Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13828. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SelimmDD Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (4 Mobil) - 25 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.338
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: aerolona

Hocam 108TL ne yaptınız yahu, Epic kupon bekleyin 20TL gibi bir rakama alırsınız Gold'u. 100TL değmez demiyorum bence değer tabi de yani paranız cebinizde kalsın çok acelesi yoksa 

Alıntıları Göster

Haklısın hocam kuponla birlikte baya uyguna geliyor. Ama yakın zamanda kupon geldi zaten, bir daha gelir mi gelse de nr zaman gelir gibi düşüncelerim var. Geçen gün ubisoft'un forward kampanyasıyla da baya uyguna geliyordu. Onu da kaçırdım :))

Olmadı 1 ay bekleyeyim. Gelen giden olmazsa alıp geçicem. Hades 'i oynayayım o sırada :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sabotage1907

güzel bir oyuna benziyor hocam, batıdaki dağıtımcısı kim olacak biliyor musun?

Sega olmuş. 15 Ekim de çıkış tarihi

• Teşekkür ederim, deneyeceğim.

@Impakt @torkema61

• aerolona kullanıcısına yanıt

Epic kuponuyla gold en fazla 67 liraya düşüyor. Epic'teki indirim oranı diğer sitelerle bir değil. Epic'ten Deluxe + Ubisoft forward Season Pass ile Ultimate sürüm 40 liraya gelebiliyordu ama o da geçti.

• first9 kullanıcısına yanıt
    O şekil ise tabikide gold mantıklı 30 40 TL fark olsaydı dediğim şekilde alırdınız
    Atlantis dlcsine gelecek olursak aslında spoiler sayılmaz cennette geçen bir oyun bana aşırı sıkıcı gelmişti
    Görevlerin bir sürükleyiciliği yoktu harita dizaynı keza birşeyler yapmaya çalışmışlar ama olmamış oynayınca birşeylerin eksik olduğunu hissediyorsunuz
    Ama diğer dlc kaymaklı ekmek kadayıfı tadında muazzam olmuş
    Ana senaryoyu bile tokatlar o kadar diyeyim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cyberpunk tarzı hangi oyun alınır şu anda steam dan.Baya indirim var.Farcry 5 alayım dedim ama kararsız kaldım.Strateji olarak ne önerirsiniz ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Epic kuponuyla gold en fazla 67 liraya düşüyor. Epic'teki indirim oranı diğer sitelerle bir değil. Epic'ten Deluxe + Ubisoft forward Season Pass ile Ultimate sürüm 40 liraya gelebiliyordu ama o da geçti.

Aman gold demişim standart + season pass'te mi o şekilde? Ben öyle almıştım çünkü. Season Pass'i 23,6TL'ye almışım

• quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Forza Horizon 5'in Steam fiyatı henüz belli değil hocam. Microsoft Store'a aldanmayın, değişkenlik gösterebilir. Forza Horizon 4'ün Microsoft Store ve Steam fiyatlarını karşılaştırırsanız ne dediğimi anlarsınız.

92 TL'den çıkarsa efsane olacak. forza horizon 4 microsoftta 470 tl iken steamde 92 TL. forza horizon 5 microsoftta 470 TL'den önsiparişte. bu mantıkla steame 92 TL'ye gelmesi mucize olmaz. 470den gelirse de game pass alırız yolumuza bakarız muhtemelen  

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

92 TL'den çıkarsa efsane olacak. forza horizon 4 microsoftta 470 tl iken steamde 92 TL. forza horizon 5 microsoftta 470 TL'den önsiparişte. bu mantıkla steame 92 TL'ye gelmesi mucize olmaz. 470den gelirse de game pass alırız yolumuza bakarız muhtemelen  

Alıntıları Göster

Eski oyunlar uygun fiyatlı geldi de, yeni çıkan Microsoft oyunları ucuz gelmedi, bundan sonrakilerin de geleceğini sanmıyorum.

Age of Empires 4 - 299 TL

Flight Simulator - 349 TL

Forza Horizon 5 de muhtemelen 299 TL'den gelecektir.

