Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Halorandal , shaeen , DARKKNIGHT54 , emaka , Yhe_Belmondo Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 42 Misafir (4 Mobil) - 40 Masaüstü7 Mobil2 Android
5 sn
349.473
Cevap
2.720
Favori
21.285.918
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hocam Vermintide 2’yi ücretsizken denedim, hoşuma gitti ama uzun soluklu nasıl olur ben de bilmiyorum. Biraz videolarına bakıp ona göre almayı düşünüyodum ben de

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Grounded fiyatı 180 tl den 50 tl ye düşmüş bu iyi haber....

Aynı güzelliği Age of Empires için de yapsalar keşke. Valla helal olsun Microsoft.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seen oyununa güncelleme gelmiş. Seen 2 oyunu gelecek ve Seen sahiplerine ücretsiz vermeyi hedefliyorlarmış. İlk oyunu tamamlamaktansa “Seen 2” şeklinde devam etmeyi tercih etmişler.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Vermiyor ve DLC ler Oyunun 5 katı para, benim takibimde bu oyunda gerçek anlamda bir paket olursa DLC vs herşey dahil alacağım

• A Plague Tale: Innocence epey güzel bir oyunmuş. Konsolda zamanında Plus tarafından verilmiş, yeni oynama fırsatı yakaladım. Steam tarafında fiyatı artması kötü olmuş. İndirimde 32₺'ye düşen oyunu 130₺'den 250₺'ye çıkarmak vicdansızlıktır. Bir tek Türkiye'de bu denli yüksek bir güncelleme olmuş, normalde base fiyat 45$'den 40$'e düşmüş. Neyse ki Game Pass tarafında var görünüyor. Hikayeli sürükleyici oyun arayanlar kaçırmasın.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

İlk oyun Limbo ve Inside tarzında bir oyundu ve parmak bastığı noktalarda bence oldukça iyiydi. Zorbalığın anlatılmasında farklı bir bakış açısı ortaya koyuyordu. Seen 2'nin geliyor olması da sevindim üstelik Seen 1 sahiplerine ücretsiz verilmesine daha çok sevindim Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar gençler. 6 ay önce askere gidip teslim olmuştum geçen gün terhisi aldım. bu süre zarfında biraz bakındım pek bir şey kaybetmemişim gibi şöyle güzel oyun yok gibi yeni çıkan aaa oyun falan. ama dl2 fiyatı çıkmış. ultimate ed. alınır mı acaba? gerçi sistem dizmek lazım ona da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt
    İnşallah verilir, daha da önemlisi tam sürüm çıkar da yarım bırakmazlar yine

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Cyber faciasında gördük ki bir oyun çıkmadan önsipariş vermek akıl işi değil bana göre
    Bu dl firmasında da bir takım sıkıntılar olmuştu
    Çıktıktan sonra alınması daha iyi olur zaten kısa sürede fiyatı da düşer en az %20

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaReD22 -- 21 Temmuz 2021; 9:15:24 >
  • Dl2 ne ya. İki harfe fazla bassanız da şu oyunların tam adını yazsanız? şekil mi oluyorsunuz böyle anlamıyorum ki. Ne anlamamız gerekiyor dl2'den şimdi? Ne yani bu.

• Geçmiş olsun hocam. Dying Light 2 Türkçe olması ile sevindirdi fakat fiyatı ile üzdü. Ben de alıp almama arasındayım.

@Zebercet Dying Light 2'den bahsediyor arkadaş hocam.

• Humble'dan kalan, kullanmadığınız Civilization VI Platinum keyi için 50 tl verebilirim arkadaşlar bilginiz olsun.

• Zebercet kullanıcısına yanıt
    üşeniyorum ama bir dahakine senin için uzun yazarım.

• Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt

Hocam sanırım Dying Light 2 den bahsediyorsunuz. Geliştirme süreci çok sıkıntılı geçti hocam. Senaristleri kovuldu, birkaç kere baştan başlandı, senaryo vs revize edildi. Eğer bana dokunmaz diyorsanız ön sipariş geçebilirsiniz ama bence bekleyin. Çok iyi oyun çıkarsa alırsınız ilk günden zaten.

• Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama No Man's Sky Steam base fiyatı da 150 TL'den 210 TL'ye çıkmış, %40 zam, öhö pardon fiyat güncellemesi almış.

https://store.steampowered.com/app/275850/No_Mans_Sky

https://steamdb.info/app/275850

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Artık her gün bir oyuna zam geliyor. Önümüzdeki kış indirimlerinde ne var ne yok almak lazım. Tabi alabileceğimiz bir şeyler kalırsa. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

üzdü bende %75 gelirse alırım diyordum şimdi gelse bile aynı para olacak Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: falldownnn

üzdü bende %75 gelirse alırım diyordum şimdi gelse bile aynı para olacak  

Aynen ben de %75 indirim görürse Steam'den alırım diyordum, yalan oldu Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Artık Game Pass'ten oynıcaz yapacak bir şey yok.

• Epic games başarılar gelmiş shift+F3 basınca açılıyor önceden yoktu

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • HEMRES-42 kullanıcısına yanıt
    İnternet Explorer gibi uygulama zahmet olmuş :))
    Bedava oyun ve 60 TL'lik kupon harici hiçbir cezbediciligi yok

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.