Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13831. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: altunuz , Alnemu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 31 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.689
Cevap
2.721
Favori
21.311.053
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: XanthiN

Farklı bir fırsat paylaşayım; Bioshock: Rapture Şehri kitabı Amazon'da sadece 8₺, piyasa fiyatı 30-40₺.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/605776272X

Bende görüp almıştım bunu 1 hafta önce falan ama kitap "İthaki Yayınları" olarak geliyor açıkcası bilsem almazdım dikkat etmemişim, çeviriden tutun türlü türlü sıkıntılar olabilir daha önceden çok yaşanıyordu, kitabın sayfaları elinde kalan mı ararsın, kitapta eksik basılmamış sayfalar mı ararsın, sayfaların karışık basıldığını mı farkedersin her şey olabilir o yüzden 10 20 fazla olsun daha iyi olsun diye düşünüyorum alacakların bilgisine sunayım.

• Einar Solberg kullanıcısına yanıt
    Ryse son of rome

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum da çok kısa diye hiç almadım şu zamana kadar. Bakalım akşama kadar bulamazsam alırım bunu, teşekkürler

• Impakt kullanıcısına yanıt
    Forumda benden başka İthakiyi eleştiren biri olduğunu görmek iyi geldi Gerçekten kötü yayınevi, alternatifleri olsa yüzlerine bakmam.

• Einar Solberg kullanıcısına yanıt
    Bence parasına göre güzel bir oyun
    Günümüz oyunları 400 TL'den çıkıyor 10 saat sürüyor bu 5 TL ve ortalama 5 6 saat sürüyor :)

• The Alim kullanıcısına yanıt
    Onları çoktan oynadım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Hocam ancak bu kadar olur, az önce steamde gezinirken Oxenfree diye bir oyun dikkatimi çekti, 5.55 tl. Ryse son of rome da 4,62 lira. Toplam 10,17 yapıyor ve steam hesabımda tamı tamına 10,17 lira var Evren mesaj gönderiyor

• Impakt kullanıcısına yanıt

GOTY 'gibi' herşey içinde olan paket satılasıya kadar bekle...

daha önce değmez, eş kaza süper bir indirim; kuponlu muponlu olur o zaman başka...

• bir arkadaş adetli alıp ofisteki herkese dağıttı

@unicornek

• Surviving Mars dlcsiz oynanır mı malum paradox oyunu? geçen beleş vermişlerdi başlamak istiyorum ama dlcler kafa karıştırıyor.

• nolamaz kullanıcısına yanıt
    Olay makale yazacak seviyede ingilizce bilmek değil zaten, ortalama bir oyunu anlayabilecek kadar bilmek. 10 yaşımda ingilizcem hiç iyi değildi, konuşamazdım, grammar bilgim yok denilecek kadar azdı, ama 3-5 bir şeyler anlıyor, yanımdaki küçük sözlükten kelimelere bakıyordum. Annem 0 ingilizceyle on binlerce sayfa İngilizce tıp kitabı okudu, tez yazdı, uzman oldu. Azıcık meraklı olmak yeterli bunun için. Kardeşim abartılı tembel, liseden mezun olamayan, okula gitmeyen bir tip, altyazısız dizi izleyecek, avrupadaki aksanlı ingilizceyi anlayıp cevap verecek kadar öğrendi yine de, internet sahibi olmak tek başına yeterli çünkü.

İngilizce neden onemli biliyor musun? İnternette erişebileceğin şeylerin %90 ı ingilizce, ve bunu bilmezsen kendini inanılmaz dar bir alana kapatmış oluyorsun, yani olay oyun anlamak değil. Mahallede sana dediler ki Londra'da 13 yaşına gelen herkes grup seks yapıyormuş, bu doğru mu yanlış mı nasıl anlarsın? Mantık yürütmekten başka hiçbir çaren yok, çünkü ingilizcen olmadan araştırma yapamazsın. Bu yüzden insanlar televizyondaki saçmalıklara inanıyor, aşı bize çip yerleştiriyor sanıyor, Almanya bizi kıskanıyor, tüm dünya bizden korkuyor sanıyor, çünkü cahil olmamak için araştırmak gerekir, günümüzde de tüm dünya ingilizceyle iletişim kuruyor, arastirabilmek için İngilizce gerekiyor, çok üst düzey değil, en azından okuduğunu anlayacak kadar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Son of Rome türü sevenler için oldukça gideri olan bir oyun bencede. Bu fiyata zaten bedava. Tavsiye ederim bende.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Call of Duty Modern Warfare 2019 veya Black Ops Cold War için indirim bekleyen varsa, Battle Net'te Summer Sale başlamış.

https://us.shop.battle.net/en-us/sales/summer-sale-2021

COD MW 2019 - $30

COD BO Cold War - $35

NOT: Diablo 2: Resurrected henüz çıkmadığı için indirimlere dahil edilmemiş.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt
    Rus hesabıyla kaç TLye geliyor acaba

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Farklı bir fırsat paylaşayım; Bioshock: Rapture Şehri kitabı Amazon'da sadece 8₺, piyasa fiyatı 30-40₺.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/605776272X

Oyununu oynamadım okunabilir mi yine de?

