Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (12 Mobil) - 15 Masaüstü13 Mobil7 Android
5 sn
278.866
Cevap
2.176
Favori
14.337.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 16 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10798
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2807
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1908
  • Favoriye Eklediklerim 2225
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4040 mesaj) Johnny Silverhand (3330 mesaj) XanthiN (2807 mesaj) Noctivagant (2649 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (117617 mesaj) Mobil (36710 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9594 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (169 mesaj) (455 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1019 Mesaj

İyi bir oyun olsa da The New Order bence daha iyiydi hocam 2'de boss fight yok daha tek düze bir oyun olmuş.

|
    |
    d41mon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    118 Mesaj

Sekiro oyununa yeni başladım, souls oyunlarına kıyasla çok daha hızlı bir yapısı var. Souls oyunlarında sınıf, silah, büyü çeşitliliği gibi şeyler olması tekrar oynanabilirliği yönünden avantajlı. Ayrıca Sekiro daha çok sinematik ve hikaye anlatımı var, souls oyunları daha fazla gizem içeriyor. Ben şahsen souls oyunları ile başlamanızı öneririm bu iki oyundan seçecek olsam DS3 seçerdim ve kontrolcünüz yok ise dark souls 2 ile 3 oynamanızı önermem, dark souls 1 klavye mouse ile oynamak zorlamıyor. Olur da zorlanırsanız veya lore'unu merak ederseniz güzel Türk YouTube kanalları var souls oyunları hakkında. Oyun ne kadar bezdirse de mekanikleri ve tatmin hissi o derecede iyi. Son olarak, DS3 ile başlayarak -özellikle meraklısı değilseniz- hikaye konusunda çok şey kaçıracağınızı sanmam ama DS1 ile bazı mekanlar ortak ve bazı bosslar farklı şekilde bulunabiliyor.

|
    |
    Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çok teşekkürler.Bana da Sekiro sanki hikayenin ön planda olduğu oyun gibi geliyordu. Dark soulslara göre. Gamepad var. Dark souls 3 e başlayacağım yakında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    saintmedic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1897 Mesaj

Souls oyunlarında hikaye en son bakılacak yerdir hocam. Neden derseniz hikaye kötü olduğundan felan değil aksine hikayesi ve lore'u baya iyidir Souls oyunlarının ama oyun size bunu anlatmak için uğraşmaz kendiniz okumak zorunda kalırsınız itemlerden veya wikiden vs o yüzden hikaye kısmını dert etmeyin. İşin bütün etli kısmı oynanıştadır ve biraz da zorlayabilir sizi. Çünkü oyunun genel mantığı sürekli ölmeniz ve bu sayede gelişmeniz hani buna hazır olarak oyunları almayı düşünün. Ayrıca korsan indirmenizi de önermem ve alsanız dahi paranıza çöpe atmazsınız birilerinin aksine. Sadece her oyuna nazaran bu oyunda çok daha sabırlı olmanız lazım. Souls oyunlarında ki püf nokta oyunu bitirmek değil sürekli ölüp profesyonelleşerek boss'lara tek atmanızda yatar. Sekiro da yine güzel bir Souls oyunudur ama Dark Souls'un aksine parry mantığı oyunun çekirdeğinde yatar bu yüzden de oyunda daha hızlı ve akıcıdır. Üstelik Sekiro da diğer Souls oyunları gibi geçemediğiniz boss'u başka yerde levelinizi yükseltip gelip tek atamazsınız çünkü oyunda Dark Souls'lar gibi bir level mantığı yoktur. Hikaye olarak ise Dark Souls oyunlarına nazaran daha lineerdir Sekiro ve bolca da ara sahne ile hikaye anlatmaya çalışır ama günün sonunda baktığınızda Sekiro içinde wiki açarken kendinizi bulursunuz hani onda da çok hikaye anlatılma olayı yok. Dark Souls 3 ise daha saldırı odaklı mekanikleri barındırır ve temposu Sekiro'ya göre de daha düşüktür. Bence bu ikisinden önce Dark Souls 2 Scholar of the First Sin alın. Grafikleri ne 3 ne de Sekiro kadar iyi değildir ama oyun her anlamıyla Dark Souls serisi içinde de en sevilen oyunlardandır. Üstelik yaz indirimde de daha ucuz olur. 2'i alıp deneyin eğer severseniz Souls mantığını, diğer oyunları da durumunuza göre alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 22 Haziran 2021; 22:26:3 >
    |
    |
    Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1638 Mesaj

