Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: d41mon Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 29 Misafir (2 Mobil) - 28 Masaüstü2 Mobil
5 sn
281.445
Cevap
2.176
Favori
14.574.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10832
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2916
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1968
  • Favoriye Eklediklerim 2228
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4048 mesaj) Johnny Silverhand (3359 mesaj) XanthiN (2916 mesaj) Noctivagant (2723 mesaj) The Frost (1923 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (119607 mesaj) Mobil (36959 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9706 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (284 mesaj) (691 mesaj)
  • @
417 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1752 Mesaj
    Gamepass kullanışlı ve mantıklı mi? Yanı sadece belli zamanlarda pc kullanan biriyim oyun almak çok maliyetli bunun yerine game pass almayı planliyorum nasıl olur?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    300 Mesaj

Dyson Sphere Program denemiş olan var mı? Satisfactory ve Factorio'dan sonra birde bunu denemek istiyorum  

• Teğmen
    208 Mesaj

3 gün boyunca oynaması ücretsiz. hikaye modunu bitirip silerim olmadı :)

store.steampowered.com
    Save 40% on Marvel's Avengers on Steam
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/997070/
  • Teğmen
    189 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/81/c1/81/81c1818c2f4f4b87e024a1c47816af35.jpeg&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar bu 2 paket aynı olmasına rağmen neden fiyat farkı var? Aynı değil mi, ben mi yanlış görüyorum?

• Yüzbaşı
    300 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: imjohnnystark

3 gün boyunca oynaması ücretsiz. hikaye modunu bitirip silerim olmadı :)

store.steampowered.com
    Save 40% on Marvel's Avengers on Steam

Hikaye modu o kadar kısa mı yav? :D Öyleyse bende indireyim.

• Yarbay
    14946 Mesaj

epic'in ücretsiz verdiği train sim world 2'yi bilen var mı? Normalde simülasyon oyunlarını severim ama bunun videoları biraz sıkıcı gibi gözüküyor. Bunun yerine farming simulator 19'a başlamak daha iyi mi olur acaba? Sağ olsun ikisini de beleş verdi epic  

• Yüzbaşı
    300 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

epic'in ücretsiz verdiği train sim world 2'yi bilen var mı? Normalde simülasyon oyunlarını severim ama bunun videoları biraz sıkıcı gibi gözüküyor. Bunun yerine farming simulator 19'a başlamak daha iyi mi olur acaba? Sağ olsun ikisini de beleş verdi epic  

Trenlere ayrı bir sevgi/ilginiz yok ise Farming Sim 19 daha genele hitap ediyor bence.

• Teğmen
    208 Mesaj

Hiçbir bilgim yok valla ne kadar sürdüğü hakkında. 10-12 saat ise bitiririz sıkıntı olmaz 😁

|
    |
    aerolona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3670 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Gamepass kullanışlı ve mantıklı mi? Yanı sadece belli zamanlarda pc kullanan biriyim oyun almak çok maliyetli bunun yerine game pass almayı planliyorum nasıl olur?

Belirli zamanlarda PC kullanıyor/oyun oynuyorsanız o zaman Game Pass tam size göre. Oynadığınız zamanlar ödeme yapar oynarsınız, kullanmadığınız/oynamadığınız zaman iptal edersiniz.

Hatta şu an Coca Cola Lime şişelerinden 1 aylık deneme kodu çıkıyor + Microsoft hesabınıza ödeme yöntemi girdiğinizde 2 aya çıkıyor. Bu kampanya ile 2 ay boyunca deneyip, size uyup uymadığına daha kolay verebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 29 Temmuz 2021; 21:13:3 >
  • Emekli Yönetici
    12729 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Oynaması ücretsiz oyunlara ekleme yapalım:

Marvel's Avengers - oynaması 4 gün ücretsiz:

Grounded - oynaması 4 gün ücretsiz:

https://store.steampowered.com/app/962130

Golf With Your Friends - oynaması 4 gün ücretsiz:

https://store.steampowered.com/app/431240

|
    |
    imjohnnystark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    14946 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aerolona

Trenlere ayrı bir sevgi/ilginiz yok ise Farming Sim 19 daha genele hitap ediyor bence.

