Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (13784. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 28 Misafir - 35 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.722
Cevap
2.721
Favori
21.315.786
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: HEMRES-42

hadi ya Wildlands hikaye idare ederdi bu oyundan kötüyse kötü demekki oyun

Alıntıları Göster

Açık dünya oyunların genelinde hikaye iyi değil zaten ve iyi olması yapıları gereği zor zaten. Hikayesi iyi olan açık dünya oyunları bir elin parmağını geçmecek sayıda var onlarda tam olarak açık dünya sayılmaz. Harita olarak açık dünya ama görev tabanlı oyun sayılır o açık dünya olup hikayesi iyi olanlarda zaten o yüzden hikayeleri iyi.

Bu oyun serisi yapısı gereği zaten hikayesi iyi olamaz ve hikaye beklemekte bence mantıksız.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulduren

Ghost Recon Wildlands ya da Breakpoint öneren var mı, bende iki oyun da yok. Sizce almalı mıyım, hangisini almalıyım? İndirim döneminde kaçırmak istemiyorum çünkü fiyatlar çok ucuz.

Breakpoint çok daha iyi bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: bulduren

Ghost Recon Wildlands ya da Breakpoint öneren var mı, bende iki oyun da yok. Sizce almalı mıyım, hangisini almalıyım? İndirim döneminde kaçırmak istemiyorum çünkü fiyatlar çok ucuz.

1 sayfa önce yazdım Breakpoin için Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]  Wildlands fena değildi uyuşturucu baron filan avlıyon oynamıştım Türkçe yaması var galiba Wildlands başla istersen youtube incele videoları var nasıl bir oyun bak istersen öyle al kupon ve indirimle değer ben Breakpoint almayı düşünüyorum bunun konusu farklı.

• Katılmıyorum hocam. Açık dünya oyunlarında pek ala çok iyi hikayeler olabilir ve açıkçası iyi hikayeler de anlatmaya elverişlidir çünkü iyi tasarlanmış bir açık dünya da her NPC ve görev dizaynı da buna göre iyi tasarlanır ve akılda kalıcı bir hale gelir. Bunun benim için en iyi örneği RDR2 ve Witcher 3'dür. Başka hikaye yönünden iyi olan açık dünya oyunları da vardır.

Ghost Recon serisi de çok güzel bir askeri gizlilik hikayesi içerebilir ama Ubi bilerek bu oyunların hikaye yazımını berbat yaptığı için maalesef olmuyor. Ubi diğer oyunlarına da iyi kötü ortalama bir hikaye yerleştiriyor ama nedense Ghost Recon'un hikayesini kimse önemsemediğinden sanırım burada hikayeyi çok çok arka plana atıyor ya da yokmuş gibi yüzeysel bırakıyor. Zaten her iki Ghost Recon oyunu da hikayesi açısından yüzüne bakılacak oyunlar değil. Ama hikaye beklemek mantıksız mı bence hiç değil. Ubi yapıyorsa mantıksız olabilir ama Ghost Recon serisi bence en az Metal Gear Solid kadar askeri gizlilik hikayesi konusunda potansiyeli olan bir içerik ama söz konusu Ubi olunca her potansiyeli harcadıkları gibi bunu da harcıyorlar.

@bulduren Daha önce de söyledim yine söylüyorum hocam solo oynuyorsanız ve online ile işiniz yoksa temasına bakın her iki oyunda çok birbirinden farklı değil zaten oynanış açısından. Wildlands daha geniş, daha açık ve renkli bir dünyaya sahip. Breakpoint ise biraz daha taktikselliğin ön planda olduğu kapalı ve kahverengi tonlarında bir oyun. Ha Breakpoint son çıkan oyun olduğundan daha güncel de bir oyun. Daha yeni birkaç ay önce Wildlands da ki yapay zeka takım arkadaşlarını oyuna eklediler ve çeşitli düzenlemeler getirdiler. Ayrıca hazır 80 TL üzerine 60 TL olayı varken bir Breakpoint sepeti yapın yanına birkaç oyun katıp, bir de Wildlands sepeti yapın yanına birkaç oyun katın 80 TL'lik felan her iki oyunu da 40 TL'e standart sürüm olarak alın geçin zaten bu oyunların içeriğine nazaran 20 TL hiçbir şey ki yanına birkaç ek oyunda çerez parasına gelir. Oyunları oynarsınız çok severseniz zaten sonraki bir indirimde de Season Pass vs alırsanız. Her iki oyun içinde iki hikaye ve görev ek paketi mevcut ve oyunlara fazladan 10 saat ekliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 16 Haziran 2021; 15:40:42 >

• HEMRES-42 kullanıcısına yanıt

30 TL için alınır.

Yalnız tavsiyem oyuna başlarken immersive mi yoksa klasik mi diye başlamayı soruyor immersive seçin.