Wildlands oynamadım hocam karşılaştırma yapamayacağım. Ama Breakpoint aldığı kötü puanları sonuna kadar hak ediyormuş fikrimce. Puanlar fazla bile verilmiş dedim oynarken :)

Gameplay videolarından çok etkilenip beğenmediyseniz uzak durun bence. 4 saat oynayıp sildim ben. Oyun hoşunuza gider oynarsınız tabi zevkler renkler meselesi.. Ucuzluğuna kampanyasına falan kapılıp kaçırmayayım düşüncesiyle almayın diye söylüyorum sadece.

|
    |
    ExMilitary kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1019 Mesaj

Anladım hocam bir Wildlands Breaking Point kıyası kafamda alıp almayacağım konusunda bir netleştirme yapar diye sormuştum

|
    |
    Dutch van der Linde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1897 Mesaj

Hocam her iki oyunda birbirlerinde çokta farklı değil. Üstteki arkadaş Breakpoint den zevk almadıysa sanmam Wildlands dan da zevk alsın hani :) Karşılaştırma olarak ise detaya inersek her iki oyunda neredeyse birçok şey aynı hani görev yapıları, haritada düşmanların konumlanmaları vs ama tek fark tema. Wildlands daha renkli bir açık dünya sunarken Breakpoint ise daha karanlık, puslu bir dünya sunuyor. Birde Breakpoint hala yeni güncel bir oyun sürekli güncellemeler geliyor. Birde Yapay zeka takım arkadaşları her iki oyunda da var ama Breakpoint de daha kötüler çünkü Wildlands da bu oyunun ana mekaniklerinde iken Breakpoint de ise sonradan güncelleme ile getirdiler hani sonradan eklendiği pek hissediliyor. İşte Breakpoint de heal basma olayı vs var yenilik olarak Wildlands'a nazaran. Breakpoint daha güncel olduğundan karakter özelleştirme olayı da baya gelişmiş Wildlands'a göre. Genel olarak ise Wildlands biraz daha realistik, Breakpoint ise daha fütüristik bir havada. Birde Breakpoint de level olayı baya önemli hani Wildlands da pek core bir mekanik değil ama Breakpoint de level olayı daha ciddi ve Division serisi gibi bir iki seviye üstünde bile baya zorluyor affetmiyor ha tabi Breakpoint de affetmediği noktalar yapay zekanın iyi olabildiği yerler ama pekte iyi olduğu söylenemez :D Ayrıca Breakpoint de ufaktan ben Division'laşma tadı da almıştım. Wildlands daha hikaye odaklıydı birde Breakpoint'e nazaran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 22 Haziran 2021; 23:27:18 >
    |
    |
    ExMilitary kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    79 Mesaj

RX 570 sahibiyim. Breakpoint neredeyse en düşük ayarlarda çalışıyor. Hiç memnun değilim. Benzer oyunları daha yüksek ayarlarda oynayabiliyorum. Bence oyunda optimizasyon sorunu var. Wildlands ise 1 saat sonra çok sıkıcı geldi. Hep aynı şeyler.

|
    |
  • Yüzbaşı
    302 Mesaj

https://store.steampowered.com/bundle/3533/Summer_Sale_Puzzles_Bundle/

Bulmaca tarzı oyun severler için bir bundle indirimi başlamış. Bunlar arasında Machinarium ve Samorost 2 var, ikisini de oynamıştım ve gayet güzel oyunlar.

|
    |
  • Yarbay
    2990 Mesaj

Ubisoft oyunları çöp diyoruz ama dinletemiyoruz yav :D

Anca Enis Kirazoğlu ya da Dost Kayaoğlu gömerse az biraz ikna oluyorsunuz :)

• Yüzbaşı
    302 Mesaj

Sizce yaz indirimlerinde Lego Builder's Journey'in fiyatı düşer mi? Steam'e çıkalı 8-10 saat oldu, çok yeni. 33 TL şu anda.

