Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Terminator T-800 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 16 Misafir (2 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil
5 sn
278.817
Cevap
2.176
Favori
14.334.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10796
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2804
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1907
  • Favoriye Eklediklerim 2225
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4040 mesaj) Johnny Silverhand (3330 mesaj) XanthiN (2804 mesaj) Noctivagant (2647 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (117588 mesaj) Mobil (36700 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9592 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (165 mesaj) (450 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    9470 Mesaj

2500k ve r9 270x ile Unity, Syndicate ve Origins oynayabilir miyim arkadaşlar? Hdd var. Aslında geçen elimde para varken şu işlemciyi 3770k yapıp bir de ssd alsaydım keşke çok pişmanım. İşlemci yetmiyor oyunlarda. Kartın görece gideri var.

• Onbaşı
    18 Mesaj

Oynayabilmen lazım. Şu videoda Assassin's Creed III Remastered oynamış senin sisteminle. Origins ile 3 remastered aynı sistem gereksinimlerini istiyor.

|
    |
    Zebercet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    191 Mesaj

Pes 21 Season Update oyunu 16.25 liraya düşmüş. Daha önceden bu siteden 18 liraya da fifa20 almıştık yani güvenilir bir site.

https://2game.com/tr-tr/football-fever/efootball-pes-2021-season-update

• Yüzbaşı
    286 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kinyas22

quote:

Orijinalden alıntı: imjohnnystark

Pes 21 Season Update oyunu 16.25 liraya düşmüş. Daha önceden bu siteden 18 liraya da fifa20 almıştık yani güvenilir bir site.

https://2game.com/tr-tr/football-fever/efootball-pes-2021-season-update

Pes 21 playstore'da 14 tl zaten şu an. edition hali ise 16tl.

https://www.playstore.com/urun/efootball-pes-2021

• Yarbay
    2721 Mesaj

40 liralık sürümü almaya gerek yok mu hocam o zaman şimdilik silver founder's istemeyenler için?

|
    |
    Darch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    191 Mesaj

onu bilmiyorum o siteden zamanında alışveriş de yapamamıştım zaten hesap kilitlendi mi ne hatası veriyordu sonrasında da hiç bakmadım.

|
    |
    Kinyas22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj
    Control'un ek paketleri nasıl arkadaşlar ? Epic'te sanırım sezon bileti 1.5 TL daha pahalı iki ayrı paketten. Gerek var mı güzel mi DLC'ler ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    286 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kinyas22

quote:

Orijinalden alıntı: imjohnnystark

onu bilmiyorum o siteden zamanında alışveriş de yapamamıştım zaten hesap kilitlendi mi ne hatası veriyordu sonrasında da hiç bakmadım.

9 Tlye Ac Origins, 18 Tlye de Far Cry 5 ve 2 defa da steam wallet aldım hiç birinde sorun yaşamadım. Eğer kafasında şüphe olanlar varsa diye belirteyim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj

Ek paketlerin ikisi de fiyatlarına değer hocam. Oyun süresini de oldukça uzatıyor ek paketler. Yeni haritalar, yeni özel güçler ve yan görevler ekleniyor.

|
    |
    DukeMew kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1573 Mesaj
    Beyler Lost Ark oynayabilmek için herhangi bir sürümü almak gerekiyor mu ? Yoksa çıkış tarihine kadar beklicekmiyiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1732 Mesaj

Beta ve Alpha erişimi istemiyorsanız gerek yok.

|
    |
    Omara kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2721 Mesaj

çok teşekkürler hocam cevabınız için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Darch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    230 Mesaj

Benim de aklımdaki soru buydu. Cevap veren arkadaşlara teşekkürler. @Reiskonen @The Frost

Anno 1800 DLC'leri de çok uyguna geliyor uplay üzerinden. Almak isteyenler bir göz atsın.

|
    |
    Bahsedilenler: Reiskonen, The Frost, XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    519 Mesaj

Sağolun hocam aldım gitti.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
    VenomSV kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    412 Mesaj

Crysis 3 için ne düşünüyorsunuz ? playstore sitesinde 19 tl ye düşmüş ama tabi ki steam değil.. Zamanında almadığımız için steam fiyatı uçtu gitti..

• Yüzbaşı
    286 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kinyas22

quote:

Orijinalden alıntı: NextMan--

Crysis 3 için ne düşünüyorsunuz ? playstore sitesinde 19 tl ye düşmüş ama tabi ki steam değil.. Zamanında almadığımız için steam fiyatı uçtu gitti..

ea play steamde 5.80 olduğu zaman oynamıştım. bu tarz bir servisten oynamak daha mantıklı bence hocam kısa bir oyun zaten

|
    |
  • Binbaşı
    1295 Mesaj

Tom Clancy's Signature Collection iyiymiş

|
    |
  • Teğmen
    155 Mesaj

Breakpoint'i ne yaptıysam çalıştıramadım arkadaşlar ve sonucunda iade ettim :(. Sürekli açılırken crash yiyor oyun çözümde baktım bir ton. Başka oyunlara kısmetmiş  

|
    |
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    Epic gamesde Nitro discord satın alırken, banka kart bilgilerini girdikten sonra 2 kez ücret kesintisi yaşayan oldu mu ? Peki neden 2 kez ücret kesinti oluyor daha sonra geri hesabına parası yatan oldu mu acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    7109 Mesaj

Hocam dediğim gibi bu türdeki oyunlara uzaksanız ister 10 saat isterseniz 100 saat oynayın bakışınız pek değişmez.Bu nedenle daha önceden oynadınız mı diye sormuştum.Division bir looter-shooter diğer benzer türdeki oyunlar gibi,bugüne kadar oynadığım bütün loot odaklı oyunlar bir yerden sonra her zaman tekrara düşmüştür.Bu türü sevende zaten bu yüzden sever ve saatlerce oynar.Bu nedenle oynamak ile yorumlamak arasında farka dikkat çekmek istedim.Siz oyunla ilgili yorumunuzu belirtmişsiniz ve gördüğüm kadarıyla Division,Wildlans yada Breakpoint gibi oyunlar için sizi heyecanlandıracak bir etken yok eğer olsaydı bu oyunların bölge ele geçir yada savundan ibaret olmayıp End Game içeriklerinden,Raidlerden,build sisteminden ve Dark Zone tecrübenizden bahsederdiniz.Her neyse bahsi geçen oyunların forumda konusu mevcut ve kendi konularında yazıyorum ama bizim kullanıcıların her indirim döneminde alınır mı diye sorana dek forumdaki konularına girip bakma gibi bir uğraşı olmadığı için artık her indirim döneminde bu tür oyunlara alınır mı sorularına yazmak yorucu geliyor.Yanıtladığınız için teşekkürler.İyi oyunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 12 Haziran 2021; 0:50:15 >
    |
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Sohbet
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
2,218
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.