Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: K4R4B4S4N , -YLCN Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 32 Misafir (4 Mobil) - 29 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
280.433
Cevap
2.179
Favori
14.495.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10820
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2896
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1953
  • Favoriye Eklediklerim 2230
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4045 mesaj) Johnny Silverhand (3338 mesaj) XanthiN (2896 mesaj) Noctivagant (2701 mesaj) saintroyo (1905 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (118849 mesaj) Mobil (36885 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9660 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (236 mesaj) (573 mesaj)
  • @
417 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    290 Mesaj

Technopat'ta bir konuda Tomb Raider çıkacak demişti.

|
    |
    Kinyas22 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    73 Mesaj

Cevap için teşekkürler hocam. CS:GO için geliştirdiğim bir config dosyasının ödemesini cüzdan kodu olarak almayı düşünüyordum, planlar yine tutmadı.

|
    |
    Dynamole kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    148 Mesaj

bu size özel bir kampanya olabilir mi veya daha önce gamivodan alışveriş gibi bi önşartı olabilir mi? bende alamadım vpn falanda denedim.

|
    |
    aerolona kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2249 Mesaj
  • Yüzbaşı
    261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: meqlotkobo

bu size özel bir kampanya olabilir mi veya daha önce gamivodan alışveriş gibi bi önşartı olabilir mi? bende alamadım vpn falanda denedim.

Yok hocam bana özel değil direk redditten çevirip buraya koydum. Arkadaşıma sordum oda alamamış bitti sanırım.

|
    |
  • Yarbay
    3724 Mesaj

frostpunk i daha onceden verdiler diye hatirliyorum.

garip geldi bana buyuk etkinlik de daha onceden verilen oyunu tekrar vermeleri

• Yüzbaşı
    290 Mesaj

Epic yine tahmin etmediğimiz bir oyun verdi  

|
    |
  • Yarbay
    2553 Mesaj

Epicten yine leş gibi bir oyun...

• Teğmen
    148 Mesaj

yok hocam daha önce verilmedi

|
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3724 Mesaj

Square enix e3 de eidos un uzerinde calistigi oyunu gosterecekmis.

yoksa deus ex mi geliyor? 

• Yarbay
    3637 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

frostpunk i daha onceden verdiler diye hatirliyorum.

garip geldi bana buyuk etkinlik de daha onceden verilen oyunu tekrar vermeleri

Yok daha önce verilmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 3 Haziran 2021; 18:51:31 >
  • Yarbay
    5462 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

insanlar arjantin vb. ulkelerden cuzdan alip suistimal falan ediyordu, ondan dolayi degistirdiler sistemi.

abd, avrupa dan alinan cuzdanlar turkiyede calisiyor, fakat turkiyeden alinan cuzdanlar o ulkelerde calismiyor diye biliyorum artik.

Alıntıları Göster

Iyi de hocam bu kontor gibi degil ki. Birim uzerinden alinmiyor yani. Arjantinden 60 dolarlik kuponu 10 dolara falan alamiyorsun yani, 10 dolarlik aldigin kupon 10 dolar olarak yansiyor sana guncel kurdan.

• Binbaşı
    1796 Mesaj

Frostpunk gibi türünün öncülü bir oyunu sevmeyebilirsin, bunu anlarım da bedava verilen oyuna leş demek biraz abartı olmuyor mu?

Adamlar es kaza şu yorumları görse hediye vermekten de vazgeçer, bölgesel fiyatlandırmadan da...

Zaten Türkiye'de 3-5 kişi alışveriş yapıyor, çeker giderler.

Rekabeti öldürmeyin, yakın zamanda lazım olacak. Steam'in baz dolar kurunun böyle kalması bir mucizedir, her an indie oyunların bile 300-400 lira bandında çıktığını görebiliriz.

@Zuko

Artık sadece dijital hediye kartları o bölgenin kuruna dönüşüyor, fiziki kartlarda dönüşümü kaldırdılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darch -- 3 Haziran 2021; 18:22:37 >
    Bahsedilenler: Zuko
  • Yarbay
    6210 Mesaj

Tutupta red dead redemption 2 mi vermeliydi :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    JewelzBlue kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3637 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Iyi de hocam bu kontor gibi degil ki. Birim uzerinden alinmiyor yani. Arjantinden 60 dolarlik kuponu 10 dolara falan alamiyorsun yani, 10 dolarlik aldigin kupon 10 dolar olarak yansiyor sana guncel kurdan.

Alıntıları Göster

Sebep o değil ama.

Sebep, insanlar Arjantin VPN ile, Arjantin'e özel bir ödeme yöntemi olmadan, G2A-Kinguin gibi sitelerden Arjantin Peso'su Steam Cüzdan Kodu alarak, Arjantin üzerinden oyun alabiliyorlardı. (Aynısı Rusya, Meksika gibi yerel fiyatla ve batıya göre oyunların ucuz satıldığı yerler için de geçerli)

Normalde Steam'de VPN ile girsen bile, bölge/para birimi değiştirmek için senden değiştireceğin bölgeye ait bir ödeme yöntemi girmeni istiyor, yoksa para birimini değiştiremiyorsun ve ödeme yapamıyorsun. Bu şekilde Arjantin Peso'su Steam Cüzdan Kodu ile bu korumayı aşıyorlardı.

• Yarbay
    3724 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: John Sheppard

Yok daha önce verilmedi.

Alıntıları Göster

demekki baska oyunla karistirdim.

frostpunk gayet guzel bir oyun, oynamayanlara tavsiye ederim.

|
    |
  • Yarbay
    9034 Mesaj

Nerdeeeee.Unuttular o seriyi.Özledik Adam Jensen Reisi  

|
    |
    Onvious kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    190 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Rektangular

Steamde istek listemdeydi çok iyi oldu

|
    |
  • Yarbay
    3990 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JewelzBlue

Epicten yine leş gibi bir oyun...

Oldukça iyi bir oyundur. Dinamiklerini iyi kavradıktan sonra çok keyif alarak oynamıştım. Biraz kafa istiyor, sanırım o yüzden beğenmediniz.

• Yüzbaşı
    375 Mesaj

Frostpunk için zaten var diyor ama kütüphane'de göremiyorum var mı görebilen.

|
    |
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
bankacılar
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,922
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.