Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13839. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir - 19 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.026
Cevap
2.712
Favori
21.222.539
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Akşam vakitlerinde Ücretsiz görünüyordu ve kütüphaneye eklenebiliyordu, ben de ekledim.

Hata oldu galiba bunu ücretsiz çıkarmayacaklardı o yüzden geri çektiler sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt

Ben de denk gelip eklemiştim oyunu şimdi kontrol ettim kütüphanemde gözükmüyor.

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Arkadaşlar bu oyunları sepete ekledim sizce nasıl? 200 liraya tamamlayayım diyorum önerdiğiniz oyun var mı acaba :)

• mgrbz M kullanıcısına yanıt

Oynamadıysan ve kütüphanende yoksa Spec Ops: The Line kesinlikle öneririm, fiyatı da 10 lira.

https://store.steampowered.com/agecheck/app/50300//

• İndirim dönemini

Biped

Forza Horizon 4

Inside

Rise of Tomb Raider

The Witcher 3

Ori and the Will of the Wisps

alarak kapattım. Bunlar beni baya götürür.

• Ahcebre A kullanıcısına yanıt
    Witcher 3ü inş goty almışsınızdır :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

evet öyle aldım hocam.

• Ahcebre A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun
    Zaten kafadan tek oyun 150 saat sürer diğerleri ile beraber sizi uzun süre götürür

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Oynamadıysan ve kütüphanende yoksa Spec Ops: The Line kesinlikle öneririm, fiyatı da 10 lira.

https://store.steampowered.com/agecheck/app/50300//

Bu oyun bence kesinlikle oynanması gereken oyunlardan Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• Ben Half-Life 1'in hikayesini oynamak istiyorum da çevremdekiler Half Life: Source oyununu hiç önermediler, orijinal oyununu oynamamın benim için daha sağlıklı olduğunu söylediler. Black Mesa'yı da hemen ardından bitireceğim.

Sizce Source grafik motoruyla yapılmış olanını mı oynamalıyım veyahut orijinal oyunu mu oynamalıyım?

Sizin tavsiyeleriniz üzerine Source olanını alacağım Steam'den.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 2 Temmuz 2021; 11:12:25 >
  • Beyler the forest. Total war. Men of war benzeri oyunlarda fazla oyuncu yok tr de. Beraber oynamak isteyenler yazsin bana :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bulduren B kullanıcısına yanıt

Half-Life Source Bozuk. Düz Half-Life oyna.

• bulduren B kullanıcısına yanıt

Direkt Black Mesa bitir. Aynı oyun zaten üstü üste bitirince keyif alamazsın. Half Life grafikler açmaz 2021 yılında.

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Bunlarla kapattım indirimleri Baldurs Gateleri iade ettim çok eski geldi oyun.

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Beni sarıyor hocam ya. Geçenlerde Call of Duty 1'i bitirdim, her ne kadar mekanikleri ve grafikleri eski olsa da hem oldukça eğlendim hem de nostalji yaparak eski günleri yâd ettim.

Ama haklısınız, üst üste bitirince insanı sıkabilir aynı oyun. Nasıl olsa kütüphanede duruyor, istediğim zaman oynayabilirim.

Bu aralar eski oyunlara merak sardım . Madem yeni çıkan oyunlar çok pahalıdan çıkıyor, biz de eskileri oynarız o zaman :D

• https://www.bonuspiu.com.tr/kampanyalar/bonus-piu-dijital-oyun-muzik-yapacagin-odemeye-bonus-kampanya her bir kart için maksimum 20 tl olmak üzere %20 indirim. toplam 4 kart çıkartılabiliyor

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

fakir fifası türkiyeye de sunucu açacakmış. sanırım 7 msle fifa oynayacağız https://fo4tr.101xp.com/ fifa world gibi ekmek yedirir belki. normal fifa gibi coin satışını tespit eden sistem getirmezlerse hem oynar hem kazanırım :D ayrıca türkçe yorumcu da olacak yazıyor sitede

• nightawolf7 kullanıcısına yanıt
    Bunkerın tr altyazısı var mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Keşfet kuyruğundan düşürdüğümüz kartlar niye hemen satılmıyor? 37kr olan kartı 33kr pazara koyuyorum ertesi gün bakıyorum kartın değeri 35kr oluyor ama benimki hâlâ satılmamış oluyor. Son 7-8 karttır böyle.

• nightawolf7 kullanıcısına yanıt

Ben Baldurs Gate gecen kurdum açamadım bile...

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.