Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (4 Mobil) - 8 Masaüstü4 Mobil3 Android
5 sn
278.953
Cevap
2.179
Favori
14.346.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10799
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2810
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1910
  • Favoriye Eklediklerim 2228
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4040 mesaj) Johnny Silverhand (3330 mesaj) XanthiN (2810 mesaj) Noctivagant (2655 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (117687 mesaj) Mobil (36718 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9594 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (174 mesaj) (461 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1935 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Breakpoint öneririm. İki oyunu da oynadım hatta Breakpoint hala oynuyorum ve onu öneririm çünkü ilk oyuna göre bazı konularda daha iyi. Hikayesi kötü filan deniyor da kafaya takmaya değmez çünkü sonuçta açık dünya bir oyun. Açık dünya oyunlarda hikaye genelde iyi olmaz zaten bir yerden sonra hikayeyi unutuyorsun.

Alıntıları Göster

Tam tersi, açık dünya oyunu olup ana hikayesi iyi olan bir sürü AAA oyun sayabilirim size. Hikayesi kötü olan açık dünya oyunları azınlıkta. Örneğin daha az zevk aldığınız Cyberpunk 2077'nin hikayesi ve sunumu çok iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 19 Haziran 2021; 16:0:31 >
    |
    |

• Binbaşı
    1463 Mesaj

@Tranquillity halettim  

@Nicholai Hel yok o bir de Naruto´nun bebeleriyle ugrasamam demisitir...  

|
    |
    Bahsedilenler: Tranquillity, Nicholai Hel
  • Yarbay
    6101 Mesaj

Hocam bunu ciddi ciddi dediniz mi ?
    Açık dünya oyunlarda hikaye nasıl iyi olmaz
    The Witcher 3 Red Dead Redemption 2 gibi efsanevi yapımlara haksızlık etmiş oluyorsunuz
    Bir ton sorunla çıkmış olan Cyberpunk 2077nin bile hikayesi mükemmel ötesidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10728 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Hocam bunu ciddi ciddi dediniz mi ?
    Açık dünya oyunlarda hikaye nasıl iyi olmaz
    The Witcher 3 Red Dead Redemption 2 gibi efsanevi yapımlara haksızlık etmiş oluyorsunuz
    Bir ton sorunla çıkmış olan Cyberpunk 2077nin bile hikayesi mükemmel ötesidir

Arkadaş açık dünya ile mmorpg'leri karıştırıyor, ondan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    160 Mesaj

far cry 4 single player da offline or online diye bir seçenek var hangisini seçerek hikayeye girmek lazım ne fark var

• Teğmen
    175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HEMRES-42

far cry 4 single player da offline or online diye bir seçenek var hangisini seçerek hikayeye girmek lazım ne fark var

Online olarak girdiğinizde herhangi bir internet kopması durumunda yaptığınız birçok şey boşa gitmiş olabilir. Otomatik olarak son aldığı kayıttan devam ediyor oyun, bir iki kere başıma gelmişti ve çok sinir bozucu. Offline da böyle bir derdiniz olmuyor bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BJKBLADE

Online olarak girdiğinizde herhangi bir internet kopması durumunda yaptığınız birçok şey boşa gitmiş olabilir. Otomatik olarak son aldığı kayıttan devam ediyor oyun, bir iki kere başıma gelmişti ve çok sinir bozucu. Offline da böyle bir derdiniz olmuyor bildiğim kadarıyla.

Alıntıları Göster

Eyvallah sağol Offline oynayayım o zaman

|
    |
  • Yarbay
    2893 Mesaj

Fırsat değil ama Steam konusu diye yazmak istedim. Brain In My Head oyununa ait takas kartına sahip olan var mıdır ( Boss1 )

|
    |
  • Yarbay
    3651 Mesaj

Epic "ubisoft forward" etkinliği düzenlemiş. Fiyatlar aşırı yüksek.

https://www.epicgames.com/store/tr/discover/ubisoft-forward

• Yüzbaşı
    338 Mesaj

3 ama 2 de çok iyi oyun.

|
    |
    CaptainErturan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3651 Mesaj

brawhallaya Ninja Kağplumbağalar gelmiş.

https://store.steampowered.com/app/291550/Brawlhalla/

|
    |
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj

Arkadaşlar konu dışı bir sorum var. Daha önce Steam'den kredi kartına iade alan oldu mu? 1 Haziran'da olumlu sonuçlanan iadem hala kredi kartıma yansımadı. Bankayı aradığımda bekleyen bir iade işlemi gözükmediğini söylüyorlar. Kartım İş bankası-VISA.

