Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
32 Misafir (8 Mobil) - 24 Masaüstü8 Mobil3 Android
5 sn
280.434
Cevap
2.179
Favori
14.495.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 10820
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2896
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1953
  • Favoriye Eklediklerim 2230
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4045 mesaj) Johnny Silverhand (3338 mesaj) XanthiN (2896 mesaj) Noctivagant (2701 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (118849 mesaj) Mobil (36886 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9660 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (236 mesaj) (573 mesaj)
  • @
417 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    15774 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mukan553

Yorumunuz için teşekkür ederim. Gpay üzerinden havale yoluyla satın aldım zaten başka alternatif yoktu, biraz uğraştırdı saçma sapan sistem yapmışlar. Kartla bir türlü alamadım halbuki ilk birkaç oyunu Tosla kartımla sorunsuz aldım fakat birden ne olduysa kartlarımın hepsi hata verdi. Bu gpay denen sistemi ilk defa kullandım ziraat hesabımdan satın aldığım ürün tutarını havale edip sonra Ubisoft Connenct üzerinden onaylayarak aldım. Kartla bakiye ekleme veya direkt yönlendirdiği yerden kartla satın alma çıkmıyor illa havale etmem lazım sonra onaylama gerek ne biçim sistem anlamadım.

Rica ederim.. Epic den oyun alırken o site beni Gpay denen yere yönlendirmişti kart bilgileri girerek almıştım. Steam üzerinden Gpay gidince direk kartla alım çıkmamasına şaşırdım. Bu arada normal de Epic hiçbir yere yönlendirmeden ödeme yapardık ama ubisoft oyunu diye sanırım beni yönlendirmişti.

Epic ve Steam den alımda farklı davranıyor anlaşılan sistem. Tuhaf bir durum.

|
    |

• Yarbay
    15774 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mukan553

Bende öyle yapıyordum ilk birkaç siparişim sorunsuzdu sonra sürekli hata vermeye başladı. Gpay üzerinden ödemeyi yaptım fakat uğraştım biraz. Ubisoft desteğe yazdım çerezleri temizle, tarayıcıyı dene, dns değiştir filan diyor yaptım ve tabi işe yaramadı.

Hocam kartınız yapıkredi bankasına mı ait çünkü https://xsolla.com/ ile yapıkredi arasında anlaşmazlık varmış ve bu yüzden Ubisoft dan oyun alırken banka red ediyormuş. Bir internet sitesinde yazmışlar.

Ben ödeme gerçekleşmiyor diye defalarsa denedim meğer bir limit belirlemiş bunlar kartıma bağlı olan sanal kartı xsolla bloke etti gecen gün. Deneme limitini aştınız diyerek. Ben de eskiden kalma ve 3 yıldır filan kullanmadığım ininal üyeliğimi tekrar aktif ettim. Tabi kart yok bende ama cüzdan diye bir şey yapmışlar. Hemen cüzdan uygulamasını tele kurup sanal kart oluşturdum ve ona da para yükledim. Xsolla denen meret Ubisoft dan oyun almaya çalışınca onu da red etti tabi. Daha sonra epic den aynı oyunu alayım dedim bir baktım epic de bu xsolla yönlendirdi. Deneyim ama kesin alamayacağım derken bu xsolla denen şeyde Gpay yönlendirdi ve oradan ininal cüzdanla oluşturduğum sanal kart ile aldım.

Ama bir arada ubisoft üstünden bir oyunda banka kartıma bağlı sanal kart ile deneyeceğim o Gpay den ödeme bakalım sonuç verecek mi

|
    |

• Yarbay
    15774 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Ya sepet gelmeli ya da 80'e 60 rakamları değişmeli.

Fiyat o kadar arada kalıyor ki ne ucuza indie alabiliyoruz ne de ucuza AAA alabiliyoruz

Ghost recon wildlands gold edition aldım sadece ki o da kaç senelik oyun yani (ghostrunner bana hitap etmiyor)

Sepet dışında ubisoftta olan puanla indirim kodu sağlayan sistemde gelse fena olmaz. Onun sayesinde ön siparişte olan oyunlarda da indirim sağlarız. Ubisoftta mesela o puanla alınan kodu önsiperiş oyunlarda da kullanabiliyorsun. Ön sipariş alımında 269 TL olan oyunlar 215 TL geliyor. O şekilde oyun almadım büyük olasılıkla da almam ama alacak olan insanların işine yarar.

|
    |
  • Yarbay
    15774 Mesaj
    quote:

Division ilk oyun gold edition oynamaya değer mi? Division 2 base game'i beğenmiştim

İkinci oyunu beğendiysen ilkini beğenirsin ama arada sinirde olursun çünkü ilk oyun zorluk derecesi olarak daha zor. Bazen o kadar zor oluyor ki sinirden pc parçalamak istiyorsun. İkinci oyun o zorluğun biraz daha düzeltilmiş hali.

