Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13843. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir - 37 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.722
Cevap
2.721
Favori
21.315.795
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Kalıplara sığmayan dediğin şey bu güne kadar 3 bin kere aynısı yapılmış açık dünya gezme, görev yapma..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenler otogarı alt katı -- 4 Temmuz 2021; 13:50:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sukrueryuruk003 S kullanıcısına yanıt

otomobile 2 kişi binsek 180 Km/saat hız yapabilir miyiz?

Otomobilin marka, model, yaş, fiziksel durumu vs bilmeden, sürücünün sürüş yeteneği hakkında bilgimiz olmadan cevap verebilir miyiz?

• Kaltroh K kullanıcısına yanıt
    Yanlış kişiyi yanıtlamissin hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sukrueryuruk003 S kullanıcısına yanıt

diğer parçaları bilmeden nasıl yorum yapabiliriz demek istemis hocam

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Link kırık özelden yollarmısım?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • kocaman29 kullanıcısına yanıt
    Trendyola steam cüzdan yaz çıkar

Mesajımı okuyup anladiginiza emin misiniz? Hatali driverlardan yada bozuk ses kartından dolayı anlık takılma yaşayan bir sürü oyuncu var. Bir üye, konuda bu tarz sorunlari tespit edip duzeltmeye yarayan yardımcı bir program paylaşmış, siz ise burada millete sataşma derdindesiniz. Frametime stabil olmazsa akıcı oyun deneyimini elde edemezsiniz. Konsolda çoğu birinci parti oyununun, üçüncü parti oyunlara göre daha akıcı hissettirmesinin sebebi de bu. Frame pacing sorunlari olmasın diye özel olarak optimizasyonla uğraşıyorlar. Sorunlu olan oyunlarda ise sadece FPS grafiğine bakarak Frame pacing sorunlarini tespit edemezsiniz.

• 50 TL bakiye var, hangi oyunu almamı önerirsiniz? Geforce Now'dan oynayacağım.

• Amacım tartışma çıkarmak değil fakat bu Epic Games arayüzü ne kadar berbat ne kadar kötü bir arayüz ve uygulamadır. İndirme ekranı ayrı kötü, uygulama sürekli işlemciye yük bindiriyor o ayrı kötü, ayarlar kısmı ayrı kötü, topluluk kısmı yok o daha da kötü. Epicgamesin verdiği güzel oyunları mecburen Steamden almak zorunda kalıyorum. Oyun çok hoşuma gidiyor ancak uygulama beni oyundan soğutuyor. Steam her anlamda çok daha iyi bana göre. Neden sürekli bedava oyun veriyorlar da uygulamayı geliştirmiyorlar çok merak ediyorum.

• keremec kullanıcısına yanıt

Benim yazdığım o programla ilgili değil di. Tekrar tekrar yazamam, anlayan anlar, anlamayana birşey yapamam.

Madem ısrarla o programdan bahsediyorsunuz. Birisi de sormuştu, ben de sorayım madem. O programın verilerini nasıl değerlendireceğiz? Verdiği bilgi nedir, nasıl kullanırız?

• Greedfall nasıl oyundur arkadaşlar bu aralar merak ediyorum ama pek emin değilim alıp almama konusunda

bir de crusader kings europa universalis tarzı bir oyun var mıdır önerebileceğiniz ? geneli belirli bir harita üzerinde oynanış gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 4 Temmuz 2021; 16:21:55 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Tavsiye etmiyorum. Yorumlarda dragon age benzeri yorumları görüce büyük bi heyecanla almıştım fakat vasat bi oyun, bu kadar olumlu yorumu nasıl almış anlamış değilim. Fiyatı 20-30 tl ye düşerse alınabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yukarıdaki mesajlarda açıklamış işte.

• 2500 tane amiga oyunu. Exe haline getirilmişler. win10 dahil çalışmakta.

İster tek tek tek, ister toplu indirebilirsiniz.

https://drive.google.com/drive/folders/1IBVVC2DPWQy3ErIEJrUYhZzj66YuDM78

Trainerli isterseniz

https://thecompany.pl/game/search/,,,,,,28/sort/trainer/

Dos Oyunlarını win10 da oynamak isterseniz:

https://archive.org/details/retro-dos-games-collection

Dos oyunlarını indirmeden oynamak için:

https://archive.org/details/softwarelibrary_msdos_games

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 4 Temmuz 2021; 20:5:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Greedfall nasıl oyundur arkadaşlar bu aralar merak ediyorum ama pek emin değilim alıp almama konusunda

bir de crusader kings europa universalis tarzı bir oyun var mıdır önerebileceğiniz ? geneli belirli bir harita üzerinde oynanış gibi

Steam, yazdığın oyunlara benzer olarak Imperator: Rome oyununu öneriyor. (EU4 ve HOI4 yapan firma Paradox'un oyunuymuş yine)

Bir de Victoria 2 diye bir oyun öneriyor ama oyun çok eski, serinin 3. oyunu duyurulmuş ama çıkış tarihi henüz belli değil.

• Herkese merhaba, ufak bir sorum var cevaplarsanız sevinirim.
    Kanada da yaşayan kuzenim var. Steam de CS go kasaları dolar olarak çok ucuza geliyor. Bolca kasa alsa, benim Steam hesabıma gönderirken herhangi bir sınırlama yaşar mı veya arkadaşa bir item gönderme kotası var mı? Daha önce deneyen oldu mu bunu?

• Fifa 21 standart sürüm Steam'de 8 temmuza kadar 67 liraya düşmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 4 Temmuz 2021; 22:30:20 >
  • Bir sorun olacağını düşünmüyorum.

• gargamel_ kullanıcısına yanıt
    Evet client kötü ama oyunu oynamaya engel olan bir şey yok. Abartiyorsunuz

• Northern Lights Kuzey Isiklari temali singleplayer odakli bir kuzey ulkelerinde gecen oyun onerebilir misiniz? Online kismi olmasa da olur en cok singleplayer kismiyla ilgleniyorum hikayesiyle.

Northern Lights denedim ama oyun optimizasyon ozurlu bir oyun, oynamak cok ugrastirici

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.