Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: lethele , sunshines35 , Sanmıyorum , luganoguz Daha Az
4 Kayıtlı Üye ve 25 Misafir (7 Mobil) - 22 Masaüstü7 Mobil4 Android
5 sn
278.945
Cevap
2.179
Favori
14.346.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10798
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2810
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1910
  • Favoriye Eklediklerim 2227
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4040 mesaj) Johnny Silverhand (3330 mesaj) XanthiN (2810 mesaj) Noctivagant (2655 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (117682 mesaj) Mobil (36717 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9594 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (173 mesaj) (460 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

İki yerde de en ufak bir şey yok. Siparişlerim kısmında en son 30 Kasım 2019 da yaptığım bir ödeme görünüyor. Şimdi benim gönderdiğim 20.90 TL çöp mü olacak. Yemin ediyorum çok ağır küfür içeren mail atacağım sonunda firmaya. Son 1 yıldır sürekli sıkıntı yaşıyorum. Oyun kuralım sebep yokken açılmaz. Daha önce defalarca oyun alırken kullandığım kart ile oyun almak isterim ödeme gerçekleşmedi der. Başka kart kullanırım onda da aynı hatayı verir. Sırf bu sebeple havale ile alayım dedim oda olmadı. Param çöpe gitti resmen. Bıktım Uplay den valla.

Alıntıları Göster
    Sizi kışkırtmak için yazmıyorum ama bugün ben de gpay havale ile oyun aldım, ödeme saniyesinde gerçekleşti ve siparişlerim kısmında da gözüküyorlar. Siz galiba kartla alımlarda da sorun yasiyordunuz değil mi? Hesapta genel bir sıkıntı olma durumu var mı acaba?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Yarbay
    15545 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BJKBLADE

Sizi kışkırtmak için yazmıyorum ama bugün ben de gpay havale ile oyun aldım, ödeme saniyesinde gerçekleşti ve siparişlerim kısmında da gözüküyorlar. Siz galiba kartla alımlarda da sorun yasiyordunuz değil mi? Hesapta genel bir sıkıntı olma durumu var mı acaba?

Alıntıları Göster

Hesapta sıkıntı mı var bilmiyorum ki. Sıkıntı olsa bilgilendirme yapılması gerekir diye düşünüyorum. Canımı sıkın da bu aslında. Benim gibi kartıyla oyun alamayan başkaları havale denediklerinde oyun alabilmişler. Hatta dün forumda bir arkadaş yazmıştı bu şekilde oyun alabildiğini. Mobil den baktığımda para gitmiş. Para gitmese banka havale gerçekleşmedi derdi. Acaba ödemem gereken 20.9 TL den fazlasını mı girmem lazımdı çünkü banka komisyon alıyor gerçi banka karşı tarafa 20.90 TL ödenmil komisyon olarakda 0.60 TL alınmış gösteriyor. Ama gpay ekranı ödeme gerçekleşti dedi. Sonra çıkan ekranda Awaiting payment submission yazdı ve o ekranda 5 dakika sonra kapandı. Havale yaparken kart üzerinden yaptım acaba omu sıkıntı diyeceğim ama kartıma ödeme yansımış. Cidden çözemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 22 Haziran 2021; 19:13:20 >
    |
    |

• Yarbay
    15545 Mesaj

Gecen de biri kredi kartıyla oyun almasına rağmen saatler geçmesine rağmen hesabına oyun eklenmediğini yazmıştı.

|
    |
  • Binbaşı
    1626 Mesaj

Epic hesabımla ubisoft hesabımı eşlemeye çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. Çözümünü bilen var mıdır?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/47/94/cf/4794cf2973500c9d7d1d7fd6b86ea6f9.png&t=0&width=480&text=1
  • Yarbay
    15545 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Epic hesabımla ubisoft hesabımı eşlemeye çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. Çözümünü bilen var mıdır?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/47/94/cf/4794cf2973500c9d7d1d7fd6b86ea6f9.png&t=0&width=480&text=1

Epic den aldığınız ubisoft oyununu Uplay eklemeye mi çalıştınız. Hesabı bağlama gibi bir şey yapmak istediğseniz Uplay'e epic hesabı bağlanmıyor. Ben aldığım bir oyunu ekledim mesela ve Epic hesabı bağlanmış değil. Zaten Uplay da yazıyor nereleri bağlanabilir ve onlar arasında epic yok

|
    |

• Teğmen
    160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

Bende olmuştu 2 hesap oturum kapatıp tekarar açın bağlamayı deneyin

sanırım söyle çözmüştüm galiba ubisoft connect silin bilgisayırı yeniden başlat epic gel oyunu kur diyince otomatik ubisoft connect indiriyor onu kurduktan ubisoft connect giriş yap bağla değince bağlanmıştı ben öyle hatırlıyorum.

|
    |

• Binbaşı
    1626 Mesaj

Tarayıcıyla alakalıymış başka tarayıcı ile deneyince oldu  

|
    |
  • Merhabalar.Ben daha önceden hiç souls oyunu oynamadım.Dark Soul 3 indirimde.Seriye bu oyunla başlasam hikayeyi kaçırır mıyım?Bir de Sekiro ve Dark Souls 3 arasında gidip geliyorum.Hangisi daha iyi?

