Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mike4peace , NHCan , MoÇü , FORZAFATHER Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir (6 Mobil) - 25 Masaüstü8 Mobil1 Android
5 sn
280.270
Cevap
2.181
Favori
14.480.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10818
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2886
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1949
  • Favoriye Eklediklerim 2232
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4044 mesaj) Johnny Silverhand (3338 mesaj) XanthiN (2886 mesaj) Noctivagant (2695 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (118735 mesaj) Mobil (36869 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9659 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (220 mesaj) (554 mesaj)
  • @
417 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    549 Mesaj

Teşekkürler,benden de 4.57 alındı.Uzun bir süre bekleyecez anlaşılan.Xsollanın destek mailine yazarım artık iptal edilmesse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    insomnia04 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1464 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okruTGamer

Bilmeyenlere veya ilgilenenlere Green Hell'e 28.01'de yeni Story Mode eklenmiş... yani oyuna ilave gelmiş hemde başka firmalar gibi DLC olarak veya ek paket olarak parayla satmamışlar. Bence bu İndie firmasının bu hareket dahi oyunun alonmasını hak ediyor.

Yeni Story Mode 'Spirits of Amazonia' oyunun aslını bitirenlere hitap ediyormuş ve asıl oyunda olanların öncesini anlatıyormuş!

Bir de buna benzer iki tane daha yenilik veya ek content planlarında varmış... indirim yarın akşam bitiyor herhalde...

Evet arkadaşlar Yeni Story Mode 'Spirit of Amazonia Part2' de eklenmiş ve tabii ki de ayrı DLC olarak değil oyun içinde ilave para ödemeden. Güzel hareket bunlar... şu an yine indirimde 28TL.

Oyun da hayatta kalmak biraz mücadele istiyor zor ama öğrenince başta geldiği gibi zor değil. Tekrar'dan tavsiye ederim.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/53/f7/38/53f738b2ddecf4993a9daeddd50ada4a.jpg&t=0&width=480&text=1

• Teğmen
    186 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: VenomSV

Neredeyse bütün sorunlarını hallettiler hocam. Her hafta en az iki saat girer haftalık yarışlardan yaparım ve ilk çıkışına göre şimdi baya iyi duruma geldi oyun.

Etkinliğe girerken ve yarışların sonlarında takılmalar oluyordu sürekli artı sık sık oyundan atıyordu ama iki haftadır hiç bir sorun yaşamadım ben.

İnsanın keyfini bozacak sıkıntıları kalmadı diyebilirim yani. 

Eyvallah sağol bunu duymak güzel oldu indirime düşerse alacam  

|
    |
  • Yarbay
    5177 Mesaj

Geçen hafta parasını verip forza 4 aldım steamden, oyundan çıkamıyorum. Eleme modunda 1 haftada 20 saat devirdim halen oynuyorum, şu oyuna indirim felan vermemişler, gözlerim aradı cidden.

• Yarbay
    15760 Mesaj

Hala havale ödeyerek aldığım Division 2 ve Watch Dog 2 DCL den ses seda yok. Watch Dog 2 DLC sırf Divison 2 DLC alırken 60 TL indirim kodunu kullanabilmek için aldım. Bu sayede 20.90 TL denk geliyordu. Mobil bankacılıktan havale yaparken 20.90 TL aktardım. Aktardığım miktarı mı beğenmediler anlamadım ki. 20.90 TL yazdım miktar olarak. Banka 20.90 TL karşı tarafa olduğu gibi aktarmış. Kendisi de 0.22 TL nakit avans ücreti + kattan havale ücreti 0,60 TL almış.

Ödeme yaparken gpay ekranında yeşil renkte işlem gerçekleşti yazısı çıktı sonra Uplay ait bir ekrana yönlendirdi orada da Awaiting payment submission yazdı. 5-10 dakika o ekran açık kaldı sonra kendisi kapandı ve Uplay uygulmasının kendi normal tüm oyunları gösteren story ekranı çıktı. O yazıdan sonra başka ekran mı çıkmalıydı acaba işlemlerin tamamlandığını gösteren bilmiyorum çünkü ilk defa havale ile oyun ödemesi yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 23 Haziran 2021; 10:42:59 >
    |
    |
  • Yarbay
    5177 Mesaj

Arkadaşlar co op oynanacak bir oyun söylermisiniz bana, oğlumla birlikte oynamak için oyun arıyorum ama hep tırt oyunlar var yada çoğu ingilizce. Gta5 tarzıda olabilir.

