Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
40 Misafir (16 Mobil) - 24 Masaüstü16 Mobil
5 sn
280.467
Cevap
2.179
Favori
14.499.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10820
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2900
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1957
  • Favoriye Eklediklerim 2230
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4045 mesaj) Johnny Silverhand (3338 mesaj) XanthiN (2900 mesaj) Noctivagant (2701 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (118875 mesaj) Mobil (36890 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9660 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (237 mesaj) (576 mesaj)
  • @
417 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    5154 Mesaj

İlk kez görüyorum böyle bir şey.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Miralay Kaplan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15775 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Daha önce hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım. İndirim neyse o oluyor, yani ben hep böyle gördüm.

Mesela şu an bende olmayan bir tek Shadow of the Tomb Raider var. Oyunun tekli fiyatı 53 lira iken Tomb Raider Collection paketini alırsam 61 lira oluyor. Normalde bi tık daha düşük olması gerekmiyor mu? Hep bu şekilde paketlerden faydalanıyordum çünkü.

Mesela Wolfenstein serisinde Youngblood geçtiğimiz indirimde 30 küsür lirayken Alt History paketiyle bana 25 liraya geldi.

Tomb Raider Collection bazı dlc içerikleri ve bazı eski oyunları da kapsıyor. Sizde ana oyunlar olup dlc eksiksik ondan dolayı Tomb Raider Collection almaya kalkıştığınız da fazla fiyat gösteriyordur.

Ben de son çıkan 3 oyun var bana 48.82 TL diyor mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 29 Temmuz 2021; 13:55:46 >

• Yarbay
    5154 Mesaj

Yok hocam sadece Shadow oyunu eksik. Geri kalanı tam.

|
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1828 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: UğurDündarın Dövdüğü Adam

Tanımıyorum onları. Mesajını görünce oradakiler aklıma geldi.

Geçtiğimiz haftalarda indirimli kod aramış bulamamıştım. Onlara yazayım bakalım umarım kodlar sınırlı değildir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1981 Mesaj

RDR2'nin grafikleri çok çok daha iyi hocam, yapmayın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6214 Mesaj
    Erzurum güzel indirim görmüş alıp oynayan var mı tavsiye eder mi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    60 Mesaj

2 liranın bile fazla olduğunu düşünüyorum. Sert bir eleştiri olduysa özür dilerim sadece güzel bir oyun olmadığını düşünüyorum tavsiye etmem.

|
    |
    JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    12680 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

İlgili paketler bende böyle görünüyor. Collection'dan sadece Shadow of the Tomb Raider Definitive + 3 DLC'ye sahip değilim geri kalan hepsi var. Bundle paketlerinin %90'ında içerisinden ürüne sahip oldukça fiyat düşer. "Sahip olmadığınız x öğenin tekil fiyatları" der, belli bir indirim oranı ile bu fiyat üzerinden indirim gerçekleştirir. Sub paketler ise "Must Purchase Together" 'dır. İçerisinden ürüne sahip olsanız da fiyattan düşmez.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b7/a7/0a/b7a70a229af7cc7dceb68f11a552836a.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 29 Temmuz 2021; 16:34:22 >

• Yüzbaşı
    314 Mesaj

Hocam RDR 2 ile beraber şuan piyasadaki en kaliteli 2 oyundan biri. Kesinlikle tavsiye ederim.

JaReD22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5154 Mesaj

Ben sanki birkaç dönem önce bu “Collection” paketinin 48 liraya düştüğünü hatırlıyorum. Hatta o dönem kararsız kalmıştım alıp almama konusunda. Normali yine 53 lira gibi bir şeydi. Paketin tipi değişmiş o zaman dediğinize göre.

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4259 Mesaj

Epic Games, haftaya (5 Ağustos) A Plague Tale Innocence verecek deniliyor. Türkiye fiyatı yeni zamlanmıştı, Epic imdadımıza yetişti :)

Not: Oyun gamepassde bulunuyor, devam oyunu da ilk günden gamepasse gelecek. Yalnız Türkçe yama vs kurmak isteyen varsa gamepass (microsoft store) oyunlarına kurulmuyordu. Epic versiyonu yeni bir güncelleme ile gelmezse halihazırda bulunan yama sorunsuz çalışacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 29 Temmuz 2021; 17:31:2 >
  • Teğmen
    190 Mesaj

As bayrakları A Plague Tale geçen indirimde allamıştım sonra dolar kurundan dolayı fiyatı çok yükselmişti haftaya Epic games ücretsiz veriyor    

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a0/1d/f1/a01df1849371a2a0a2587e5b995f0414.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEMRES-42 -- 29 Temmuz 2021; 18:3:42 >
  • Yarbay
    11200 Mesaj

The Ascent biraz oynadım güzel bir oyunmuş cidden. Tavsiye ederim türü severler bir göz atsın derim.

|
    |
  • Emekli Yönetici
    12680 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Haftanın Ücretsiz Epic Oyunları | 5 Ağustos 18:00'e kadar:

Haftaya:

• A Plague Tale: Innocence
    • Speed Brawl
  • Binbaşı
    1276 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HEMRES-42

As bayrakları A Plague Tale geçen indirimde allamıştım sonra dolar kurundan dolayı fiyatı çok yükselmişti haftaya Epic games ücretsiz veriyor    

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a0/1d/f1/a01df1849371a2a0a2587e5b995f0414.png&t=0&width=480&text=1

Artik dahada oyun almam aldigim oyunlari ertesi ay hep ücretsiz veriyor bune :D

• Uzaklaştırılmış 15 gün cezanın, 14 gün 9 saat 7 dakika kadarı kaldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: HEMRES-42

istek listemde ken foltest vardı epic verdi a plague tale vardı yine epic verdi. bu saatten sonra çok zor oyun alırım  

• Yüzbaşı
    856 Mesaj
    A Plague Tale: Innocence oyununu haftaya epic bedava veriyor. Ben oyunu zamanında 32 TL ile aldım ve muhteşem hikâyesi vardı. Kesinlikle oynayın arkadaşlar...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    190 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wolfamongus

istek listemde ken foltest vardı epic verdi a plague tale vardı yine epic verdi. bu saatten sonra çok zor oyun alırım  

Alıntıları Göster

A plague tale steamde benimde istek listemde yaz indirimde 32 tl almamıştım sonra fiyat artınca kaçırdım diye üzüldüm açıkçası haftaya epic bedava verince çok sevindim. Bu biraz şansa kalıyor elindeki oyunda ücretsize düşebilir yine beğendiğin oyun varsa al epic mağzadaki oyunlar genelde ücretsize pek düşmüyor (control hariç).

|
    |

• Binbaşı
    1828 Mesaj

Fiyatı arttığına üzülmesinler diye oyunu ücretsiz veren koca yürekli Epic  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    HEMRES-42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    190 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Artik dahada oyun almam aldigim oyunlari ertesi ay hep ücretsiz veriyor bune :D

Alıntıları Göster

Şans bende batman serisini aldım Epic ücretsiz verdi

|
    |
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.