Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13875. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 40 Misafir (5 Mobil) - 43 Masaüstü11 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
349.725
Cevap
2.721
Favori
21.315.994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

steamde eaplay var mı sizin ?

• Elinde fazladan Battlefield 1 keyi olan varsa benimle paylaşabilir mi?

• EA play kullanmıyorum. Gerçi bir ara ücretsiz paket falan verilmişti ama Premium Pass da vermezler sanırım beleşe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 24 Temmuz 2021; 17:30:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alla alla Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] nasıl oluyor acaba

• 2018 ya da 2019’da Bf1 sahiplerine Revolution ya da premium pass (tam hatırlamıyorum) hediye verildi. Siz bu oyuna önceden sahip misiniz yoksa prime ile mi aldınız? Prime ile aldıysanız o zaman oyunun yanında ekstra içerik de verilmiş. 2 arkadaşa daha sordum bakalım onların cevabı bekliyorum.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Amazon Prime Gaming ile aldım işte yeni yani.

Mesela BF4 hangi sürüm dağıtılmıştı bilmiyorum ama şimdi ona baktım sadece Premium Pass unlocked görünüyor onda da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 24 Temmuz 2021; 17:39:59 >
  • EA daha önce tüm bf oyunlarının DLC lerini bedava dagitti. Belli aralıklarla birer DLC veriyorlardi. Bf1 de ise ayriyetten kaçıranlar için tüm dlcleri aynı anda season pass olarak da verdiler. Dlcleri almak için oyuna sahip olmaya gerek yoktu. Zamanında alıp eklemişsniz iste kütüphaneye.

https://www.ea.com/tr-tr/games/battlefield/battlefield-5/news/battlefield-1-premium-pass-giveaway-one-more-chance

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Sipariş geçmişi böyle. Bütün oyunu toplamışım haberim yok :)

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konuya dahil olmayan adam -- 24 Temmuz 2021; 17:44:55 >
  • sen ona bakınca ben de bir bakayım dedim aynı tarihte ben de almışım premiumu oyun yokken Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Hollow Knight: Silksong için yeni bir haber yok değil mi?

• Ubisoft da tatil indirimi baslamis... travel sale; standard bir indirim!

• BF1 Revolution'ı kart düşürme maksatlı olarak Steam'den almak istiyorum da yine de Origin hesabına eklenecek ve oradan oynayacağım doğru mu?

• Ea play konusu açılmışken bir şey sormak istiyorum. Ea play vpn ile alınabiliyor mu acaba? yıllık almak istiyorum da

• Evet, Origin gerekiyor.

• bf1 key

3ED5-XLCN-EGV6-98GY-RKAE

• quote:

Orijinalden alıntı: Hoid

Hollow Knight: Silksong için yeni bir haber yok değil mi?

Maalesef hocam ben de deli gibi bekliyorum bu oyunu ama ses seda yok, büyük ihtimal 2022 gibi çıkartacaklar.

• FM 21 Touch oyununu en ucuz nereden alabiliriz acaba? 75 liraya düşmüş geçen ay. Kaçırmışız. Bakıyorum steam ve epic üzerinde oyun 150 liradan satılıyor.

• Free Man. kullanıcısına yanıt

Önümüzdeki ay %65-70 oranında indirim alacaktır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 25 Temmuz 2021; 16:6:43 >
  • bf 2042 için ea play'in %10 indirimini kullanıp iade edebiliyor muyuz, deneyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bf 2042 için ea play'in %10 indirimini kullanıp iade edebiliyor muyuz, deneyen var mı?

Geçen ay oluyordu, bir arkadaşım önce EA Play aldı, sonra EA Play indirimiyle BF 2042 aldı ve EA Play'i iade etti, Steam de kabul etti.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.