Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13808. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: EaGLe Power , EaGLe Power Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.087
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Asıl 144 TL Sekiro Goty aklımı çok pis çeliyor hocam  

• ücretsiz hale gelen oyunları şu siteden görebilirsiniz.

https://www.enucuzoyun.com/category/ucretsiz-oyunlar?page=1

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt

Epic'den alsaydınız keşke hocam daha ucuza denk geliyordu kuponla.

• crash bandicoot nsane trilogy 82,00 TL

Spyro™ Reignited Trilogy 57,40 TL

iyi mi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drilldozer -- 24 Haziran 2021; 20:30:30 >
  • bu çerçeve vs işi bir yandan iyi bir yandan kötü oldu. kupon falan vermelerini bekliyorken çerçeve veriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

az gittim uz gittim dere tepe düz gittim adlı hideo kojima oyununu 160 tl den alsak mı artık acaba

Youtube'da ücretsiz  

• Tranquillity kullanıcısına yanıt

ben steamde beleşe getiriyorum epig kim

• Yok çerçevesi yok günde 1 adet bedava kartı valla yaparken üşeniyorum yaptığıma da değmiyor Steam değiştir artık farklı şeyler yap yahu da heyecanlandır bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 24 Haziran 2021; 20:32:6 >
  • Halo ve deus ex mankid ile kapattım bu indirim dönemini tertemiz :)
    Yinede aksiyon macera rpg fps önerilerinizi alabilirim arkadaşlar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FM 2021 geçen hafta gördüğü aynı indirimi görmüş. Düşürün şu oyunu 100 TL'ye de alalım ya. Zaten Epic ücretsiz verecek 2022 çıkmadan  

• Resident Evil Gene indirim görmedi arkadaş ya

• Bir öneri,

Etkinliklerini tamamlamayın. Envanterinizden silinmeyen çıkartma hediyesi var. Bu silinemeyen çıkartmalardan gına geldi.

• Arkadaşlar iracing 12 ay üyelik 43 TLye düşmüş thrustmaster t300 rs gt direksiyonum var tavsiye eder misiniz? simle yatıp kalkmıyorum ama oynar gibiyim.

• Yeter be steam adam ₺10'de olsa kupon ver olmadı etkinlik yap. Şu indirimin haftalık indirimden ne farkı var az etkinlik yap biraz elini cebine at, akrep var sanki.

Puhaha yeni gördüm "Bu seneki indirim sadece büyük indirimlerin yer aldığı sıradan bir indirim değil, bu seneki indirimde kısa hikâyelerin yer aldığı zorluklarla karşılaşacak ve er hikâyeyi bir seçim yaparak bitireceksiniz. Bu seçimleriniz de ne tür bir kahraman olacağınızı belirlemede kullanılacak." yazmışlar birde gece gece kahkaha attım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 24 Haziran 2021; 20:43:28 >
  • epic'ten sonra ubisoft da kupon verince bir umut steam'den de atak beklemiştim ama olmadı. zaten almayı düşündüğüm iki oyun var(sekiro ve rdr 2) ikisinin de fiyatı hala yüksek benim için. kaldık yılbaşı indirimlerine 

• arkadaşlar steamde kader vs birşeyler var tıklıyorum bir cacık oldugu yok zımbırtının olayı ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

arkadaşlar steamde kader vs birşeyler var tıklıyorum bir cacık oldugu yok zımbırtının olayı ne ?

Saçma sapan bir şey, hikaye anlatıyorlar, 2 tane seçenek sunuyorlar, ona göre bir hikaye yazıyorsun falan. En sonunda da 1 tane avatar çerçevesi veriyorlar.

• Tüm parayı Ubisoft indirimlerine harcayınca Steam'a birşey kalmadı :) Zaten dişe dokunur bir indirim de yok.

• Iron Harvest ₺23

Iron Harvest Steam'de %75 İndirimli (steampowered.com)

*Gamepass'te mevcut*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 24 Haziran 2021; 20:55:4 >
  • indirim oranı iyi dediğiniz oyun varmı

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.