• Yarbay
    3610 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

Epic "ubisoft forward" etkinliği düzenlemiş. Fiyatlar aşırı yüksek.

https://www.epicgames.com/store/tr/discover/ubisoft-forward

Etkinlik yapmışlar ama indirimleri girmeyi unutmuşlar  

|
    |
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj

Harcama itirazı oluştur ben o şekilde almıştım karta iade

|
    |
    itsmynick kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    Old Man's Journey ₺3,75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 19 Haziran 2021; 21:34:9 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3610 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: roomonecool

Harcama itirazı oluştur ben o şekilde almıştım karta iade

Harcama itirazı onaylanırsa, Steam o kartı kara listeye alabilir ve bir daha kullanamayabilir.

@itsmynick Hocam size tavsiyem, önce Steam ile iletişime geçin, ne zaman işleme alındığını sorun ve mümkünse iade işlemine ait ARN numarasını talep edin. İadeler işleme alındıktan sonra kart sağlayıcı firma tarafından bir ARN numarası verilir, bu ARN numarası ile bankanız işleminizin durumunu görebilir.

• Yüzbaşı
    344 Mesaj

Yanıtlar için teşekkürler arkadaşlar.

@John Shepard hocam dediğiniz yöntemi bir deniyeyim.

|
    |
    Bahsedilenler: John Shepard, John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    377 Mesaj

O zaman şanslıyım hala aynı kartla alışveriş yapabiliyorum steamden  

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3610 Mesaj

Hocam sizin harcama itirazınız değil de, iadeniz geç ulaşmış olabilir, o gelen para da iadeniz olabilir. Ayrıca harcama itirazı oluşturmanın, iadeyi hızlandırdığını da pek sanmıyorum açıkçası, ikisi çok farklı işlemler çünkü finansal olarak. ARN numarası alınmış aktif bir iade işlemi varken, chargeback talebi dikkate alınmaz.

Ters ibraz (chargeback) işlemlerinde genelde o kart ile bir daha işlem alınmaz, chargeback yapılan kart kara listeye alınır. Çünkü chargeback işlemleri sakat işlemlerdir, sanal pos sahibi olan firmaları hem hukuksal hem de finansal olarak ciddi yükümlülüklere sokar. O yüzden iade süreci başlatmanızı isterler ve bu konuda yardımcı olurlar. Steam, Amazon gibi devasa şirketlere çok bir etkisi olmaz belki ama ben genel olarak söylüyorum.

O yüzden tavsiyem, ilk önce iade süreci başlatmanızı ve iade sürecinin sonlanmasını beklemenizi öneririm. Söylediğim gibi iadeniz işleme alındıktan sonra, iadenizi yapan firmadan ARN numarası talep edebilirsiniz, bu ARN numarası ile bankanız iadenin işleme alınıp alınmadığını görebilir. (bir süre geçtikten sonra tabii)

Eğer ki iadeniz yapılmıyorsa, zorluk çıkarılıyorsa, dolandırıldıysanız en son çare olarak chargeback (ters ibraz) oluşturun ve chargeback talebinizde mağdur edildiğinizi kanıtlarla bankanıza sunun. Çünkü bankanız sizin chargeback talebinizi Mastercard/Visa (artık kartınız hangisi ise) gibi firmalara iletir, Mastercard/Visa firmaları da bankanızdan gelen taleple birlikte harcamayı çeken firmaya iletir ve kanıt/savunma ister. Eğer firma, size bir ürün/hizmet sunduğu, sizin ürünü sorunsuz teslim aldığınızı veya hizmeti kullandığınızı ve chargeback sistemini suistimal ettiğinizi ispatlarsa, talebiniz reddedilir. Her sistemde olduğu gibi, chargeback sistemini suistimal ettiğiniz tespit edilirse ve bunu sık sık yaparsanız, sonraki talepleriniz pek dikkate alınmayabilir, bir nevi sicil gibi düşünebilirsiniz. Bununla uğraşılır mı demeyin, dijital ürünlerde ve hizmetlerde bunu yapan ve bu sistemi suistimal eden çok insan var, bizzat gözlerimle gördüm ve geçmişte bunun gibi işlemlerle uğraşmıştım çalıştığım bir yerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 19 Haziran 2021; 22:22:38 >
    |
    |
    roomonecool kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    377 Mesaj

Benim şöyle oluştu oyunu alıp aynı gün iade etmiştim 1 ay bekledim steame yazıyorum para bize gelmedi diyor yapı kredi para bizden çıktı diyor en son müşteri hizmetlerinden biri isterseniz harcama itirazında bulunun demişti bulundum 2-3 içinde para hesabıma gelmişti iademi oldu yoksa harcama itirazından dolayımı oldu bilmiyorum tabi

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
1,065
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.