Mesela bir görev vardı. Kala kala 2 düşman kaldı ve adamları zar zor öldürdüm ve görev 2 saatte filan bitti çünkü 2-3 sefer öldüm. Öyle uzun bir görevde değildi. Final görevi çok uzun ve bitirmeden oyunu kapatıp çıkıp tekrar açtığında neredeyse en baştan başlıyorsun. Zaten birinci oyunu bitiremedim. 2. oyunu ise bitirdim. Aradaki farkı oradan hesapla işte. Tekrar başlamak istiyorum aslında ama oyunu açıyorum ana ekran menü çıkmadan oyun kapanıp duruyor. Hile engelleme uygulaması sıkıntı çıkarıyormuş. Denediğim çözüm kalmadı sorun geçmedi. Watch Dogs 2 de oynayamıyorum benzer sorundan. Oyunlarda hile yapan biri değilim. O tür uygulama filanda kurulu değil. O uygulama ile bir şey çakışıyor ama çözemedim nedir.

Sitesinde yazmışlar neden olabilir bu tür sorun hepsini denedim olmadı. Ekran kaydı alan uygulamalar varsa onlar çakışa bilir oyun sırasında açmayın diyorlar. O uygulamalar kapalı zaten. Ekran kartı NVidia dan şüphe edip onun uygulamasını bile kapadım olmadı. Bu sorun ubisoftun uygulamasının son güncellemelerinden sonra oldu.

• Yarbay
    8269 Mesaj

Free trial falan 3 saat oynamıştım teknik bir sorun yaşamamıştım geçen sene

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    186 Mesaj
  • Yarbay
    15774 Mesaj
    quote:

Free trial falan 3 saat oynamıştım teknik bir sorun yaşamamıştım geçen sene

Oyunların çalışmama sorunu bende herkes de olmuyor. Az sayıda insanda olan bir durum çoğu çözmüş zaten bir ben çözemedim. Olmadı yabancı dili daha yeterli olan bir yakınımla konuşup onun yardımıyla ubi ile görüşüp sorunu çözmeye çalışacağım.

|
    |
  • Yarbay
    2259 Mesaj

Yakın zamanda steam indirimi olacak mı arkadaşlar?

Desperados III mac sürümünü almak istiyorum.

• Binbaşı
    1981 Mesaj

Perşembe günü 20.00'da yaz indirimleri başlayacak.

|
    |
    thorondor06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    856 Mesaj

Hocam sürekli işlem hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

|
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5154 Mesaj

Steam'den ana oyuna sahip olman gerek. EA Play ile kütüphanende olan oyuna bu DLC'yi ekleyemezsin. Bu şartları sağlıyorsan bir de bilgisayardan eklemeyi dene.

|
    |
    CaptainErturan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6697 Mesaj

Harika haber. Denemek istediğim bir oyundu

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Sanmıyorum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    148 Mesaj

Hocam muhtemelen sizde Lust for Darkness oyunu vardı pakete indirim gelince Agony oyununu 6,25 yerinde 4.37den sahip oldunuz.

|
    |
    betadragon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3133 Mesaj

Büyük ihtimalle FF VII Remake Epic exclusive olur.

• Binbaşı
    1628 Mesaj

Evet o oyun vardi

|
    |
  • Yarbay
    2173 Mesaj

Bu Square ne anasının gözü ya... Kingdom Hearts serisini de Epic exclusive olarak getirdiler bunu da getirecekler sanırım ama bence süreli exclusive olur.

|
    |
    D. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    190 Mesaj

Ubisoft oyun aldım şimdi parayı da bankadan çekmiş siparişiniz alındı diyor oyun ne zaman ekleniyor kütüphaneme

Ubisoft connect kapatıp açtım geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HEMRES-42 -- 18 Haziran 2021; 16:22:26 >
    |
    |
  • Yarbay
    2173 Mesaj