• Binbaşı
    1255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hopdediks-Dediğimdediks

Merhabalar.Ben daha önceden hiç souls oyunu oynamadım.Dark Soul 3 indirimde.Seriye bu oyunla başlasam hikayeyi kaçırır mıyım?Bir de Sekiro ve Dark Souls 3 arasında gidip geliyorum.Hangisi daha iyi?

Bütün serisini Al 1.ciden başla :) ASLA pişman olmazsin . Sabırsız isen, Sinirli biriysen Bu oyundan uzak dur. Klavyene Pc'ne yazik :D

• Yüzbaşı
    547 Mesaj
    Ubisofttan 6 adet farklı ödeme yaparak almıştım oyunları.İlk 5 tanesinde sorun olmamıştı.6.sında kart sahibi olup olmadığımı anlamak için 2 doların altında bir çekim yapıldığını ve o tutarı yazmamı isteyen ekrana takıldım.Kartı mı yoksa hesabı mı kontrol etmek için var bu sistem bilmiyorum ama başka banka kartıyla almak zorunda kaldım.Ne yaptıysam o ilk 5 alışverişte kullandığım karta o ön çekim miktarı yansımadı.Bankada bir hata vs de gözükmüyordu sabah aradığımda.Neyse sormak istediğim şu,diğer banka kartımda görebildiğim ve karttan çekilen o tutar kaç gün içinde iade ediliyor ? Sanki 3 saat içinde geri alınacak yazdığını hatırlıyorum ama hala provizyonda görüyorum.Bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de bu dünyaya girmek istiyorum.Zor olduğunu biliyorum ama çok epik geliyor evreni.Umarım yaz indiriminde 1.oyun da indirime girer.

|
    |
    Absnthe kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1696 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hopdediks-Dediğimdediks

Ben de bu dünyaya girmek istiyorum.Zor olduğunu biliyorum ama çok epik geliyor evreni.Umarım yaz indiriminde 1.oyun da indirime girer.

Benim oyunlara bakış açıma göre beş para etmez bir tür... Rogue-Like'lara bir türlü ısınamadım. Bence önce korsan indirip oynayın, beğenirseniz alırsınız. Paranızı çöpe atmayınız.

|
    |
  • Yarbay
    3610 Mesaj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 22 Haziran 2021; 21:11:52 >

• Teğmen
    160 Mesaj

Forza Horizon 4 steamde alanlar hayla oyunda çökme bağlantı sorunları devam ediyor mu son güncellemede durumu nasıl 24 de indirime girerse almayı düşünüyorum.

• Onbaşı
    39 Mesaj

Hocam ben de ayın 16'sında alışveriş yaptım, dediğiniz gibi 3 lira küsüratlı bi tutar çekip kod istedi ve hala provizyonda görünüyor bende de, daha iade gelmedi.

|
    |
    ahmet1040 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2342 Mesaj

epic e kupa sistemi mi geldi FM21 oynuyordum sağ üst de bişiler tamamlandı yazdı

• Yarbay
    5090 Mesaj

Başarım muhabbeti gelmeye başlamış sanırım. Biri daha söylemişti.

|
    |
    yellow canary01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1019 Mesaj

Dark Souls oyunlarında hikaye anlatımı yok zaten lore var. Oyunun net bir hikayesi yok ve Souls'a başlayacak biri için en ana akımlaştırılmış olan oyun üçüncü oyun al gitsin eğer oyunlarda yapmış olduğun ilerlemenin kaybolmasına tahammülün varsa

|
    |
    Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1019 Mesaj

Wildlands'e göre ne farkı var hocam? Wildlands oynadıysanız.

|
    |
    Dutch van der Linde kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1019 Mesaj

Tüh bugün Steam'den aldım Horizon'ı ama öncesinde bir internette kod olarak satan yer daha ucuza var mı diye baktıydım göremediydim. Neyse artık

|
    |
    imjohnnystark kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,998
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.