|
    |
  • Yarbay
    6089 Mesaj

Ya aslında firmada çok güzel potansiyel varda senelik oyun çıkarması işi bozuyor
    Serilerde aralik 3 yada 4 sene olsa gerçekten çok daha güzel emek verilmiş yapımlar ortaya çıkar
    Rockstar örneğin niye Rdr 2ye 7 yada 8 sene harcadı çünkü en iyisini yapmaya çalıştı ve yaptıda ortaya şaheser çıktı
    Ubisoft bir taraflarını yırtsa bu kalitede oyun çıkaramaz
    Kopyala yapıştırdan devam yinede oyunsuz kaldığımız dönemde imdadımıza güzel yetişiyor oyunları çerez niyetine :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaReD22 -- 23 Haziran 2021; 1:1:51 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    luganoguz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15525 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: luganoguz

Ubisoft oyunları çöp diyoruz ama dinletemiyoruz yav :D

Anca Enis Kirazoğlu ya da Dost Kayaoğlu gömerse az biraz ikna oluyorsunuz :)

Dost Kayaoğlu gömdüğü oyunları ben severek oynuyorum. Dost çok objektif değil bence çünkü kendisinin oynamayı beceremediği oyunları da gömüyor. Bazı oyunları oynarken insanın aklını kullanması lazım ve maalesef o bunu yapmıyor. Kendi hatasını oyunlara suçu atarak kapatıyor. Bir oyun videosunda da daha oyuna başlamadan oyunu gömmüştü. Bazı oyunlara kafadan ön yargılı yaklaşıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1019 Mesaj

Yazından çıkardığım sonuç hocam Wildlands'in daha iyi olduğu gibi zaten Wildlands'i oynayıp bitirmiş biri olarak Wildlands'ten pek farkı olmayan pek yenilik sunmayan bir oyunu almama gerek yok. Teşekkürler bilgilendirmeniz için

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    12428 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ruzuyu

Selamlar iyi forumlar herkese. PES 2021 18,75 TL'ye düşmüş allyouplay'de steam key olarak. Seveni varsa kaçırmasın

Gamersgate'de ana oyun 13,3₺ https://www.gamersgate.com/games/?query=pes+2021

Playstore'da 14₺ https://www.playstore.com/kampanya/pes-2021-euro-2020-indirimi

ikisi de Steam.

___

Bu arada Gamersgate'den bir türlü alışveriş yapamıyorum; Enpara / Papara / Papara sanal kart denedim, üçünde de "kartınız reddedildi" diyor. Ödeme sistemleri Stripe.

• Binbaşı
    1205 Mesaj

geçenlerde ben de ordan bi oyun almayı denedim. 3-4 farklı kart denedim hepsi reddedildi. daha önce alışveriş yapmıştım ama şuan çalışmıyor. desteğe mesaj da atıp sordum, ödeme altyapısının bizimle alakası yok diye cevap verdiler.

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    12428 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Birebir aynı senaryo hocam. Demek önceden beri varmış, bu işi çözmeye niyetlenmemişler bile. Boşver o halde uğraşılmaz bunlarla...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4c/ef/71/4cef71f0934225ff1b47b27ebfd3a239.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
    shad0w kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1205 Mesaj

birebir aynı yanıt geldi bana da andrew tarafından :) Türkiye'den alışveriş yapan o kadar azdır ki adamların umurunda değilizdir muhtemelen. Dediğin gibi uğraşmaya değmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 23 Haziran 2021; 2:0:35 >
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3607 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Birebir aynı senaryo hocam. Demek önceden beri varmış, bu işi çözmeye niyetlenmemişler bile. Boşver o halde uğraşılmaz bunlarla...

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/4c/ef/71/4cef71f0934225ff1b47b27ebfd3a239.png&t=0&width=480&text=1

Bu GamersGate bir ara DH'de değil miydi? Kendi konu başlıkları vardı diye hatırlıyorum, oyun fırsatları paylaşıyorlardı?

Doğru hatırlamışım, Türkiye kısmını geçen sene kapatmışlar.

https://forum.donanimhaber.com/gamersgate-turkiye-kapandi--127846565

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 23 Haziran 2021; 2:6:1 >

• Yüzbaşı
    455 Mesaj

Neredeyse bütün sorunlarını hallettiler hocam. Her hafta en az iki saat girer haftalık yarışlardan yaparım ve ilk çıkışına göre şimdi baya iyi duruma geldi oyun.

Etkinliğe girerken ve yarışların sonlarında takılmalar oluyordu sürekli artı sık sık oyundan atıyordu ama iki haftadır hiç bir sorun yaşamadım ben.

İnsanın keyfini bozacak sıkıntıları kalmadı diyebilirim yani. 

|
    |
    HEMRES-42 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.