Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir (5 Mobil) - 15 Masaüstü5 Mobil
5 sn
278.817
Cevap
2.176
Favori
14.334.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10796
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2804
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1907
  • Favoriye Eklediklerim 2225
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4040 mesaj) Johnny Silverhand (3330 mesaj) XanthiN (2804 mesaj) Noctivagant (2647 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (117588 mesaj) Mobil (36700 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9592 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (165 mesaj) (450 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1204 Mesaj

bu tarz oyunların belirli bir kitlesi var ama Türkiye gibi milletin açlıktan intihar ettiği bir ülke için böyle yüksek fiyat çekmeleri tuhaf. Mesela bu oyuna benzer Predator: Hunting Grounds'ı da Türkiye'de 200 kişi bile alan çıkmaz ama yüzde 50 indirimli fiyatı bile 124,5 TL.

|
    |
    Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3596 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Xbox Game Pass'e gelecek oyunlar

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e7/21/bc/e721bc9ad7664e99f28d189fb399c693.png&t=0&width=480&text=1

Bug Fables oynadığım en iyi bağımsız oyunlar arasında. Steam'de nadiren indirime giriyor ve %40'dan fazla indirim almıyor (Benim oyunum da %98 olumlu incelemeyle "Overwhelmingly Positive" kategorisinde olsa, ben de indirime sokmam)

Gamepass'i olanların bir göz atmasını tavsiye ederim. Hele vakti zamanında Paper Mario oyunlarından herhangi birini oynayıp sevdiyseniz, kesinlikle oynayın.

|
    |

• Yarbay
    3606 Mesaj

HumbleBundle Epic Games Store'a özel bundle yapmış ama ... (üç noktayı siz doldurun)

https://www.humblebundle.com/games/epic-games-store

Efsaneleri hatırlayalım;

http://store.donanimhaber.com/c0/fd/dc/c0fddc1fe5200449576e3f8eb746479c.jpg
    http://store.donanimhaber.com/f1/56/33/f156335210385c889ec8fb862960185b.jpg
    |
    |

• Yarbay
    3606 Mesaj

Fanatical mükemmel bir bundle yapmış. 20 tane oyun 25 TL! Yarısında takas kartı desteği var.

https://www.fanatical.com/en/bundle/mega-bundle-5

|
    |
  • Yüzbaşı
    442 Mesaj

Bugün steam indirimleri başlamayacak mıydı?

• Yarbay
    3606 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: falldownnn

Bugün steam indirimleri başlamayacak mıydı?

Yarın 20:00'de başlıyor.

|
    |
  • Yarbay
    5921 Mesaj

inş kupon zart zurt bir şeyler olur kuru kuru indirimler zevk vermiyor heyecan lazım heyecan

• Kurmay Yarbay
    7109 Mesaj

Uzun bir süredir erken erişimde olan ve Temmuz ayında tam sürüm olarak çıkış yapacak Chernobylite'nin tam sürüme geçmesi sonrasında fiyatının artacağını belirtildi.Geliştirici tarafından ifade edilen bilgilere göre oyun tam sürüme geçince ek paketlerde alacak ve oyunu erken erişimde alanlara bu paketler ücretsiz olacak fakat tam sürüm sonrasında fiyatının yükseleceği belirtilmiş.Oyun 16 Ekim 2019 tarihinden beri erken erişimde son güncellemesi yayınlanıp tam sürüme geçiş yapacak.Steam'de erken erişim fiyatı 80 TL ama indirimlerde daha uyguna geliyor.Eğer oyunu almayı düşünüyorsanız yarın başlayacak olan yaz indirimlerinde fiyatı artmadan almanızı öneririm. 

• Teğmen
    155 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

inş kupon zart zurt bir şeyler olur kuru kuru indirimler zevk vermiyor heyecan lazım heyecan

O iş epicte var. Steam tok satıcı yapacağını hiç zannetmiyorum.

• Yarbay
    8084 Mesaj

arkadaşlar hikayesi güzel ve aksiyonu bol bir oyun arıyorum gözüme doom eternal'ı kestirdim öncesinde çıkan doom oyununu almaya gerek var mı sizce (hikaye açısından)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerosol 34 -- 23 Haziran 2021; 23:32:1 >
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj

Batman serisini oynadınız mı? Şu an çok iyi bir indirim var steamde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Aerosol 34 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3606 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HEMRES-42

O iş epicte var. Steam tok satıcı yapacağını hiç zannetmiyorum.