• John Sheppard kullanıcısına yanıt

Psychonauts 2 de 92 TL fiyatlandırma ile geldi ama hocam 60$ olmasına rağmen. Microsoft da ki bu fiyat artışlarının özellikle geliştirici stüdyonun insiyatifi kaynaklı olduğuna inanıyorum. İlk üç Age of Empires oyunu bence o fiyatlarına rağmen TR de güzel satınca ve bu fiyatlar dan geliştirici ekibin haberi olunca Microsoft'a fiyat önerisinde bulunmuş olabilirler. Aynı şekilde Stalker 2 de bence bu sebeple yüksek fiyattan geldi. Forza Horizon 4 de TR de çok güzel sattığından dolayı 5'in fiyatının bence artma ihtimali çok arttı ama umarım artmaz.

• titanfall 2 alınır mı ? ve multiplayer oyun önerebilir misiniz her tür olur

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Psychonauts 2 de 92 TL fiyatlandırma ile geldi ama hocam 60$ olmasına rağmen. Microsoft da ki bu fiyat artışlarının özellikle geliştirici stüdyonun insiyatifi kaynaklı olduğuna inanıyorum. İlk üç Age of Empires oyunu bence o fiyatlarına rağmen TR de güzel satınca ve bu fiyatlar dan geliştirici ekibin haberi olunca Microsoft'a fiyat önerisinde bulunmuş olabilirler. Aynı şekilde Stalker 2 de bence bu sebeple yüksek fiyattan geldi. Forza Horizon 4 de TR de çok güzel sattığından dolayı 5'in fiyatının bence artma ihtimali çok arttı ama umarım artmaz.

Psychonauts 2 istisna sayılabilir (belki ilerleyen zamanlarda fiyatı da artabilir, bilmiyoruz) çünkü Forza, Age of Empires, Flight Simulator kadar büyük bir marka değil. Benim tahminim, oyuncuları Game Pass'e yönlendirmek için büyük markaları artık 90 TL civarlarında göremeyiz Microsoft'ta. Yerel fiyat politikasına devam edecek olsalardı bence bunu ilk Age of Empires 4'te görürdük, ki 300 TL'ye satılmasına rağmen hala Avrupa'nın yarı fiyatına alıyoruz, yani hiç yerel fiyat politikası uygulamıyorlar da diyemeyiz.

Zaten 92 TL neredeyse 10$ yapıyor (çok yakındır 10$ olması), çok büyük isyan çıkarır batılılar eğer Microsoft yeni oyunlarını da bu fiyattan çıkarırsa  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 28 Haziran 2021; 23:35:48 >

• ertunc23 kullanıcısına yanıt
    Deus Ex Human Rev ve Mankid Divided
    Cloudpunk
    Ghostrunner

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Doom aldım hocam aksiyon olsun quake 3 gözümde canlandı ne oynardım :) Ghostrunner ve deux alacağım teşekkür ederim

Doomu bende alıp almamak arasında kararsızım
    Sadece pata küte mob kesme işini sevmiyorum araya biraz serpiştirilmiş hikayede olsun istiyorum
    Sanırım bu olay eternalde var ilk oyunda yok

Ghostrunner inanılmaz kısa bir oyun ve Epic kuponuyla 23 liraya alınabiliyordu. Onu da göz önünde bulundurun. (Ben yaklaşık 8 saatte bitirdim, çok daha hızlı bitirenler de var. Yeniden oynanabilirliği de yok)

Ethernal aldım bende hocam.Vallahi Red Dead de var ama bana çok yavaş geliyor toplasan 2,3 saat oynayıp kapattım.Cyberpunk tarzı oyunlar daha aksiyonlu

Red Dead sonradan açılıyor hocam 4 5 saat idare edin sonra aksiyonun dibine vuracaksınız
    O şaheser kesinlikle bitirilmeli her ne kadar yaması olmasada :))

Türkçe yama çıkar umarım.Cyberpunk bitirdim ama sürekli yan görevler vs vs derken baya eğlenceli oluyor türkçe altyazıda baya baya iyi :)

Ne kadar teknik sorunları olsada o da kaliteli bir yapımdır

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.