• Yarbay
    2146 Mesaj

@ExMilitary 80 TL'lik sepeti 20 TL'e düşüren Forward indirimleri hala geçerli olsaydı yine kaliteli bir oyunla beraber 80 TL sepet yapmak için Breakpoint standart alınabilirdi ama şu an ki fiyatıyla pek cazip değil. Zaten Wildlands'ı bilen siz bence oyuna çok katlanamazdınız iyi yaptınız  

@Hayalci Öncesinde %35'lik güzel bir indirim almıştı hocam Forza Horizon 4. Keşke almasaydınız. Bu yaz indirimlerinde de yine %35 den aşağı indirim vermezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 23 Haziran 2021; 11:16:38 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Hayalci, ExMilitary kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5177 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

@ExMilitary 80 TL'lik sepeti 20 TL'e düşüren Forward indirimleri hala geçerli olsaydı yine kaliteli bir oyunla beraber 80 TL sepet yapmak için Breakpoint standart alınabilirdi ama şu an ki fiyatıyla pek cazip değil. Zaten Wildlands'ı bilen siz bence oyuna çok katlanamazdınız iyi yaptınız  

@Hayalci Öncesinde %35'lik güzel bir indirim almıştı hocam Forza Horizon 4. Keşke almasaydınız. Bu yaz indirimlerinde de yine %35 den aşağı indirim vermezler.

Dayanamadım aldım, hep uzaktan izliyordum craklı oynuyordum hep, beklemek istemedim.

Benim düşüncem gidip epic bedava verebilir forza 4 ü.

Forward indirimlerine bakacağım ileride. teşekkür ederim

• Çavuş
    65 Mesaj

Brothers A tale of two sons olabilir. oynanışı çok basit hikayesi fenal değil. iyi bir başlangıç oyunu olabilir. tek ekranda bir gamepad bir klavye veya iki kişi aynı klavyeden oynanabiliyor. Oyun da dil yok daha doğrusu kendi dilleri var o yüzden çeviriye felan gerek yok.

A way out olabilir. Bir hapisaneden kaçış oyunu yine co op oynanışı nispeten zor hikayesi nispeten daha çekici iki ayrı kol ile oynanabiliyor. Oyunun türkçe yaması var.

İt takes two. Oynanış mekanikleri çok zengin hikayesi çok güzel. Daha oynamadım ama izleme imkanım oldu ilk fırsatta oynayacağım zaten aldığı puanlarla ne kadar iyi bir oyun olduğunu gösterdi. Türkçe yaması çıktı mı bilmiyorum.

Bu üç oyunda aynı yapımcının oyunu.

Bunun dışında oynamadığım ama listeme aldığım oyunlar Broforce, Overcooked, Cuphead, Unravel Two. Bunlara da bir bakın hepsi tavsiye üzerine listeme alındı.

|
    |
    Hayalci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3737 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    ali_0017

biped öneririm. 2 gamepad ile oynanabiliyor. acayip eğlenceli bir oyun. ben arkadaşımla oynadım, gülmekten yorulduğumuz için bırakıyorduk artık oyunu oynamayı.

|
    |
  • Yarbay
    5177 Mesaj

Teşekkür ederim. Bu oyun cazip geliyor. Alıyorum oyunu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    ali_0017 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15760 Mesaj

Gpay telefon açmaya karar verdim ödeme gerçekleşmedi mi diye sormak için. Resmi sitelerinde yazılı olan nuramadan arayınca böyle bir numara kullanımda yok diyor. Mesaj atılan sayfadan da mesaj atınca hata veriyor. Ben de o sayfada yazı olan mail adreslerine mail attım. Bakalım ses çıkacak mı. Ubisoft da ödeme gerçekleşmedi yada Ubisoft paranın üstüne yatıyor. Altı üstü 20.90 TL ama o para ile ancak karnını doğurabilen insanlar varken insan bu rakamı küçükte göremiyor.

|
    |
  • Yarbay
    2146 Mesaj

Forward indirimleri yeni bitti hocam. Şimdi Summer Sale tarzında bir indirimleri var ama kuponla 80 TL'lik sepeti 20 TL'ye indirme olayı yok.

|
    |
  • Yarbay
    2738 Mesaj

Yarın Flight simulator 2020 indirime girer inşallah

|
    |
  • Yarbay
    15760 Mesaj

Gpay sitesine tel numaramı girdim. Ben den istenen diğer bilgileri de girince ödeme bilgilerim çık. Dünkü ödemem iptal edilmiş görünüyor ve not düşülmüş.