Alıntıları Göster

Son 2 senedir 1 kereye mahsus 10 TL veriyor, haklarını yemelim şimdi  

• Yüzbaşı
    911 Mesaj
    Steam' den güzel atak bekliyorum. Pek oyun oynamasam da dün ubisofttan sağlam oyunlar aldım. Eski laptobumu da format attırıp oyun oynamaya başlarım. Tabi ne kadar verim alırım bilemiyorum :)
    Öncelikle Horizon Zero Dawn' ı bekliyorum. Şu an %40 indirimle 165₺. Buna güzel indirim yapabilir.
    Resident Evil oyunlarında, Halo serisinde, Mass Effect serisinde sağlam indirim bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    155 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Son 2 senedir 1 kereye mahsus 10 TL veriyor, haklarını yemelim şimdi  

Alıntıları Göster

Ben onu da görmedim kart filan toplanıp satılıyormuş ben bilmiyordum  

Forza Horizon 4 (keşke epic satılsaydı ) alacam indirim olursa olmazsa epic ve ubisoft aldığım oyunlar var onları oynarım.

|
    |

• Yarbay
    4168 Mesaj

Şimdi doom eternal, doom 2016 nin devamı, ama sor bana hikaye hakkında hiç bir fikrin var mı diye, yok. Tavsiyem yine de önce ilk oyunu ardından 2. Oyunu oynayamaniz yönünde ama hikaye beklemeyin. Hikaye bekliyorsaniz wolfenstein serisine bakabilirsiniz. Tavsiyem direkt gamepass alın. Hepsini oynayın, zaten kısa suruyorlar.

Liste olarak vermek gerekirse.

Basında yıldız olanlar hikayesini direkt vermeyen ya da hikayesiyle öne cikmayan oyunlar.

FPS:

Wolfenstein New order, new colossus

Dishonored 1,2 (gizlilik odaklı oynanabilir)

Titanfall 2

*Doom, doom eternal

*Rage 2

TPS:

Gears 4 ve Gears 5

Battlefront 2 (campaign, fps de oynanıyor)

*Control

*Sunset Overdrive

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 24 Haziran 2021; 0:21:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5085 Mesaj

Hatırladığım kadarıyla oyunda Türkçe dil vardı ama Steam sayfasında desteklenmediği yazıyordu. Haber için teşekkür ederim hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1732 Mesaj

Doom serisi Souls serisine benziyor, hikaye ve dünya inşası gameplay arkasına gizlenmiş.

Yapımcı size önce oyna sonra dünyasında kaybolursun diyor. Daha önce Dark Souls da sorulmuştu, piyasadaki en güzel ve enteresan dünya inşası Souls evrenindedir. İnanılmaz güzel bir hikayesi var ama takibi oyuncuya bırakmış durumda. Doom da aynı, Eternal bu konuda biraz daha elinizden tutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 24 Haziran 2021; 0:48:40 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    7109 Mesaj

Rica ederim.

Oyunu erken erişim sürecinde takip ediyorum.Geliştirici en son yaptığı soru-cevap oturumunda fiyat artışını bizzat belirttiği için paylaştım.Belki oyunu almayı düşünenler vardır. Belirttiğiniz gibi erken erişim sürecinin bir bölümünde gönüllü bir çevirmen tarafından hazırlanan ve oyuna eklenen Türkçe dil desteği mevcuttu ama çeviri yapan arkadaşımız artık devam etmediği için erken erişimde yeni eklenen içeriklerde dahil öylece kaldı.Steam sayfasında belirtildiği gibi şu an için Türkçe dil desteği bulunmuyor.

|
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    286 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kinyas22

quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

yanlış hatırlamıyorsam geçen sene 60tl ye 10 tl vermişlerdi

|
    |
  • Binbaşı
    1453 Mesaj

Daha gecen FORWAR kodu sayesinde 20TL ye Far Cry 5 ve de Season Pass'ı 20TL ye aldık.

toplam 40 TL

Bu nedir ben söyleyeyim [BENCE]; ekran kartları pahalı veya bulunamıyor millet PS5'e (XBOX) yönelecek bizde biraz daha sövüşleyelim mantığı... ama bu hesap ters teper çabuk vazgeçerler satamayınca... alacak ''...'' lar çıkar tabii...

Ekran Kartlarında olduğu gibi mecbur kalanlar müstesna.

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,982
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.