Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dvoca Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 27 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
349.707
Cevap
2.721
Favori
21.313.737
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Elimde fazladan olan keyi paylaşıyorum, isteyen kullansın

"Alien Breed Impact"

MQCY9-GG7YD-YZILN

• quote:

Orijinalden alıntı: nArc

Elimde fazladan olan keyi paylaşıyorum, isteyen kullansın

"Alien Breed Impact"

MQCY9-GG7YD-YZILN

aldım, teşekkürler.

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    boşverin diabloyu hocam. path of exile’a gelin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt

Diablo severler için Diablo'nun yerine bir şey koymak zordur elbette ama bende Path of Exile hakkında çok sağlam yorumlar duydum üstelik oyun F2P olmasına rağmen. İçerik açısından oldukça dolu olduğu söyleniyor. Canı Diablo çekenler ve Diablo 2 Resurrected'ı alamayacak olanlar kesinlikle baksın ama tam hayat gömmelik oyun gibi duruyor benden söylemesi.

• Diablo 2'ye 5 bin saat harcamışımdır. Ortaokuldan üniversite sonrasına kadar oynadık. Diablo 3'e de 3500 saat falan harcamıştım yanlış hatırlamıyorsam. PoE için Steam'de 4590 saat gözüküyor, kendi programını da sayarsak herhalde bir 7 bin saat de onunla geçmiştir.

PoE'nin trade, skill ve item olayını beğenebilen biri için diğer oyunların esamesi okunmaz. Her yönüyle değerlendirildiğinde türünün en iyisi de PoE'dir. Diğer oyunlar bazı hususlarda PoE'den daha iyi olabilir, ancak sadece bu hususlar için oyun oynamıyoruz. Oyunun geneline bakmak gerek.

Oyunu çözmeye çalışıp, takıldığınız yerler için iyi ve discord kullanan bir guild'e girip oyunun temellerini öğrenebilirsiniz. Bu tarzı ne kadar sevdiğinize ve ne kadar vakit ayırabildiğinize göre bir lig içinde, üç ayda oyunun çoğunu eğlenerek öğrenirsiniz. Mekaniklerin tamamını öğrenmek zaten uzun süre mümkün değil, son iki lig hariç beş yıldır oyunu oynuyor olmama rağmen hâlâ bir şeyler öğreniyorum.

• The Dark Pictures Anthology serisinin önceki iki oyunu(Man Of Medan ve Little Hope) kütüphanenizde bulunuyorsa yeni çıkacak olan House Of Ashes % 34 lük paket indirimi oranıyla 150 TL yerine 98 TL ye düşüyor.Daha önceden paket indirimi yoktu yeni eklemişler.Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• Hudson51 kullanıcısına yanıt
    hayatsız olanlar için güzel oyun. nereden biliyorsun diyorsan profilimdeki 3200 saate göre yorum yapıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diablo yu seven biriyseniz poe uygun olmaya bilir.
    Grim dawn cok daha yakin diablo ya

Fakat poe icerik olarak piyasadaki en iyi ARPG oyun. ( bence diablo 3 un oynanis hissi ve animasyonlari daha iyi poe ye gore. Bu sorunu da poe 2 de cozerler gibime geliyor)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Sonunda akıl edebildiler şunuDijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]store.steampowered.com
    Daedalic Publisher Weekend
    https://store.steampowered.com/sale/daedalic
  • XanthiN kullanıcısına yanıt

Partisans 1941

Commandos ve türevini sevenler için kaçmaz, en dip fiyatında...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 6 Eylül 2021; 9:21:31 >
  • emrahcey E kullanıcısına yanıt

oyunu ilk çıktığında alsam mı acaba diye düşünüp malum yollardan biraz oynamıştım fakat çok bug vardı. şu an düzgün çalışıyor mu bilmiyorum fakat içine girilmeyen binalar, takılıp kalan adamlar vs vardı fazlasıyla. bunların dışında bazı bölümlerde ya da bazı maplerin belirli bir kısmına geçince anormal fps düşüşü oluyordu. normalde vsyn açık 60 sabit oynarken 15 civarına bir anda düşüyordu ve o kısım bitene kadar düzelmiyordu.

bu tür teknik sıkıntıları kenara koyarsak oyun eğlenceliydi tavsiye ederim fakat ben epey sinir olmuştum denemeye çalışırken.

• Bununla ilgili @TheMuyu hocam bilgi verebilir. Severek oynamıştı kendisi.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]Nibeltwitter
    “F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch early review scores Noisy Pixel 9 COGconnected 90 Hardcore Gamer 4/5 Game Informer 8.5 Press Start 8 PlayStation Universe 8 MC 83 (9 critics) https://t.co/w01mp8PzKM OC 82 (3 critics) https://t.co/IO5DAkzATd”
    https://twitter.com/Nibellion/status/1434798283847880704
  • sroad kullanıcısına yanıt

Ben bitirdim 5-6 ay önce bir sorun yaşamadım, çok zevk aldım oynarken. Oynadıktan sonra DLC çıktı tekrar baştan başlamak istemedim, belki ilerde dlc için tekrar oynayabilirim. Şimdi şu oyunun çıkmasını bekliyorum.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]store.steampowered.com
    War Mongrels on Steam
    https://store.steampowered.com/app/1101790/War_Mongrels

#bannerlord

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ScopeFr kullanıcısına yanıt

bunu ben de bekliyorum hocam listeme partisans'la beraber almıştım sanırım.

dlc hikayenin devamı gibi mi yoksa doğrudan ana hikayeden bağımsız bölümler mi ekliyor?

sorunlar çözüldüyse ben de oyunu güzelce bitirmek için bu fiyattan alayım diye düşünüyorum. bir de toplu paketlerde herhangi bir season pass gözükmüyor, sanırım oyun ve dlc'yi ayrı ayrı alsak daha uyguna gelecek değil mi?

• Yeni haritalar zorluklar ekliyor, ben de tam denemedim yeni dlcyi. Ama sandbox oynanış gelmiş gibi düşünün. Yeni hikaye yok sanırım. Şu şekilde belirtmişler;

• Yüksek tekrarlanabilirlik için sandbox yaklaşımı
    • Görev Modu: 7 yeni konumda yepyeni meydan okumalar
    • Değiştiriciler ile senaryoları özelleştir. Partizan takımını, yeteneklerini ve ekipmanını serbestçe seç
    • Kahraman Savunması modu: En güçlü komutanlar için yeni dalga savunma modu
    • Partizanlar için kişiliklerini daha derinden anlama imkân tanıyacak ilave kamp ateşi diyalogları

Evet season pass getirmediler. Ayrı ayrı alırsanız supporter pack almadığınız için daha uyguna geliyor.

• Crysis Remastered Steam lansman tarihini duyurduğumuz ve bir sürü ücretsiz Crysis Remastered anahtarı için etrafta dolaştığımız için yarın 17:00 CET'de canlı yayına katılın

• Knockout City (Origin)

7T6N-R4WL-RRCF-XK27-SQL2

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.