Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Judassem , BigSyke , torkema61 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 27 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.147
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • The Outer Worlds - 102 TL (Steam'den 21 TL daha ucuz)

https://www.greenmangaming.com/tr/games/the-outer-worlds-steam-pc/

BORDERLANDS: GAME OF THE YEAR ENHANCED - Humble Bundle Abonelerine 27 TL (Steam dip fiyat 42 TL)

https://www.humblebundle.com/store/agecheck/borderlands-game-of-the-year-enhanced

Battlefield 4™ China Rising DLC'si ücretsiz

https://www.origin.com/tur/en-us/store/battlefield/battlefield-4/expansion/battlefield-4-china-rising

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shad0w -- 26 Haziran 2021; 17:48:23 >

• Beyond Two Souls oynayanlar aydınlatsın, bu oyun Telltalr'in oyunları gibi mi? Telltale'in oyunları aslında oyun değil de interaktif film gibi ya. Oynanış açısından pek bir şey yoksa ya da seçim yapmamız gereken (etki etmesi lazım tabi) çok diyalog yoksa Outer Wilds alacağım onun yerine. Daha sonra Epic kupon mupon verir Detroit alırım.

This War Of Mine story dlclerini için de soru sorayım, bunlar tatmin eder mi, dlc başı kaç saat sürüyor? This War Of Mine'ı telefondan oynuyordum eskiden şimdi steame alayım dedim de Season pass değer mi almaya merak ettim. Gerçi 6 lira çok bir şey değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocalar size göre eski-yeni Steam kütüphanesinde kesin olmalı dediğiniz oyunlar varsa bizimle paylaşır mısınız? Steam indirimleri zaten tırt çıktı hem indirim dönemi için bi sohbet olur hem almak isteyenlere ve gözden kaçıranlara bi yardım olur diye düşünüyorum.

• Einar Solberg kullanıcısına yanıt

Film gibi mi?Evet.Telltale oyunları gibi bölüm bölüm mü?Evet.Unutmuşum.Oyun bölümlere ayrılmış ama bu bölümler Telltale'ın mantığı gibi ilerlemiyor.Seçimler oyunun gidişhattını etkiliyor.Farklı sonları mevcut.Hatta arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz.Bence Beyond Two Souls kaliteli bir yapım.

This War of Mine'ın dlclerini ben çok beğendim.Hatta oyunu bu dlcler sayesinde bitirdim.Hayatta kalmaya bir amaç getirdiği için dlcleri çok beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hopdediks-Dediğimdediks -- 26 Haziran 2021; 18:22:6 >
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Fh 5 sandım. 3 ün grafikleri baya iyiymiş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Beyond Two Souls oynayanlar aydınlatsın, bu oyun Telltalr'in oyunları gibi mi? Telltale'in oyunları aslında oyun değil de interaktif film gibi ya. Oynanış açısından pek bir şey yoksa ya da seçim yapmamız gereken (etki etmesi lazım tabi) çok diyalog yoksa Outer Wilds alacağım onun yerine. Daha sonra Epic kupon mupon verir Detroit alırım.

This War Of Mine story dlclerini için de soru sorayım, bunlar tatmin eder mi, dlc başı kaç saat sürüyor? This War Of Mine'ı telefondan oynuyordum eskiden şimdi steame alayım dedim de Season pass değer mi almaya merak ettim. Gerçi 6 lira çok bir şey değil.

Sinema tadinda Efsane bir oyun :) Detroit'i oynadiysan hic kacirma , fiyati cok iyi.

• Yirikalische kullanıcısına yanıt

outer wilds ve dark souls u görünce aklıma direkt hollow knight geldi.

• meqlotkobo M kullanıcısına yanıt

Steam Summer Sale 2021 · TR · SteamDB yani steamdb.info da

aşağıdaki resimdekine benzer filtreleme (sol üst köşe) yapabilirsiniz. (Bu örnekte %30 dan fazla indirim almış ve rating %80 den fazla olanlar içinden şimdiye kadarki en iyi indirimi almış olnlar filtreli).

Rating sütununa göre sıralarsanız, indirimdeki en iyi oyunların çoğunu görebilirsiniz.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

• ınsurgency sandstorm'a göz atmanızı tavsiye ederim (realistic fps severlere)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karar veremedim aralarında, Outer Wilds'la beraber alacağım artık :D The Wolf Among Us alacağım, aynı tarza oyun Beyond'a gerek yok falan dedim ama konusu ilgimi çekti iyice, almadan geçmeyeyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet aylık 1 asgari ücret gömüyor oyuna kesinlikle uzak durulmalı. black desert p2w bir oyun.

• Battlefield 1 için geç mi kaldık ?

Paketler almasak çok ezilir miyiz ?

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaMoVe

Battlefield 1 için geç mi kaldık ?

Paketler almasak çok ezilir miyiz ?

yeni oyun öncesi bf4e geçti çoğu oyuncu. bf4 serverları coştu onu deneyebilirsiniz.

• The Alim kullanıcısına yanıt

Artık ping yüzünden mi ? Hile yüzünden mi ? bilmem, frag almak çok zor. EA'nin multilerinde hileci bol oluyor.

• nasaz N kullanıcısına yanıt
    Onu da oynadım :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drilldozer

yeni oyun öncesi bf4e geçti çoğu oyuncu. bf4 serverları coştu onu deneyebilirsiniz.

Alıntıları Göster

BF4 Amazon prime dan ücretsiz aldım ama mp da server problemi var bağlanmak işkence oldu kaldırdım direk.

• Kaltroh K kullanıcısına yanıt

sağolun hocam

• ac valhalla en ucuz nasil alabilirim

• Geçtiğimiz günlerde Ubisoft'un çok güzel bir kampanyası vardı, ne yazık ki siz ona yetişemediniz. 140 TL'ye oyunun kendisini, sanırsam 70-75 TL'ye de Season Pass'i satın alınabiliyordu.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.