İptal Edildi (Bildirimde bulunurken açıklama kısmına ödeme yapan kişinin isim,soyisim ve TC kimlik numarasını yazarak tekrardan bildirim geçiniz.)

Şeklinde ama banka hesabımda bu havale ödemesi gerçekleşmiş ve kredi kartıma ödeme yansıtılmış görünüyor.

Çok saçma ama çünkü dün havale yaparken çıkan ekranda açıklama kısmına bunları yazın diye bir uyarı yoktu. Ben den bunları istemedikleri halde ben yazmam gerektiğini nereden bileceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 23 Haziran 2021; 11:33:58 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1790 Mesaj

Demek ki burada açtıkları davayı kaybettiler, bu yüzden de herkesi banlayarak yollarına bakmışlar. Chargeback yaptığınız için hesabınızın banlanması gibi düşünebilirsiniz. Zamanında buraya özel kullandıkları ödeme aracı paralarını vermemişti.

Geri geldi diye sevinmiştim ama benim hesap da bloke yemiş.

Greenmangaming de bir süredir ödeme kabul etmiyor, onların da başına benzer bir olay gelmiş olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 23 Haziran 2021; 11:31:57 >
    |
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    177 Mesaj

Dark Souls 3 ile seriye giriş yapabilirsiniz fakat ben önermem açıkçası. Nedeni; Dark Souls 3'ün ilk Dark Souls oyununun ruhani devam oyunu olmasıdır; birçok bölge, birçok NPC ilk oyunda da aynı şekilde bulunur. Seriye direkt 3 ile başlarsanız sizi şaşırtacak veya sevindirecek birçok detayı kaçırırsınız. Bu yüzden ilk oyunla seriye başlamak en iyisidir. Bir de 2. oyunumuz var ama bana kalırsa -ki birçok fan da benimle aynı fikirde- serideki en pespaye, en zayıf oyun budur. Düşünüyorum da seriye 2. oyun ile başlasam muhtemelen devamını getirmezdim. Yanlış anlaşılmasın, Dark Souls 2 güzel bir oyundur; özellikle birçok oyuna taş çıkarır ama serideki en kötü oyun da budur. Kısa özet: seriye 3. oyun ile başlamayın. En iyi tercih Dark Souls Remastered ile seriye giriş yapmak. Bu arada şunu da ekleyeyim: klavye ve mouse'ye aşinaysanız bütün Souls oyunları klavye ve mouse ile çok rahat oynanır; oynanmaz diyenlere aldırmayın. Bu da yeni çıktı sanırım; her oyunda bir gamepad gerekliliği. Başka bir konuda da yazmıştım; Dark Souls serisi, Hollow Knight, Dead Cells, Cuphead, Salt and Sanctuary vb. birçok oyunu klavye ve mouse ile bitirdim; yetenekli olduğumdan değil, bu ekipmanlarla da bu tür oyunların rahat oynandığını belirtmek için yazıyorum bunu. Tek ihtiyacınız olan size uygun olduğunu düşündüğünüz şekilde klavye ve mouse'yi özelleştirmek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    15760 Mesaj

20.90 tL üzerine bir bardak soğuk su içeçeğim. Ubisofta ödeme gerçekleşmemiş gerekçe havale ödemesi pencerisin de açıklama kısmına TC ve ad yazmamışım. Oysa ödeme sırasında açıklama kısmına yazılması istenen bilgileri yazmıştım ve oraya Ad soyad ve TC yazın diye bir bilgi yoktu. Zaten ekranın başka yerlerinde o bilgiler yazıyordu. Sırf açıklama kısmına yazmadım diye ödeme iptal olmuş. Bankayı arasam sonuç alır mıyım bilemiyorumda

• Er
    2 Mesaj

Geçen yıl arkadaşlarla The Forest'ı bitirmemizin hemen ardından o gazla Green Hell oynayıp gerçekten çok keyif almıştık. Sayende bu eklentilerden yeni haberimiz oldu. Şimdi tekrardan girmek için mesainin bitmesini bekliyoruz. Teşekkürler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    okruTGamer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15760 Mesaj

Horizon Zero Dawn™ Complete Edition epic ve steam de 165 TL inmiş.

Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
2,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.