Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: WBC , spader , allnite , GameOver159 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 26 Misafir (13 Mobil) - 14 Masaüstü16 Mobil2 Android
5 sn
280.470
Cevap
2.179
Favori
14.500.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10820
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2900
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1957
  • Favoriye Eklediklerim 2230
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4045 mesaj) Johnny Silverhand (3338 mesaj) XanthiN (2900 mesaj) Noctivagant (2701 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (118875 mesaj) Mobil (36893 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9660 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (237 mesaj) (576 mesaj)
  • @
417 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    2170 Mesaj

Epic ayrıca 3 aylık Discord Nitro da verecekmiş. Bugünden itibaren mail kutunuza bununla alakalı bir mail gelecek. Orada ki bağlantıyı kullanarak ücretsiz bir şekilde 3 aylık Discord Nitro kullanabileceksiniz.

Edit: https://www.epicgames.com/store/tr/p/discord--discord-nitro Buradan almanız gerekiyor sanırım. Sonra da mail'i bekleyeceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 10 Haziran 2021; 18:39:43 >
  • Yarbay
    2994 Mesaj

Epic Games ile delirmeceler :D

Control nedir yav.

Steam'de 200TL indirimde bile 80-90'a iniyordu.Valla helal olsun EPİC'sin :D

|
    |
  • Binbaşı
    1784 Mesaj

Tarayıcı üzerinden Epic'in sitesine girip ekleyin hocam hatalı gösteriyor uygulamasında.

|
    |
    Hauntblast kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1310 Mesaj
    Control season passe yeni içerik gelmeyecekse dlcleri tek tek almak 1,50 lira daha karlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kayser -- 10 Haziran 2021; 18:22:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3550 Mesaj

60 Tl kuponla acaba alsam mı diye düşünüyordum Control u. Sağolsun Epic bedava verdi.

|
    |
  • Yarbay
    9037 Mesaj

Breakpoint seçmektense Wildlands seçmenizi tavsiye ederim.Ancak oyun bug doluydu oynadığım zamanlar da.Ve bazı görevler cidden çok zordu.Coop oynayacak arkadaşınız var ise biraz daha kolaylaşıyor.Oyun ile ilgili aklımda kalan tek şey fotoğraf modu ile ss almak.Onun dışında sıradan silik bir Ubisoft oyunu  

|
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    39 Mesaj

Game Pass'teki Control'e DLC'ler dahil mi arkadaşlar yoksa sadece ana oyun mu var?

• Binbaşı
    1684 Mesaj

Ana oyun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    insomnia04 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    191 Mesaj

Ücretsiz verilen Standart versiyonu fakat Season Pass de şu an indirimde ve 34,5 TL.

|
    |
    insomnia04 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    467 Mesaj

Birkaç ay evvel epic üzerinden Far Cry 5 almıştım. Bu hafta indirip denedim, hiç beğenmedim. Epicin iade koşulları da steam gibi 14 gün/2 saat mi? 2 saatten az oynadım ama alalı birkaç ay oldu. Bu durumda olup oyun iade edebilen var mı?

• Onbaşı
    39 Mesaj

Teşekkür ederim üstadlarım. @bulduren @Dutch van der Linde

• Yarbay
    4258 Mesaj

Ana oyunu iyice oynayın, tüm yan görevleri vs bitirin sonra karar verirsiniz. Oyunun mekanikleri gerçekten çok güzel. Normalde bitirdiğim bir oyunu tekrar açıp oynayan birisi değilimdir ama Control farklı. Oyunu bitirin ardından bir ara verip sonra dlcleri alıp oynarsınız. Belki dlc ler daha da ucuzlar o zamanda. Zira ana oyunu yan görevleriyle bitirirseniz 15-20 saat sürüyor. İki dlc toplam 10 saat civarı sürüyor. Tek seferde 30 saat oynamak bayabilir.

|
    |
  • Arkadaşlar AC Valhalla ana oyununu Epic Games üzerinden almıştım. Season Pass'i de Ubistore üzerinden aldım kuponla ama aktive edildi mi anlayamadım. Ekstra bir şeyler de indirmedi. Benzer durum yaşayan var mı?

• Binbaşı
    1795 Mesaj

Ubisoft Connect > Valhalla > Genel Bakış

Bu sayfayı aşağı doğru kaydırın, sahip olduğunuz dlc'leri gösterecektir. Görünmüyorsa Ubisoft Connect'i yeniden başlatın veya bekleyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 10 Haziran 2021; 18:42:52 >
    |
    |
    LonelyShepherdd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 14 gün cezanın, 13 gün 17 saat 12 dakika kadarı kaldı.

İstek listemde vardı, eyv epic kralsın

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/24/fd/12/24fd12985d1856bf353f5fd402cfc9f0.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    3273 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MoÇü

3 5 gün önce gördüğüm rüyada epic control'u veriyordu. Bakalım nolcak.  

Beyler rüyam gercek oldu ahaha   1 ay oldu bu yorumu yapalı. :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 10 Haziran 2021; 18:53:11 >

• Baktım yazdığınız şekilde ama maalesef şimdilik gözükmüyor. Yeniden de başlattım uygulamayı ama olmadı. Bekleyeyim şimdilik olmazsa desteğe yazarım. Teşekkür ederim.

|
    |
    Darch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj

Kışın 180 küsür liraya Assassin serisini toplamıştım . Şu ubisoftun yaptığına bak. Biri bedavaya verir biri sakız parasına verir.

Oyun almaya korkar olduk.

Not: Neyse 3 ün remasteredi eksikmiş onu alalımda avunuruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miralay Kaplan -- 10 Haziran 2021; 19:2:6 >
    |
    |
  • Yarbay
    6176 Mesaj
    Almayı düşünüyordum iyiki almamışım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5377 Mesaj

Epic güzel oyun verdi bravo  

|
    |
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.