Oyun biraz daha zorlaşıyor düşmanlar daha aktif mesela sarjor tam bitmeden doldurusanız kalan mermiler boşa gidiyor

daha az gösterge var oyundaki silahlarda bulunan level sistemini kaldırıyor en baştaki silahtan oyun sonuna kadar gidebilirsiniz

böylece oyun tarzınıza uygun 2 ana 1 yan silah alıp devam edebilirsiniz. sandıklardan yada düşmanlardan yeni silah alırsanız envantere gitmiyor eskiyi yere atılıyor.

bence oyunu daha gerçekçi hale getiriyor acayip beğendim.

gece bir köye baskın yapıyorum mesela önce gözlüyorum düşmanları vs uygun skillerle beraber ghost tarzda ilerlemek baya keyifli oluyor.

bu tarzı seviyorsanız alabilirsiniz. immersive harici diğer seçenek klasik oyunun çıkışındaki sistem. silah envanteri silah levelleri var leveli yüksek silah daha iyi vuruyor gibi

immersive seçip oynarsanız yine ayarlarda quest tipini explored yapın yoksa görev yerleri haritada görünmüyor soldaki yazılardan bulmaya çalışıyorsunuz buna gerek yok explorer yaparsanız görev yerleride belli oluyor

ayrıca season pass da gelen 3 grup sınıf gayet güzel o yüzden 30 TL gold edition bu oyun için bedava.

• torkema61 kullanıcısına yanıt

şu oyunun 1. cisi sanırım 2002-2003 yıllarıydı lise zamanlarımda internet cafelerde ne oynardım off off :)

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Piksel grafikli ama maziyi hatırlatan her şey güzel :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar son 1 gün Epic indirimlerinden alınabilecek oyunları toplayıp geniş bir liste yapabilecek olan var mı? İndirim yarın bitmeden son kez herkes yararlanmış ve göz geçirmiş olur.

Ayrıca tüm büyük indirimler için (Epic,Ubisoft,Steam vb. tüm platformlar) indirim bitmeden 1 gün önce bu şekilde bir liste yaparsak çok güzel olur kimse indirimleri kaçırmamış olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Impakt -- 16 Haziran 2021; 17:6:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

30 TL için alınır.

Yalnız tavsiyem oyuna başlarken immersive mi yoksa klasik mi diye başlamayı soruyor immersive seçin.

Oyun biraz daha zorlaşıyor düşmanlar daha aktif mesela sarjor tam bitmeden doldurusanız kalan mermiler boşa gidiyor

daha az gösterge var oyundaki silahlarda bulunan level sistemini kaldırıyor en baştaki silahtan oyun sonuna kadar gidebilirsiniz

böylece oyun tarzınıza uygun 2 ana 1 yan silah alıp devam edebilirsiniz. sandıklardan yada düşmanlardan yeni silah alırsanız envantere gitmiyor eskiyi yere atılıyor.

bence oyunu daha gerçekçi hale getiriyor acayip beğendim.

gece bir köye baskın yapıyorum mesela önce gözlüyorum düşmanları vs uygun skillerle beraber ghost tarzda ilerlemek baya keyifli oluyor.

bu tarzı seviyorsanız alabilirsiniz. immersive harici diğer seçenek klasik oyunun çıkışındaki sistem. silah envanteri silah levelleri var leveli yüksek silah daha iyi vuruyor gibi

immersive seçip oynarsanız yine ayarlarda quest tipini explored yapın yoksa görev yerleri haritada görünmüyor soldaki yazılardan bulmaya çalışıyorsunuz buna gerek yok explorer yaparsanız görev yerleride belli oluyor

ayrıca season pass da gelen 3 grup sınıf gayet güzel o yüzden 30 TL gold edition bu oyun için bedava.

Eyvallah sağol tavsiye için.

Şahsi düşüncem ragular mod seçerim her farklı silah bulup keşfetmek yükseltmek daha keyifli loot filan yapmak keyifli oluyor epic legend silahlar filan baya keyifli biraz daha zorlaşıyor oyun başlangıçta.

