Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
22 Misafir (4 Mobil) - 18 Masaüstü4 Mobil
5 sn
278.953
Cevap
2.179
Favori
14.346.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10799
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2810
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1910
  • Favoriye Eklediklerim 2228
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4040 mesaj) Johnny Silverhand (3330 mesaj) XanthiN (2810 mesaj) Noctivagant (2655 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (117687 mesaj) Mobil (36718 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9594 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (174 mesaj) (461 mesaj)
  • @
409 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    5091 Mesaj

Baktım ben de biraz, Breakpoint için hemen herkes "rezalet" deyip geçmiş. İndirimlere baktığımda bu iki oyuna takıldım bir tek. Arada girip görev yapıp çıkmalık, kafa dağıtabileceğim oyun bakıyorum. Wildlands sanki düşündüğüm tarzda ama çok fazla yorum da bulamadım. Far Cry 5'teki gibi her adımda adam var mı peki? Öyleyse hiç bulaşmayayım.

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1900 Mesaj

Her adımda adam olma olayı Breakpoint de baya var hocam. Wildlands daha FC3 tarzında diye hatırlıyorum. Düşmanlar haritada kendi yerlerinde felan. Arada girip görev yapmalık mı bilemem ama South Park serisine de bakabilirsiniz eğer ilginizi çekerse.

|
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    8 Mesaj

The Division 2 aldım fakat oyunum deneme sürümünde gözüküyor. Karttan para da çekildi. Buga girdi sanırım ne yapmam gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderhoof -- 10 Haziran 2021; 16:5:22 >
  • Yüzbaşı
    455 Mesaj

Cevap için teşekkürler hocam. Humble promosyonlarını şu ana kadar ben de anlamış değilim. Bilen yada fikri olan varsa öğrenmek isterim doğrusu.

Dolar kuru bizi mahvetmiş olsa da, Humble güzel bundle'lar veriyor çoğu zaman.

|
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1738 Mesaj

Launcher'ı yeniden başlatın, düzelmediyse desteğe yazın.

Ubisoft gecikmeli de olsa Türkçe destek veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    thunderhoof kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15545 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Bunun için desteğe yazdınız mı hocam? en azından niye böyle olduğunu anlayabiliriz.

Alıntıları Göster

İninal kart da geçmedi uplay de. Ben de epic den oyun alayım diyip ininal kart ile ödemeye girdim karşıma uplay de ki sistem çıktı. Kesin ödemez dedim yine. Sonra gpay denen yeri seçtirdi oradan ödettti ve ödeme oldu.

Sanırım benim uplay de de öderken kartım master olmasına rağmen master yerine gpay kısmını seçip ödeme yapmam gerekiyor. Bir daha oradan denerim bakalım ne yapacak

|
    |

• Yarbay
    5091 Mesaj

Teşekkür ederim hocam. South Park ilgimi çekmiyor pek. Alırsam Wildlands alırım. Biraz daha bakınayım en iyisi.

|
    |
    Hudson51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    160 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: okruTGamer

@talhasonmez

Far Cry 1 zamanında çığır açan (Grafik) ve Far Cry'ı Far Cry yapan yapıttır.

Far Cry 2 hiç dikkate alınmasa da olur bir şeye benzemeyen bir oyundur.

Ondan sonra 3, 4 diye devam edebilrsin. [BENCE]

Far Cry 1 crytek yapmıştı yaratıklar filan var grfikler harikaydı

Far Cry 2 farklı oynanış verdiği oynandı baya ama hikayesi kötüydü ama gerçek hayata dönüldü yaratık vb canavar yok Far Cry 5 kadar bu tarzda oldu

hikaye olarak Far Cry 3 bitirdim çok iyidi o zaman 2 farklı sonu var. Far Cry 4 başladım bitirmek nasip olmadı bi türlü ama Far Cry 5 çok kötü diye eleştiriyor

Far Cry 6 umarım iyi olur  

|
    |

• Teğmen
    158 Mesaj

Dostlar ben 4 tane oyun aldım. Ama oynayamıyorum parası ödediğim halde. Neden böyle oluyor kütüphaneme düşmedi oyunlar bir türlü? Ubisoft Connect pc uygulamasını kullanarak satın aldım

• Yüzbaşı
    290 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Kinyas22

*Coupon is not valid for pre-orders, gear on merch.ubisoft.com, virtual currency, Ubisoft + and is not stackable with other coupons. This coupon expires on June 22nd, 2021 at 5PM CET. Please see below chart for more details. One coupon per transaction. Not transferrable nor redeemable for cash.

22 Haziran 17.00 da bitiyor kupon

|
    |
  • Teğmen
    158 Mesaj

Hocam düzeltebildiniz mi? Ben de aynı sorunu yaşıyorum da.

|
    |
    In Time kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1629 Mesaj

Gog'da böyle bir şey veriliyormuş ilgililere

https://www.gog.com/game/warhammer_skulls_digital_goodie_pack

|
    |
  • Yüzbaşı
    802 Mesaj
    |
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj

Benim satın alımım da, henüz kütüphanede görünmüyor. Destek ile yazıştım. Yoğunluktan dolayı gecikmeler varmış 24 saat bekleyin dediler. 24 saat sonra hala kütüphanede olmazsa tekrar kontak kurun dediler.

|
    |
    JustNaggy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15545 Mesaj

Control oyunu verildi

• Yarbay
    2256 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    bahoho

https://www.epicgames.com/store/tr/p/control

Haftaya Hell is other demons ve Overcooked 2 verecekmiş.

|
    |
  • Yarbay
    11211 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gye_Baek

@MuharremAylar Control beleşe verilebilir bence. Senin yazdıklarını düşündükçe çok mantıklı geldi.

İlk gün yazmıştık 12 den vurduk control beleş olmuş. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    169 Mesaj

Hazır Control ücretsiz olmuşken DLC'lerini öneren var mı? Season Pass alınmalı mı sizce?

|
    |
  • Yarbay
    8093 Mesaj

Control ücretsiz olmuş vay bee muhteşem oyun ilk çıktığında almıştım 39 tl civarıydı galiba

mutlak ekleyin türkçe yamasıda vardı

rtx kartınız varsa gözleriniz bayram eder ray tracingi tam anlamıyla kullanan nadir oyunlardan dlss 2.0 desteği de var.

|
    |
  • Yarbay
    15545 Mesaj

Epic önceden ücretli sattığı oyunları bu şekilde vermiyordu bir ilki gerçekleştirdiler.

Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
triple negative breast cancer
Sohbet
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.