Eyvallah hocam  Ayrıca AC serisi hiçbir zaman için Far Cry gibi olmadı. Far Cry özellikle 3.oyun ile belli bir temel aldı ve New Dawn'a hatta bence 6 da bile bu temeli kullanıyor ama AC serisi neredeyse her oyunu ile temel olarak olmasa da baya büyük değişiklikler içeren hikaye anlatımı konusunda da oldukça ilginç olan bir seri. Ha Ubi her zaman güzel fikirleri sıradanlaştırmayı başarıyor ama her halükarda AC serisi kendini oynatıyor. Far Cry'larda bunu bulmak zordur. Lore olarak ise her oyun çizelge içinde değerli AC3 örneğinizde ki gibi ama bu AC3'ün hikaye anlatımında oldukça sönük olduğu gerçeğini değiştirmiyor. 13 oyun olmuş koca seride hala dahi AC2'nin üzerine hikaye anlatımı yok hani belki Odyssey yaklaşmıştır buna varın siz düşünün. Amacım sizi seriden soğutmak değil ama olanı da söylemek lazım. Rogue ise özellikle Ezio üçlemesinden ve yıllar sonra hikayesi ile ortaya çıkan güzel bir oyundu benim için. Bütün oyun skin geçirilmiş bir AC3 ve Black Flag karması gibi duruyordu ama Shay'in güzel hikayesi kendini buna rağmen ayrı tutmayı başardı. Ezio'ya takılanlara da ben hak veriyorum çünkü Ubi Rogue ve hatta Odyssey dahil hiçbir oyununda Ezio kadar detaylı bir karakter yapamadı. Yenilik olayında ise her oyunda yenilikler getirildi ama bu ne kadar oyuncuya geçti muallakta. God of War mesela harika yeniliklerini oyuncuya geçirmeyi bildi ve herkesin gönlünü kazandı ama AC hiçbir oyununda yeniliklerini parlatmadı.

Kitaplar ise dediğim gibi Revelations'a kadar okudum ve oldukça akıcı bir çeviriye sahipti o yüzden endişeniz olmasın ama yazarının burada pekte önemi yok çünkü hikayeyi tamamen birebir oyunlarla aynı almış ve birkaç yere küçük detay ve nüans eklemiş. Ama oyunları ne kadar eleştirsek de birde kitapları okuyunca hikaye baya iyi geliyor. Özellikle AC1 de ki odun Altair'in hikayesi kitapta da aynı olmasına karşın çok daha iyi veriliyordu oyuna nazaran.

Unity ise onca güncellemeye rağmen optimize olarak leş bir oyun hocam. İyi veya orta karar bir sisteminiz yoksa dediğiniz fps'leri almanız olası. Syndicate ise Unity'e nazaran aşırı boş sokaklara sahip ve daha iyi bir optimizasyonu var. yüksek fps alırsınız. Hikaye konusunda ise Arno'yu yaratırken Ezio dan ilham aldıklarını söylemişlerdi hatta bir Arno üçlemesi de planlanıyordu ama oyun patlayınca onu da rafa kaldırdılar.

|
    |
    Zebercet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    849 Mesaj

Hitman 3 Steama gelicek mi acaba yakın zamanda veya herhangi bir zaman  

January 2022 diyenler var, Steama hiç bir zaman gelmeyebilir diyenler var redditte.

Hitman gibi bir seriyi en çok kullanılan ve stabilitesi mükemmele yakın olan platforma getirmeyip de sadece Epice koymak nasıl bir düşünce yapısı ilk 2 oyunun Steam üzerinden kullanıcılara satılmışken..

Kuponla 109a düşmesine rağmen almadım 1 ve 2 Steam üzerinde var 3ü ayrı platformda almak tamamen saçmalık istediği kadar save dosyalarını Epice aktarabilsen de, zaten DLCler olmadan bu oyun çok yavan kalıyor Deluxe versiyonu olmadan da oynanmaz..

• Emekli Yönetici
    12671 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Verdun - oynaması 3 gün ücretsiz:

https://store.steampowered.com/app/242860/

Tannenberg - oynaması 3 gün ücretsiz:

https://store.steampowered.com/app/633460/

PGA TOUR 2K21 - oynaması 3 gün ücretsiz:

https://store.steampowered.com/app/1016120/

Orcs Must Die! 2 - oynaması 3 gün daha ücretsiz:

https://store.steampowered.com/app/201790/

|
    |

Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.