Gold paket daha mantıklı gibi ama ultimate paketinde ekipmanlar ve The Sacred Land görevi var ekstradan ama 20 tl daha pahalı biraz kararsız kaldım.

Bence ultimate gerek yok hocam siz bilirsiniz yinede.
    Bahsettiğim modlar arasında herhangi bir zamanda geçiş yapabiliyorsunuz Size en uygun hangisiyse öyle oynatsiniz. Ubisofun böyle ek seçenek eklemesi güzel olmuş

• Konunun yeri burası değil biliyorum da İmmortals Fenyx Rising Gold Edition(3 Dlcde dahil olmak üzere) tr yama mevcut mudur mevcutsa özelden link alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. CO-OP öneri arıyoruz 3-4 arkadaş. Ghost recon wildlands + fallen ghost dlc paketini ubisoft'tan 27 tl ye alabiliyoruz. Ne dersiniz 3-4 kişi co-op oynasak sarar mı? Sea Of Thieves'in yanına bir oyun daha arıyoruz.

Breakpoint aslında daha yeni ama internette yaptığımız araştırmalarda insanlar wildlans'ın daha güzel olduğunu yazmışlar. O yüzden ona baktık.

• Uzmanlarına bir sorum var. Bu ay sanırım Humbleda civ 6 plat. veriyor. teklif gelmiş 3 aylık 6$ ama tıklayıp girdiğimde fiyat 12$ çıkıyor. Bu sorunu aşmanın bir yolu varmı?

• @BlackLead World War Z bakabilirsiniz , yeni sürümüde gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 16 Haziran 2021; 17:38:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Bence ultimate gerek yok hocam siz bilirsiniz yinede.
    Bahsettiğim modlar arasında herhangi bir zamanda geçiş yapabiliyorsunuz Size en uygun hangisiyse öyle oynatsiniz. Ubisofun böyle ek seçenek eklemesi güzel olmuş

Eyvallah sağol gold alayım geçeyim.

Peki yetenek hangisini tavsiye ediyorsun youtube videolarda çoğu panter seçiyor.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
    Hocam onlar sizin oynayıs tarziniza göre. Üstüne gelince verdiği ekstra yeteneklerle ilgili kısa video ve ekipmani gösteriyor ben echolon oynuyorum 2 tane seçilebilir ve sonradan yine değişiklik oluyor

• Impakt kullanıcısına yanıt

Özellikle Ubiforward indirimleri Ubisoft oyunları için Epic'in avantajını darma duman etti. Ubisoft oyunlarının kesinlikle Ubiconnect den alınmasını öneriyorum. 80 TL sepet yapıp "FORWARD" kodu girilirse 20 TL'e düşüyor. Üstelik kullanması da sınırsız. Epic de ise cazip olduğunu düşündüğüm indirimler şöyle ki:

-Mortal Shell kuponla 83.30 TL.

-Shenmue 3 kuponla 23.30 TL.

-Ghostrunner kuponla 24.50 TL.

-SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated kuponla 29.10 TL.

-Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning kuponla 32.50 TL. Fate Edition'ı ise kuponla 58.12 TL'e geliyor ve yalnızca bu sürümü alanlar 2021 yılında çıkması planlanan yeni ek paket Fatesworn'e erişebilecekler. RPG açlığı çekiyorsanız düşünülebilir standart sürüm ama ek paketli versiyon olan Fate Edition'ın daha düşeceğini düşünüyorum onu da belirteyim.

-Detroit Become Human kuponla 39.40 TL.

-Metro Exodus kuponla 39.60 TL.

-Borderlands 3 kuponla 41.97 TL.

• Mucittesla kullanıcısına yanıt
    Forumda makine çevirisi bir yama olması lazım ama denemedim bi bakın çeviri kısmına

• quote:

Orijinalden alıntı: HEMRES-42

Eyvallah sağol gold alayım geçeyim.

Peki yetenek hangisini tavsiye ediyorsun youtube videolarda çoğu panter seçiyor.

Alıntıları Göster

Ultimate gerek yok hocam bencede bizde arkadaşla Gold aldık. En f/p olan paket Gold.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

forumda baktım da o tek dlc ve ana oyun için geçerli. Season pass'deki 3 dlc dahil olmak üzere ücretsiz çeviri bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.