Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13931. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
23 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.558
Cevap
2.720
Favori
21.293.911
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Giriş

Steam > Gamemaker İle Yapılan Oyunlar İndirimleri | Haftalık İndirimler

Fanatical > Omega Bundle | Diğer Paketler | 5$ ve üzeri harcamalara 1$ İndirim Kuponu: LABORDAY

Playstore > 1C Yaz İndirimi | Green Man Loaded Yaz İndirimi | Devil May Cry & Dead Rising Eylül İndirimi | 505 Games Eylül İndirimi | Team 17 & Daedalic Eylül İndirimi

Greenmangaming > End of the Summer | Ubisoft Sale | 505 Games Sale | Techland Sale | Sıcak İndirimler

Gamebillet > Curve Digital Sale | Alawar Sale | Sıcak İndirimler

Epic Games > Gamescom 2021 | 505 Games 15.Yıldönümü

Ubisoft > Gamescom Sale

Gamersgate > End of Summer Sale | Sıcak İndirimler

Ücretsiz Oyunlar:

Epic Games > Şimdi / 9 Eylül'de > Yoku's Island Express | Sheltered

Amazon Prime > Amazon Prime Gaming

Steam DLC > Battlefield 1 Shortcut Kit: Infantry Bundle / 9 Eylül'e Kadar / Oyuna sahip olmanız gerekmekte

Crunchyroll Premium Deneme > Xbox Gamepass 3 Aylık Kod / Yeni hesaplarda geçerli

Duyurular:

9 Eylül > Playstation Showcase

P.S: Bozuk link falan yakalarsanız bildirin düzelteyim .

P.S 2: Bazı indirimleri daha önceden arkadaşlar paylaştı benim tek yaptığım bunları tek yerde toplamak oldu hepsini ben bulmadım kısaca .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 6 Eylül 2021; 23:21:55 >

• aerolona kullanıcısına yanıt
    Emeğin için teşekkürler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

9 Eylül'deki Playstation sunumunda Uncharted Collection PC için duyurulacak gibi geliyor. Öyle bir şey olabilir mi lütfen olsun çünkü :)

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Emeğin için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aerolona -- 7 Eylül 2021; 2:8:22 >

• the little prince kullanıcısına yanıt
    İnşallah uygun fiyat ile çıkış yapar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CaptainErturan kullanıcısına yanıt

399 ile çıkar.

Crunchyroll den kod alınabiliyor mu hala

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 7 Eylül 2021; 16:51:22 >
  • Alan Wake Remastered resmi olarak duyuruldu.Bu sonbaharda geliyor ve PC de Epic Mağazasına özel olarak çıkış yapacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 31/10'a kadar alınabiliyor yazıyordu.

Stok yok diyor sıkıntı orada. Sağ olsun forumdan bir hocam hediye etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirzant -- 7 Eylül 2021; 16:55:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirzant

Stok yok diyor sıkıntı orada. Sağ olsun forumdan bir hocam hediye etti.

Adblock kapatıp, VPN ile deneyin o sorunu öyle çözdü bir çok kişi.

Trials Fusion Ücretsiz gibi? Kütüphaneye ekledim ama daha gelmedi yinede paylaşayım dedim. Mağaza ekranı geldiğinde Japonya mağazasında kalıp öyle ekleyin. Çalışıyor mu emin değilim şuan açıkcası :D

Mobildeyim hocam. 3 4 farklı cihazdan her tarayıcıda denedim vermedi 2 hesapla . Yarın bilgisayar gelince denerim tekrar.

• Far Cry 3
    https://store.ubi.com/tr/far-cry--3/56c4947a88a7e300458b45de.html

Oyun bedava sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirzant -- 7 Eylül 2021; 17:17:23 >
  • Humble Choice yeni ay hala belli olmadı sanırım?  

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirzant

Far Cry 3
    https://store.ubi.com/tr/far-cry--3/56c4947a88a7e300458b45de.html

Oyun bedava sanırım

free gözüküyor evet ama satın al diyince hata veriyor bende siz alabildiniz mi ?

• XanthiN kullanıcısına yanıt

20.00

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epic Games mağazasına Epic Games Cüzdanı adı altında yeni bir özellik eklenmiş.Steam Cüzdanına benzer şekilde çalışan bu sistem şimdilik ABD ve Kanada'da kullanılabiliyor ve iki aşamalı koruması açık olan hesaplarda 500 USD kapalı olanlarda ise 150 USD e kadar bakiye yüklenebiliyor.Oyun alımları cüzdan bakiyesi üzerindende yapılabilirken cüzdan bakiyesi ile alınan oyunlarda iade durumunda cüzdana yada banka hesabına iade seçeneğide bulunuyor.Henüz ülkemizde mevcut olmasada yakın süreçte daha fazla yer ve para birimi ekleyeceklerini belirtiyorlar. 

• MARCO kullanıcısına yanıt

Ubisoft Connect uygulaması üzerinden aldım, direkt hesaba eklendi.

• Crysis Remastered Steam çıkış tarihi 17 Eylül

Steam'deki ilk haftasında % 20 indirim+orjinal oyun sahiplerine % 30 indirimle toplamda % 50 indirim oranıyla çıkacak.Bunun yanı sıra Hunt Showdown ile paket olarakta alınabilecek ve bu oyuna sahip olanlarda paket indirimiyle daha uyguna alabilecekler. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 7 Eylül 2021; 18:41:22 >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.