Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13935. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (4 Mobil) - 31 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
349.717
Cevap
2.721
Favori
21.315.393
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Nioh hep 20 TL'ye düşüyordu, acaba alsam mı diye düşünüyordum.

İyi ki almamışım, adamsın epic  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 9 Eylül 2021; 19:21:58 >
  • Patron çıldırdı yine
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Her indirime girdiğinde sepete ekleyip zorluğundan dolayı vazgeçiyordum. Şimdi bir gün delilik yapıp oynamak istersem anında oynayabileceğim. Çok iyi oldu.
  • F1 2021 Ücretsiz Hafta sonu kapsamında 3 gün süreyle Steam üzerinden oynanabiliyor. 

• F1 2021 oynaması 12 Eylül 23:00 'e kadar ücretsiz
    • Madden NFL 22 oynaması 13 Eylül 20:00 'e kadar ücretsiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 10 Eylül 2021; 0:58:18 >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Pislik EA aldıktan sonra oyunu almak hayal oldu indirip bi kariyer yapayım haftasonu. Teşekkürler :)

• Nioh ps plus la verilmişti bir ara ama complete edition değildi. Benim sorum ps4 deki karakterimi pc de görür mü ?
  • Drift 86 2 liraya düşmüş. Oyundan düşüreceğiniz en ucuz kartlarla bile 1 lira kar edebiliyorsunuz. Parlak düşerse ne şans.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]store.steampowered.com
    Save 50% on Drift86 on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1070580/Drift86

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• imjohnnystark kullanıcısına yanıt

Aynen öyle,bende her oyununu ön sipariş ederdim ama EA faktörü etkisiyle artan fiyatı doğrultusunda son oyunu almadım.Ücretsiz hafta sonu bu açıdan iyi oldu.Boyutuda 80 GB önceki oyunlar bu kadar yüksek boyutlu değildi indirmeye bıraktım.Hafta sonu oynar pistlerin tozunu alırım oda yeter bana  

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

53 gb hocam sadece o kadar depolama istiyor önceki oyun 25 filandı baya artmış. 20 baya oynadım bunu da bi kere bitirsem yeter farklı pist yok zaten bari yeni oyun moduna bakarım. Size de iyi eğlenceler :)

• Dünkü oyun önerileri için teşekkürler arkadaşlar

Forza Horizon 5 için ne düşünüyorsunuz ?

Halen ara ara 4 ü oynuyorum 100 leveli yeni geçtim gerçi oyun sınırsız sanki asla bitmeyecekmiş gibi :)

Forza 5 ile ilgili ayrıntılar belli oldu mu ? Yani 4 gibi mi olacak belirli bir hikaye olmadan aynı mantıkla 7-8 tipteki yarışlar

araç kolleksiyonu haftalık mücadeleler horizon hikayeleri vb gibi aynı etkinlikler mi olacak

aynısı olacaksa hiç almaya gerek yok.

Birde yakında çıkacak yeni Kena: Bridge of Spirits fiyat çok iyi takip ettiğim bir oyun ama Epic olduğu için hiç alasım gelmiyor.

Keşke steamden gelseydi bu fiyatla. PS5 tarafında da baya fiyat farkı var. Oyun çıktıktan sonra fiyatı artar mı acaba ? 69 TL şuan yeni

bir oyun için bedava duruyor.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

FH4 ne ise FH5'de aynı şekilde sadece mekan değişiyor grafiksel yenilikler bir kaç yeni araç var o kadar şu fiyatlara alınır mı bilemiyorum FH4 150 saati geçtim daha dlc'leri oynamadım bile ama bu fiyatlara FH5 almam 100 tl bandı ve altına inerse alırım

bunun dışında kena ilk duyurulduğunda ilgimi çekti hemen ön sipariş vermiştim fiyatı gayet uygundu sonradan artar diye almıştım ama hiç artmadı üstüne yapımcıya twitterda yazdım tr dil desteği ile çıkış yapacak mı diye localization çalışmaları yapıyoruz dediler ama sonra hiçbir açıklama gelmeyince 2 gün önce iptal ettim

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 9 Eylül 2021; 22:39:0 >

İzlenimlerime göre neredeyse aynı olacak. Grafikleri geliştirip, FH4'e göre nispeten biraz daha büyük haritada ve Meksika'da geçecek. Araç seslerini geliştirip, yeni araçları oraya getirecekler.

Game Pass sayesinde deneyip yeniden FH4'e döneceğim şahsen çünkü bütün arabalarım orada dizdim, kredim de var niye baştan başlayalım ki. 

• Aynı olacaksa pek bir anlamı yok gibi duruyor. Ben 4k tv de forza 4 ü oynarken hala şaşırıyorum grafiklere nasıl boyle iyi olabilir diye :)

Aynı şekilde yeni oyun olduğu için CR de problem olacak daha yeni 8 milyona Jesko alabildim.

Sanırım dediğiniz gibi gamepass den bir süre deneriz steamde indirime girerse o zaman düşünülür gibi o arada 4 e devam

5 le ilgili beni çeken tek şey trafiğin sağdan akacak olması :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 9 Eylül 2021; 22:48:16 >

Ah be hocam. Jesko haftalık etkinliklerle verilmişti. Geçtiğimiz haftada da yanlış hatırlamıyorsam 600 puana alınıyordu Forzathon mağazasından. Bu tarz etkinlikleri takip edin, hiç oyuna girmeseniz de bakının. Her perşembe akşamı "Kadran Adam" Youtube sayfasında paylaşıyor. Güzel fırsat görürseniz hem CR cebinizde kalır, hem de daha kolay yoldan elde edersiniz  

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam çok fazla takip edemediğim için kaçırmışım demekki.
    Dün haftalık forzatron tamamladım ilk defa daha önceden de vardı puan escalade aldım 6 milyona yakın sattım üstüne koyup aldım Jesko yu.
    Gerçi bende bayağı bir araç var 200 un üzerinde hatta dlc lerin verdiği ücretsiz araçlari bile daha toplayamadim çünkü tek tek garaj koymak yoruyor insanı

Kullanmadığım bir sürü araç var hepsini tek tek action house dan fiyatlarına bakıp satmakta zor oluyor bir site olsaydi elimizdeki araçların ortalama değerini filan öğrenmek için satarım çoğunu
  • Gündemi takip için izlenir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 9 Eylül 2021; 23:9:14 >

• kotor remake keşke pcye de gelse. ama exc olmasa göstermezlerdi sanırım

• Bf 2042'nin çıkışına çok zaman kalmadı bildiğiniz üzere, biraz baktım internete ama herhangi bir alternatif bulamadım oynayabilmek için 400 küsür lira bayılmak zorunda mıyız ? Gerçi oyun tam bir fiyasko olacak gibi hissediyorum ama iyi çıkış yaparsa almak da istiyorum.. 420 lira çok para be. BF'yi pas geçip vanguard alayım diye düşünmüştüm Rusya üzerinden ama oyunun oynanış videolarını pek beğenmedim. Bir seneyi daha savaş oyunsuz geçirmek istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A44FAC9E9 -- 9 Eylül 2021; 23:18:22 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.