighttown'dan çıkabilirseniz size ölüm yok.    

|
    |
  • Yarbay
    15775 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LuNCoR

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/81/c1/81/81c1818c2f4f4b87e024a1c47816af35.jpeg&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar bu 2 paket aynı olmasına rağmen neden fiyat farkı var? Aynı değil mi, ben mi yanlış görüyorum?

Aynı değil. Tomb Raider Collecion bugüne kadar çıkan tüm oyunları içeriyor. Diğeri ise sadece 2013 ve sonrası çıkan oyunları kapsıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 30 Temmuz 2021; 12:17:7 >
  • Yarbay
    15775 Mesaj

Bu aralar epic uygulaması bende çok geç açılıyor. 5 dakika sürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 30 Temmuz 2021; 13:29:43 >
    |
    |
  • Yarbay
    5154 Mesaj

Öyle değil hocam diğer pakette sadece Shadow of the Tomb Raider ve paketleri var.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,454
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.