Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
37 Misafir (12 Mobil) - 25 Masaüstü12 Mobil
5 sn
280.264
Cevap
2.181
Favori
14.479.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10817
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2885
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1949
  • Favoriye Eklediklerim 2232
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4044 mesaj) Johnny Silverhand (3337 mesaj) XanthiN (2885 mesaj) Noctivagant (2695 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (118731 mesaj) Mobil (36868 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9658 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (220 mesaj) (554 mesaj)
  • @
417 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    15755 Mesaj

Para değeri ile alakası yok ki. Japonya gibi ülkenin de para birimi de bizim para değerimizden değersiz mesela.

|
    |
    emrahcey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj

Japon yeni Tl den değersiz mi? Paralel evrende felan mı bu dediğin.

|
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3712 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Para değeri ile alakası yok ki. Japonya gibi ülkenin de para birimi de bizim para değerimizden değersiz mesela.

hocam yen de kurus mantigi yok. 100 yen=1 dolar

bizde kurus,lira olarak giderken onlarda bu sistem yok

|
    |
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e3/9c/37/e39c3774f439ff3f75ade29aad60e34a.jpg&t=0&width=480&text=1

|
    |
  • Yüzbaşı
    378 Mesaj

Türk lirasını b uluslar arası kurlarla karşılaştırırken Yeni Tl ile kıyaslayıp düşük demek mantıksız. 6 tane sıfır attın diye paran daha değerli olmuyor malesef. Sadece basılan parada görünmez oluyor o sıfırlar.

Japonya dünya çapında 3. büyük ekonomiye sahip bir ülke Türkiye 20. sırada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miralay Kaplan -- 15 Haziran 2021; 17:11:45 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1470 Mesaj

"Steam'in sözleşmesinde, eğer multi platform olarak bir oyun ya da hizmet satıyorsan, Steam'den daha ucuza başka bir yerde satamazsın diye bir madde var."

O öyle değil hocam. Steam'de sattığın bir oyunun cd anahtarını başka bir sitede daha ucuza satamazsın şeklinde. Steam'e komisyon ödemeden, steam'in hizmetlerini kullanmak olur çünkü. Diğer dediklerine karşı çıkmıyorum.

|
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj

Arkadaşlar EA Play'in tekrardan 7TL'ye düşme olasılığı var mıdır acaba bu yaz indirimlerinde? Beklemeli miyim? 

• Yüzbaşı
    314 Mesaj

Arkadaşlar Ubisoft Connect (Uplay) platformunda oyun iadesi yapamıyor muyuz? Aldığım oyunlardan birini iade etmek istiyorum ama bir türlü iade kısmını bulamadım.

• Er
    8 Mesaj

Zaten aylık bir üyelik sistemi olduğundan dolayı düşeceğini düşünmüyorum. O fiyata düşmediği zaman Xbox Game Pass daha mantıklı bence. Zaten içinde EA Play sistemi de var.

|
    |
    aerolona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: thunderhoof

Zaten aylık bir üyelik sistemi olduğundan dolayı düşeceğini düşünmüyorum. O fiyata düşmediği zaman Xbox Game Pass daha mantıklı bence. Zaten içinde EA Play sistemi de var.

Steam kütüphanemde oynadığım oyunlar dursun istiyorum hocam, 1 aylık alıp geçicem zaten bazı single-player oyunlar için .

|
    |
  • Er
    8 Mesaj

Steam profilinde gözükmüyor hocam. Ben 1 ay kullanmıştım. Üyelik bittikten sonra siliniyor. Kütüphanende de oyna yerine oyunu satın al yazısı çıkıyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1976 Mesaj

Zaten o indirimden daha önce EA Play kullananlar faydalanamıyordu. Muhtemelen inse bile yine bu şekilde iner. Daha önce EA Play kullandıysanız indirimden faydalanamazsınız muhtemelen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    aerolona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1790 Mesaj

Sağ üstte profil adınızın olduğu yere tıklayıp, siparişlerim kısmına girin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    DDempseyRoll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2315 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    PURECAUCASIANWHITE

Dünyanın en kolay e-sport finali

Tertemiz 500bin $

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUGENICS88 -- 15 Haziran 2021; 21:17:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3133 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    314 Mesaj

Çok sağolasın

|
    |
    Darch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    251 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Zaten o indirimden daha önce EA Play kullananlar faydalanamıyordu. Muhtemelen inse bile yine bu şekilde iner. Daha önce EA Play kullandıysanız indirimden faydalanamazsınız muhtemelen.

Daha önce kullanmadım valla hocam, bir bekleyeyim ama ineceğini bende sanmıyorum pek. Teşekkürler ikinizede

|
    |
  • Binbaşı
    1865 Mesaj

Alıntı

metni:
    @pphammer adlı kullanıcının, yanıtlanan mesajı:Bir sürü ücretsiz oyun
    https://freebies.indiegala.com/
    Üye girişi yapın. Oyun sayfasında en altta "add to library" tuşuna basın.

Alıntı

metni:
    Teşekkür ederim. Sadece Chronology bile yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 16 Haziran 2021; 9:22:18 >
    |
    |
    pphammer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15755 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

Japon yeni Tl den değersiz mi? Paralel evrende felan mı bu dediğin.

Kur değeri olarak diyorum. Ülke ekonomik şartlarından söz etmiyorum. O açıdan bakarsan durum senin dediğin gibi ama kur cinsinden bakarsan benim dediğim gibi. Sana biri 1.000 dolar verse havalara uçarsın ama 1.000 japon yeni verse aynı duyguları yaşaman söz konusu değil. Anlatmak istediğim buydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 16 Haziran 2021; 10:26:19 >
  • Binbaşı
    1976 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Kur değeri olarak diyorum. Ülke ekonomik şartlarından söz etmiyorum. O açıdan bakarsan durum senin dediğin gibi ama kur cinsinden bakarsan benim dediğim gibi. Sana biri 1.000 dolar verse havalara uçarsın ama 1.000 japon yeni verse aynı duyguları yaşaman söz konusu değil. Anlatmak istediğim buydu

Alıntıları Göster

Hocam arkadaşların dediği doğru. Adamlarda dolar veya lira mantığı yok. Kuruşlarla centlerle falan karşılaştırmanız lazım. Örneğin 1000 japon yenini 1000 cent ile, 1 japon yenini 1 kuruş ile kıyaslayabilirsiniz ama 1000 dolar ile 1000 japon yenini kıyaslamak biraz abes.  

Reklamlar
pubg mobile uc
pubg mobile uc
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
2,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.