Alıntıları Göster

Teşekkürler  

|
    |
  • Onbaşı
    18 Mesaj
    Arkadaşlar Football Managerden indirim kodu geldi mail olarak görselsek fiyata düşüyor. Ben saha önce 20 aldığım için 21 almayı düşünmüyorum. Uyguna almak isteyen varsa benimle iletişime geçebilir. Steam ve epic games vasıtasıyla alınabilir. 299₺sen düşüyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    4288 Mesaj

Hikaye modu uzun değil, 8-10 saat civarı. Ana görevleri ("A" logosu olan görevler) yapın sadece. Ana görevler içinde tanıtım amaçlı coop görevleri de serpistirildigi için 10 saat içinde oyunun neredeyse her şeyini tecrübe etmiş oluyorsunuz. Tabi her karakterin bütün skillerini açmak için oyunun asıl looter shooter kismina girmeniz gerekiyor. Ana hikayede tek karaktere yüklenseniz bile tüm skilleri açmanız imkansız.

Incelemelere bakıp oynamamazlik etmeyin. Oyunun ana senaryosu fena değil. Hatta ben ilk 1-2 saatine bayıldım. Sanki oyunun ilk saatlerini yaptıktan sonra yukarıdan birileri gelip, niye uncharted yapiyonuz gidin destiny cakmasi yapin marvel lisansi için para lazım demiş. Proje de başka yöne kaymış. Oyunun devamı ilk saatlerdeki gibi kaliteli olmasa da sürekli yeni hero ve yetenekler kullandiginiz için sıkmıyor. Tabi arada tanıtım amaçlı giren server parcalama, bölge tutma görevleri var. Onlar her türlü sıkıcı. Mekanlar vs çok tekrar ediyor. Kaç kere girdim o labratuvar gibi yere sayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 29 Temmuz 2021; 21:45:15 >
    |
    |
    aerolona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    402 Mesaj

A Plague Tale çok iyi oldu. Bu oyunu oynamak istiyordum. Bi ara beleş olacak diye söylentiler vardı. İyi ki almamışım :D

|
    |
  • Yarbay
    2060 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    UğurDündarın Dövdüğü Adam

Greedfall için denedim oluyor.

https://www.anonymousceviri.com/post/xbox-game-pass-oyunlarina-turkce-yama-yapma-rehberi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4288 Mesaj

Oyunu yükle, sonra dump et, sonra başka klasöre kopyala, sonra yüklü oyunu kaldır, dump klasörünü sil, oyunu kopyaladığın yerden terminalden komutla oyunu geri yükle... ölme eşeğim ölme :) Bir de bunları yaparken geliştirici modu vs açık olacak ve klasör izinlerini değiştireceğiz. Bunun yerine gidin malum yerlerden gog versiyonunu indirip ona yama yapın, ya da direkt İngilizce oynayın. Daha pratik ve daha güvenli.

|
    |
    UğurDündarın Dövdüğü Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2060 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    UğurDündarın Dövdüğü Adam

10 dakika bile sürmüyor. Buna mı eriniyorsun?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    keremec kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    853 Mesaj

Paylaşıldı mı bilmiyorum ama yeni çıkan Chernobylite oyunu Steam üzerinde şuan 80 TL iken, Epic üzerinde 44 TL fiyata alınabiliyor.

https://www.epicgames.com/store/tr/p/chernobylite

• Yarbay
    4288 Mesaj

Greedfall büyük bir oyun değil. Dosyaları da paketlenmiş şekilde duruyor. 100 den az dosya var. Üstüne Ssd de varsa evet kısa sürer. Aynısını 60-70gb lik AAA oyuna yaptığını ve HDD kullandığını düşün. Sadece 3 kere kopyalamak 40-45 dakika sürer. O da oyun dosyaları arşivlenmiş ise. Aynısını batman arkham knight gibi 5000-6000 tane dosyadan oluşan bir oyuna yaparsan saatler sürer. Ben uğraşmam açıkçası, İngilizce oynar geçerim. Türkçe istersem de gider malum yönteme başvururum. Çünkü bu adımları uyguladıktan sonra oyunun kopya korumasinin bir katmanini kaldırmış oluyorsunuz, korsandan pek de farkı kalmıyor. Gidip DRM free versiyon kurun daha pratik.

@Impakt

Keşke epicde de 80tl olsa, kuponla 20 TL ye alınırdı  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 29 Temmuz 2021; 22:39:44 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Impakt, UğurDündarın Dövdüğü Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1263 Mesaj

Benim bildiğim Steam’in, oyun firmalarına “başka platformlarda Steam’den daha ucuza satamazsın” diye şartı var. Yakında Epic’de de 89 tl olur o oyun mecburen. Epic yine kupon verirse 29 TL’ye alınabilir o zaman.

@keremec

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 29 Temmuz 2021; 22:59:47 >
    |
    |
    Bahsedilenler: keremec, Impakt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.