• Zebercet kullanıcısına yanıt

DLC siz oynanır.

Ama tabi DLC ler çok şey değiştiriyor oyunda. Özellikle Green Planet.

• steam cüzdana 100 tl yükledim. teb kredi kartında kampanya vardı %50 indirim. 50 tl ödemiş oldum.

Farcry 5 gold + newdawn bundle almaya değer mi ?

Yoksa mirrors Edge nasıldır ? Korsanını oynamıştım ilk oyunun.

Her ay yapıyorlar yada forza horizon 5 e mi saklasam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: falldownnn

DLC siz oynanır.

Ama tabi DLC ler çok şey değiştiriyor oyunda. Özellikle Green Planet.

space race dlcsi nasıldır hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Rdr2 standart sürümü alsam mı?
    200 liraya birçok güzel oyun alınabilir.
    Makine çevirisinde oynayıp bitiren var mı?
    İyiyse akşam alim

Şuan parasını hak eden bir oyun varsa oda RDR2 dir. Kesinlikle pişman olmazsın. Umarım ileride sinema filmi çekilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Gerek bu forumda gerekte genelde gördüğüm üzere Türk oyuncuların büyük kesimi beleşçi hocam. Zaten halihazırda devam eden RDR2 projesini ücretli satılacağını duyup iptal ettirenlerde, oyunları korsan oynayıp sonra niye TR dil desteği gelmiyor diye ağlayanlar da bu insanlardı ve bu kitle yüzünden de daha birçok kaliteli oyunu TR dil seçeneği ile göremeyeceğiz. Bu konuda da çok kere tartışıldı hani eski tartışmaları ortaya dökmenin bir manası yok ama TR yamadan önemli olan şey Türk oyuncu topluluğunun bu beleşçi kafa yapısından kurtulması. En üzüldüğüm de bu beleşçi kitle translate yamaları el emeği yamalardan "daha kaliteli" görüp forumun Türkçe Yama bölümünü çöpe çevirdiler üstüne de yama yapmak isteyen insanları da tabiri caizse kovdular. Varın siz düşünün kim bu insanlar için emek veripte yama yapar ki...

Hocam size katılmakla birlikte RDR2 Türkçe projesinin kötü sonlanmasında yama ekibinin de suçu var. Aylarca forumda insanlara çok uygun fiyattan çıkacak dediler. O dönemde ufak bir azınlık dışında kimse paralı olmasına laf etmedi. Yamanın gecikmesine laf edildi genelde ben dahil pek çok kişi gecikme normal yama ekibi yamadaki hataları oyunu test etmeden göremez ve oyunun oynanış süresi çok uzun gecikme normal diyerek o ekibi savunduk ve halk verdik.

Ama yama ekibi çok büyük bir hata yaptı fiyatı açıklarken o açıklamadan sonra yamaya para veririz diyenleri çoğu da tepki gösterdiler. Sen aylarca çok uygun fiyata çıkacak dersen ve yama 100 TL olur diyen kesime hayır öyle olmayacak çok uygun fiyat olacak der ama ardından proje bitip yamayı çıkaracağın günden 1 gün önce aylık ödeme sistemi ile oynanacak diye bir açıklama yapıp aylık ücreti de yüksek tutarsan kusura bakma para verecek olanlar dahil herkes tepki gösterir.

100 saatlik oynanışı olan bir oyun RDR 2 ve sen aylık şu kadar olacak dersen insanlar oyunu bitirene kadar ödeyecekleri parayı hesaplayınca çoğu insan 150 TL ödemek zorunda kalacakları hesapladılar. Çünkü herkes oturup günde 10 saat oyun oynamıyor. O insanlar hesap yaptıklarında yamanın onlara maliyeti 150 TL olacaktı en az.

Ayrıca kurumsal bir şirket değilken aylık ödeme sistemi yapacağız diyorsun. İnsanlar sana güvenip kredi kartı bilgilerini vermek istemezler. Bunları dahil hesaplamadan açıklama yaptılar. Tepkiler gayet doğaldı.

Ha yapımcıya gidip şikayet etmeleri doğru muydu o ayrı mevzu. Ama sen aylarca yama için tek defaya mahsus ödeme yapılacakmış gibi milleti oyala. Sonra çık aylık abone sistemi açıkla. Tamamen amatörlük yaptılar ve böyle bir amatörlük yapanlara güvenilip kredi kartı ile abone olunmaz.

Kısaca kendi hatası o yama ekibinin. Onların hatasını yama bekleyenlere mal etmek doğru değil. Paralı olmasını eleştirenler azınlıktı başlarsa. Parası neyse veririm diyenler de aylık ücreti duyunca çıldırdılar ve tepki gösterdiler. 1 gün sonra yama ekibi geri adım attı.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.